APEL DO PREZYDENTA o zmiany w ustawie nasiennej

Komentarze

#811

Chcę być zdrowa i chcę żyć!

Monika Dąbrowska (Dąbrowa, )

#813

Stop dla upraw GMO

Luiza Kiersnowska (Świebodzin, )

#816

GMO można pryskać nawet 4 razy więcej pestycydami, zjadanie tego powinno być zakazane jak zjadanie innych trucizn. Posłów stać na zdrowe jedzenie, mają czelność truć naród ? To pójdzie pod sąd ludzki, i napewno ostateczny.

Ryszard Hutt (Komorów, )

#818

To ważne dla zdrowia przyszłych pokoleń

Dorota Adamska (Kraków , )

#821

Zbigniew Chodowski

Zbigniew Chodowski (Warszawa, )

#828

Podpisuję, ponieważ nie zgadzam się na likwidację i ingerowanie w produkcję zdrowej i dobrej jakości żywności. Ratujmy nasze tradycyjne metody uprawiania roślin- nie zgadzam się na rządy korporacji.

Anna Kijanka (Carrigtwohill, )

#830

Z Miłością do Matki Ziemi. ❤️💜💕💚💙💛🧡💕🌏

Joy Zofia Skorupska (Newmarket, )

#831

Chcę jeść zdrową nie modyfikowana żywność i chcę żeby moje dzieci jadły to co naturalne nie sztucznie modyfikowane i pełne chemii!!

Ilona Bień (Wałcz , )

#841

Zgadzam się treścią petycji. Musimy chronić polskie rolnictwo i zdrowie Polaków przed zniszczeniem.

Beata Sztab (Warszawa, )

#856

70% chorób układu pokarmowego w tym nowotwory powodowanych jest przez odżywianie się roślinami GMO zawierającymi glifosat.

Maksymilian Pelczarski (Sanok, )

#857

GMO zabija

Marek Gruba (Tychy , )

#871

Uważam, że nie wolno narzucać rolnikom czy ogrodnikom nasion genetycznie modyfikowanych, natomiast jestem za popularyzacją i promowaniem lokalnych, sprawdzonych od lat, z których można zbierać i siać własne populacje nie będąc uzależnionym od dostawców,

Ewa Radzewicz (Żywki, )

#877

GMO to twór globalistów,chcących depopulacji i totalnej kontroli jednostki,działa również bardzo szkodliwie na ludzki organizm,przyczyniając się do powstawania nowotworów złośliwych..stanowcze NIE dla GMO

Konrad Zapędowski (Pabianice, )

#882

Żądam upraw zdrowej żywności

Lucyna Stępień (Wroclaw, )

#888

GMO jest ingerencją w prawa natury i powoduje liczne skutki uboczne w organizmach ludzi i zwierząt.

Beata Kuśmidrowicz (Wrocław, )

#890

Dla zdrowia Polaków!!!

Piotr Cześć (Gdynia , )

#896

Autor(-rzy) tej petycji pominęli KLUCZOWE ISTOTNE ZALEŻNOŚCI... Jest to konieczność: zakaz produkcji żywności GMO, SKAŻONEJ NAJSILNIEJSZĄ (prócz rtęci - tiomersalu) znaną TOKSYNĄ - GLIFOSATEM. Norma powinna określać ZEROWĄ "dopuszczalną dawkę" glifosatu w żywności. Wówczas żadne GMO lub zboże dosuszane przez ignorantów-przestępców (!!!) glifosatem, nie spełni normy, umożliwiającej wprowadzanie trucizny do obrotu. A już absolutną koniecznością jest natychmiastowe ustawowe i kodeksowe zakazanie wprowadzania do obrotu, sprzedaży, używania i zatruwania (!!!) żywności i środowiska naturalnego skrajnie toksycznymi truciznami, stosowanymi do upraw typu GMO, takimi jak owadobójcze - niszczące populacje zapylaczy, w tym pszczół i glifosat - silnie rakotwórczy na aż 15 (piętnaście ! - działających synergicznie...) sposobów (według utajnionych badań własnych "Monsanto") i powodujący nieszczelność jelit u ludzi i zwierząt oraz masowe wymieranie owadów (pierwotnie składnik czynny glifosatu był środkiem owadobójczym). A bez tej trucizny, wyniszczającej inne rośliny naturalne i owady, GMO nie będzie opłacalne w produkcji. Najgorsze zaś jest to, że glifosat osadza się w glebie, wodzie i organizmach żywych, niszcząc je przez dziesięciolecia, jako nie ulegający naturalnej biodegradacji. Czy polityŁkowie i p.Osłowie, i (nie-)rząd są aż tak skorumpowani u niemieckiego (nie-)rządu i koncernu "Bayer", który przejął "Monsanto" ? Ważne: glifosat, dla zmylenia przeciwnika, obecnie produkowany jest i dystrybuowany aż pod kilkunastoma (!!!) nazwami handlowymi, więc dla skuteczności należy zakazać sprzedaży i stosowania tychże substancji chemicznych czynnych, a nie tylko samej pierwotnej nazwy handlowej, jednej z kilkunastu (bowiem inaczej nadal będziemy nim truci ! - wystarczy go nazwać inaczej).

Cezary Piotr Spodymek (Bydgoszcz, )

#903

Podpisuję!

Arkadiusz Sztajnowski (Tychy, )

#905

Stop GMO w Polsce!

Krystyna Jarosz (Kraków, )

#911

Nie lubię GMO.

Marcin Różański (Warszawa , )

#926

Modyfikacja genetyczna nie jest dobra dla ludzi, zajmijcie się rzeczami które są ważne- dajcie ludziom to co im się należy a nie zabierajcie na sto sposobów. NIE dla wielkiego resetu NIE dla sztucznej żywności.

Wojciech Ziemnik (Chełmiec, )

#935

Was jako rządu, przedstawicieli całego Narodu Polskiego najważniejszym priorytetem i pierwszoplanowym obowiązkiem powinna być ochrona i kontrolowanie stanu i jakości powietrza, wody i żywności, które są podstawą życia, zdrowia i istnienia każdej istoty żywej, każdego Polaka, od najmłodszych do najstarszych. Jeśli to was nie obchodzi, i macie inne plany, np. DEPOPULACJI, uważajcie, BÓG to wszystko widzi i wie, nikt przed sądem BOGA i Jego gniewem nie ucieknie

Zdzisław Brzeziński (Warszawa, )

#939

GMO jest szkodliwe dla ludzi i zwierząt

Dariusz Łakomski (Poznań, )

#945

Ja tomasz grabiszewski podpisuje ponieważ uważam to za mój obowiązek!!

Tomasz Grabiszewski (Opole, )

#969

Ponieważ zróżnicowanie genetyczne nasion roślin które się samo kształtuje, jest bardzo ważnym mechanizmem ochronnym. A także pozwala uzyskać najbardziej wydajne lokalnie odmiany.

Arkadiusz Mroske (Luzino, )

#982

Podpisuje ponieważ nie chcę żeby w Polsce była żywność modyfikowana genetycznie.

Agnieszka Orzech (Dębno, )

#983

Nie zgadzam się?, aby na terenie Polski były ścianę i uprawiane rośliny z nasion genetycznie modyfikowanych

Alicja Skórniewska (Gryfino, )

#987

Całkowicie zgadzam się z apelem.

Grażyna Wawrzkiewicz (Piła, )

#996

Mamy prawo do spożywania zdrowych produktów , które w konsekwencji nie wywołują różnego rodzaju chorób . Świat musi się zmienić , ale musi na lepsze , zacznijmy od jednego z głównych czynników czyli odżywiania się .

Leszek Weinerowski (Tczew , )

#998

Jestem wychowana na zdrowej żywności mój tatuś był młynarzem wiec mam świadomość co sprzedają w sklepach wiem jak wyglada prawdziwa mąka bez ulepszaczy czyli trucizny

Elżbieta Lewandowski (Kostrzyn nad Odra, )Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...