Przedłużenie linii 193 do pętli Górka Narodowa

Zwracam się z prośbą do Rady Miasta o podjęcie działań w celu przedłużenia linii autobusowej numer 193, z pętli Prądnik Czerwony do nowej pętli Górka Narodowa. 

W tej chwili brak bezpośredniego połączenia Górki Narodowej z Nową Hutą. Dodatkowo niedługo planowane są skrócenia linii aglomeracyjnych, przez co przesiadka na autobusy 138, 139 czy 172 będzie znacznie utrudniona.  

Proponowana trasa linii 193 (po oddaniu skrzyżowania Powstańców/al. 29 Listopada, łącznika Kuźnicy Kołłątajowskiej-Papierni Prądnickich oraz pętli Górka Narodowa): Lesisko – Prądnik Czerwony po dotychczasowej trasie, następnie Powstańców Garaże – Księdza Meiera – Kuźnicy Kołłątajowskiej – Papierni Prądnickich – Papierni Prądnickich (pętla) – Papierni Prądnickich – Górka Narodowa, powrót po tej samej trasie. Dodatkowo linia 193: – stanowiłaby wzmocnienie dla linii 137 w dowożeniu mieszkańców os. Gotyk do linii tramwajowych kursujących z Górki Narodowej, – umożliwiałaby dowóz mieszkańców z okolic pętli przy Papierni Prądnickich, gdzie trwa budowa kolejnych bloków, do tramwaju a także linii 503 na Górce Narodowej.  

Petycję wnoszę w imieniu mieszkańców Górki Narodowej oraz okolic.

Proszę zagłosuj, liczy się każdy podpis!

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Mateusz Dziurski do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...