W sprawie odwołania egzaminów ósmoklasisty i egzaminów maturalnych

Komentarze

#205

Mam dość tego cyrku

Sylwia Wąsik (Zgorzelec, )

#216

Ponieważ jestem za odwołaniem egzaminów dla dobra uczniów

Elwira Bonarek (Staszów, )

#218

Całkowicie zgadzam sie z powyższym uzasadnieniem.

Pascal Sakr (Chwaszczyno, )

#223

Podpisuję petycję, ponieważ zgadzam się ze wszystkim, co zostało powyżej zapisane. Mam córkę w 8 klasie i uważam, że sytuacja pandemiczna wpłynęła na poziom wiedzy uczniów oraz na warunki nauki w sposób negatywny, uniemożliwiając zdobycie wiedzy.

Anna Szymczak (Gdynia, )

#238

Uważam, że przez nauczanie zdalne, dzieci i młodzież są nie przygotowani do egzaminów.

Katarzyna Ruszczyk (Radom, )

#251

Mam syna w klasie maturalnej i jestem zdania że w przypadku tej mlodzieży/ przeszli przez strajk nauczycieli i rok nauki zdalnej, są sflustrowani brakiem kontaktów spolecznych i z tego powodu korzystaja z poradni psychologicznej/ skazani są na porażkę na maturze. Dlaczego mają być dodatkowo ukarani przez np nie zdanie egazminu dojrzałosci. Jak nie pójdzie im matura w tym roku to w następnym tym bardziej jeszcze gorzej.

Bożena Ślusarczyk (Nowa Iwiczna, )

#256

Jestem rodzicem ucznia klasy ósmej

Nina Legutko (Radonie, )

#258

Syn jest ósmoklasistą , a szkoła nie prowadzi żadnych konsultacji dla uczniów o których mówi minister ,a tym samym rosną różnice w dostępie do edukacji miedzy uczniami szkół bo niektorzy takie konsultacje w szkołach mają.

Kamila Rolińska (Inowrocław , )

#265

Poziom ostatni rok w szkole dla mojej dziecka to rok stracony.

Beata Olczak (Warszawa, )

#280

Dzieci nie są dobrze przygotowane do zdawania egzaminów

Beata Woźniak (Gdańsk, )

#291

Jest to jedyne, co możemy zrobić dla tegorocznych maturzystów, aby ich wspierać. Czas, aby ministerstwo edukacji dokonało zmiany w ustawie.

Mirosława Iwaszkiewicz (Chrzanów, )

#293

Slaba jakosc nauki spowodowala katastrofalne wyniki matur probnych.

Daniel ŚLUSARCZYK (Nowa Iwiczna , )

#295

Mam córki, 2 z nich mają w tym roku szkolnym ważne dla swojej przyszłości egzaminy: maturalny i 8-klas. Widzę, jak się uczą, jak starają się uczyć, i widzę po próbnych egzaminach l, że rok a nawet 1,5 roku siedzenia w domu niewiele dało. Dlatego chcę podpisać się pod petycją.

Angelika Bobowska (Braniewo, )

#299

Podpisuje się pod petycja ponieważ widzę przez co przechodzą nasze dzieci. Jak wyglada nauka zdalna, która trwa już od roku i uważam ze nie jest to odpowiednie przygotowanie do egzaminu.

Beata Popowycz (Miastko, )

#300

Podpisuje.

Natalia Kowalska (Międzylesie , )

#307

Nie zgadzam się z systemem nauczania

Krystyna Molda (Gołdap , )

#308

Podpisuje, ponieważ w tym roku przygotowania do matur są na poziomie zera i trzech metrów mułu. Nauczycielom nie chce się zdalnie robić zajęć przygotowujących do matury, a uczniowie zmęczeni ciągłym gapieniem się w ekran nie mają motywacji do nauki. Są zmęczeni sytuacją w kraju i sytuacją w szkole. W tej sytuacji, na podstawie matur, których materiał jest uszczuplony, studia będą zmuszone obniżyć progi dostania się do uczelni

Zuzanna Tomiak (Wolsztyn, )

#311

Jestem uczennicą klasy maturalnej. Od pierwszego roku zaczęło się dużo dziać. Strajk nauczycieli, drugi rok - Covid, trzeci rok- również Covid. W gimnazjum dobre oceny i świadectwo z paskiem, a teraz na próbnych maturach 15-20%. Pilna uczennica która chłonęła wiedzę z lekcji stacjonarnych ma nie zdać matury przez takie zdarzenia?

Monika Basinska (Chojnice, )

#315

Mój syn jest w drugiej klasie liceum - ostatni rocznik po gimnazjum. Oceny ma dobre, jest ambitny i zalamany poziomem przekazywanej wiedzy. Albo jest jej za dużo i robione po łebkach albo jest przekazywana w sposób nierzetelny. Bardzo dużo musi robić sam aby osiągnąć satysfakcjonujące go wyniki. Nie jest laserem- od 4 lat ma stypendium naukowe i jest przerażony poziomem swojej niewiedzy i brakami spowodowanymi zdalnym nauczaniem. Syn ma 4 rozszerzenia. Nie ma laboratoriów i warsztatów które stanowią o jakości przygotowania do matury z przedmiotów biologia i chemia.

Katarzyna Dubiel (Knurów , )

#323

W tym roku za mala wiedza na takie egzaminy

Wioletta Regula (PILA, )

#326

Jestem zdania, że wszyscy uczniowie powinni obligatoryjnie powtarzać rok, bo są absolutnie nieprzygtowani, a ósmoklasiści mają przed sobą wybór szkoły, który powinien być zależny od nabytej wiedzy.

Marcin Osiecki (Piaseczno, )

#332

Mam córkę w 8 klasie i egzaminy próbne poszły w jej klasie fatalnie. Nadmieniam iż jest dobra uczennica i przez cała podstawówke ma świadectwa z czerwonym paskiem

Beata Kwiecińska (Wroclaw, )

#334

Mam dziecko w 7 klasie i zgadzam się w pełni z treścią petycji bo jest zgodna z rzeczywistością i moim osobistym doświadczeniem

Zuzanna Cytrycka (Warszawa, )

#340

Doshyna

Vita Doshyna (Warszawa, )

#346

Podpisuje poniewaz uwazam tegoroczne egzaminy bez sensu mlodziez ma bardzo duze zaleglosci w nauce przez rok nauczania zdalnego

Katarzyna Holona (Katowice, )

#358

ponieważ sie nie zgadzam na egzaminy

SYLWIA MIKULSKA (WARSZAWA, )

#365

.

ROBERT MARCINIAK (SOCHACZEW, )

#368

Uważam ze córka nie jest przygotowana do egzaminów, od października nie chodzą do szkoły a poziom ich wiedzy jest niewystarczający, maja ogromne braki z matematyki chemii fizyki.

Anna Bujalska (Warszawa, )

#375

popieram

Marek Chalimoniuk (Blizne Jasińskiego, )

#378

Tretkowska

Teresa Tretkowska (Gdansk, )

#397

Pisze w tym roku egzamin a tak naprawdę 3 lata nauki były jakimś żartem najpierw był strajk nauczycieli później był wirus i teraz tez jest

Ala Samardak (Bolesławiec , )Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...