Przedłużenie Programu Sportowy Chorzów

Chorzów,
dn. 18.02.2020 r.

Prezydent
Miasta Chorzów
Andrzej Kotala

Panie Prezydencie. My, rodzice dzieci uczęszczającyh na zajęcia w ramach programu Sportowy Chorzów a przedewszystkim mieszkańcy Chorzowa, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedłużenie na kolejny rok, wyżej wymienonego programu.

Dzięki temu programowi, każdego dnia, dzieci z naszego miasta mają możliwość rozwijania się na zajęciach ogólnorozwojowych, w Lidze Żaka, Dzielnicowej Piłce Nożnej a także ukierunkowania w różnych dziedzinach sportu.

Również w ramach tego programu powstała grupa zawodnicza prowadzona przez trenera Michała Szydłowskiego, która startuje w zawodach ogólnopolskich a już 22.02.2020 będzie miała możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na Mistrzostwach Polski No Gi w Luboniu.

Dodatkowe zajęcia sportowe zachęcą tutejszą młodzież i dzieci do aktywnego wypoczynku i wykształtują w niej zasady uczciwego współzawodnictwa i zdrowego trybu życia a także nauczą pokory i szacunku do innych.

Obecnie w naszym mieście nie ma miejsc odpowiednich do spędzania wolnego czasu, żaden program nie cieszy się aż taką popularnością i frekwencją. Co piątek na sali odbywają się  zajęcia dla rodziców z dziećmi , podczas tych zajęć frekwencja jest naprawdę bardzo duża. Program ten umożliwia spędzanie rodzinnie czasu, co dzisiaj jest bardzo trudne.

Nasi reprezentanci  którzy zdobyli swoje umiejętności dzieki programowi będą osiągać sukcesy w różnego rodzaju zawodach nie tylko ogólnopolskich ale także międzynarodowych. Bez  "Sportowego Chorzowa" nie będzie nam dane kontynuowanie tego co już stworzyliśmy.

Wierzymy, że Pan Prezydent zrozumie nasze postulaty i podejmie jak najszybciej satysfakcjonującą dla nas decyzję.

W załączniku zawarte są podpisy osób popierających naszą inicjatywę.

Z poważaniem
Mieszkańcy Miasta Chorzów


Mieszkańcy Miasta Chorzów    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Mieszkańcy Miasta Chorzów do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...