NIE DLA LIKWIDACJI MIEJSC POSTOJOWYCH NA STARYM MOKOTOWIE

Komentarze

#405

Jestem za tym aby nie likwidować miejsc postojowych nigdzie a tym bardziej na starym Mokotowie gdzie i tak jest ich jak na lekarstwo

Magda Maliszewska (Warszawa, 2022-11-23)

#414

Podpisuje, rowniez jako rowerzysta, gdyz uwazam ze nie ma absolutnie koniecznosci likwidacji miejsc postojowych w celu usprawnienia ruchu rowerowego w mojej dzielnicy. Stary Mokotow to glownie ulice gdzie uwazam mozna sie spokojnie i bezpiecznie poruszac rowerem, jednak sami rowerzysci zdecydowanie naduzywaja swobody nierzadko poruszajac sie, rowniez z duza predkoscia po chodnikach, na spokojnych ulicach np. Kazimierzowska, gdzie nie ma dla nich zadnego zagrozenia na jezdni, robia to dla wlasnej wygody wylacznie. Likwidacja miejsc postojowych to ogromne utrudnienie dla mieszkancow, ktorzy od dawna borykaja sie z brakiem miejsc parkingowych. Uwazam ze dla dobra mieszkancow miasto powinno bardziej dbac o edukacje rowerzystow w zakresie kultury poruszania sie na rowerze, nie maja oni powodu czuc sie dyskryminowani, niestety czesto wydaje sie ze czuja sie uprzywilejowani i poza wszelkimi regulami.

Marta Pawlowska (Warszawa, 2022-11-24)

#419

Jako mieszkanka Starego Mokotowa i posiadaczka samochodu, która wciąż zmaga się z problemem zaparkowania w pobliżu domu, nie zgadzam się na likwidację miejsc postojowych, których już teraz jest dużo za mało

Marzenna Leszkiewicz (Warszawa , 2022-11-25)

#436

Mieszkam na starym Mokotowie od wielu lat, jestem już osobą starszą z chorym kręgosłupem i nie mogę parkować zbyt daleko od miejsca mojego zamieszkania, i coraz trudniej znaleźć mi miejsce do zaparkowania mojego auta, a miejsca do parkowania są systematycznie ograniczane ( ostatni przykład to mandaty wlepiane przez Straż Miejską na Rondzie Pawła Jasienicy, które traktowane jest jako skrzyżowanie). Kierowcy aut tam stojących na chodniku i nikomu nie przeszkadzających dostają mandaty do wyboru w wysokości 300 złotych + 5 punktów karnych lub 500 złotych). Kolejne 20+ miejsc parkingowych zlikwidowane!

Leszek Banaszak (Warszawa, 2022-11-30)

#437

Miejsc parkingowych już jest za mało a samochód jest mi niezbędny do pracy.

Anna Kaszyńska (Warszawa, 2022-12-02)

#443

pracuję na Mokotowie, jest tam pełno zieleni! Nie ma potrzeby zabierania ulic dla trawników! Likwidacja miejsc parkingowych i zamykanie ulic to bardzo zły pomysł - jako częściowy mieszkaniec oraz pracownik dzielnicy czuję się szykanowany. Uważam, że zagrożone jest bezpieczeństwo moje i moich dzieci!

Piotr Wasilewski (Warszawa, 2022-12-19)

#446

Jestem mieszkanką Mokotowa i uważam, że liczba miejsc parkingowych jest ZA MAŁA. Nie wyobrażam sobie jak będzie wyglądało parkowanie po zmniejszeniu ilości miejsc.

Mika Garbarczyk (Warszawa, 2022-12-20)

#448

Nie zgadzamy się na likwidację kolejnych miejsc parkingowych, zwężanie kolejnych dróg, stawianie kolejnych słupków i utrudnianie funkcjonowania Mieszkańcom Mokotowa i całej Warszawy!

Agnieszka Witkowska (Warszawa, 2022-12-20)

#449

Mieszkam na górnym Mokotowie i jestem przerażony tym ze znika coraz więcej miejsc parkingowych, jak np na ulicy Bruna a nie powstają żadne nowe i nie ma alternatywy dla mieszkańców. Przy Dąbrowskiego i Łowickiej nie ma żadnego oznakowania co do zakazu parkowania i straż miejska codziennie wystawia dziesiątki mandatów niczego nieświadomym kierowcom mimo ze miejsca do parkowania jest wystarczająco dużo.

Jan Marczewski (Warszawa , 2022-12-22)

#452

Podpisuję, ponieważ tu mieszkam i nie mam już gdzie parkować...

Marta Zalewska (Warszawa, 2023-01-11)

#457

Swoje uwagi przedstawiałam podczas konsultacji z mieszkańcami na terenie Mokotowa. Mieszkam tu od urodzenia i nie zgadzam się na kolejne zmiany próbujące utrudnić mojej rodzinie życie w tym miejscu. Jedna grupa społeczna nie może wpływać na funkcjonowanie całej rzeszy mieszkańców. Porażką władz jest brak rozwiązań alternatywnych, lub takich które zminimalizowałyby negatywny wpływ proponowanych zmian.

Natalia Mikuli-Zielińska (Warszawa, 2023-03-08)Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...