Publiczny plac do Street Workout w Przysusze.

Drodzy Mieszkańcy Przysuchy,

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie naszej inicjatywy dotyczącej stworzenia publicznego placu do street workoutu w naszym pięknym miasteczku. Chcemy zbudować miejsce, które umożliwi nam rozwijanie naszych pasji i utrzymanie zdrowego trybu życia. W tym celu potrzebujemy Waszego cennego wsparcia i podpisów pod naszą petycją.

Street workout to nie tylko trening, to również pasja i forma wyrażania siebie. Chcielibyśmy mieć możliwość wykonywania dynamicznych ćwiczeń na porządnych i bezpiecznych urządzeniach. Obecnie brakuje nam odpowiednich miejsc, gdzie moglibyśmy realizować nasze treningi w pełni. Jednakże, razem możemy to zmienić.

Nasza petycja ma na celu zebranie jak największej liczby podpisów, aby pokazać władzom naszego miasta, jak bardzo potrzebujemy takiego miejsca. To jest inwestycja w nasze zdrowie, kondycję fizyczną i ogólny rozwój społeczności. Pragniemy, aby każdy mieszkaniec Przysuszy miał możliwość uprawiania street workoutu, niezależnie od wieku czy poziomu sprawności.

Podpisując naszą petycję, dajemy wyraz solidarności i dążeniu do wspólnego celu. Zachęcamy Was także do dzielenia się nią z innymi mieszkańcami, rodziną i przyjaciółmi. Im większe poparcie uzyskamy, tym większa będzie nasza szansa na osiągnięcie celu.

Mamy wiarę, że Przysucha może stać się wzorem dla innych miejscowości, oferując dostępne i atrakcyjne miejsce do uprawiania street workoutu. Wspólnie możemy stworzyć przestrzeń, w której będziemy się rozwijać fizycznie, budować relacje i inspirować innych do aktywności.

Prosimy o Wasze wsparcie i podpisanie petycji dla publicznego placu do street workoutu w Przysusze. Razem możemy uczynić nasze miasto jeszcze bardziej aktywnym i harmonijnym.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Michał Wiórkiewicz


Michał Wiórkiewicz    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Michał Wiórkiewicz do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUBPłatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...