Skatepark Janów Lubelski

 

Skatepark to miejsce czynnego wypoczynku młodych ludzi w dzisiejszych czasach. Coraz więcej jest osób, które czynnie uprawiają sporty ekstremalne. Niestety do tego potrzeba miejsca, w którym można bezpiecznie jeździć, na przykład na deskorolce, rolkach czy BMX-ie.

Stworzenie skateparku w Janowie Lubelskim byłoby bardzo dobrą inwestycją. Osoby jeżdżące na deskorolkach, rolkach i BMX-ach nie niszczyłyby Janowskich murków i powodowały zagrożenia dla osób starszych i dzieci, poruszając się po rynku Janowskim i innych miejscach zdatnych do uprawiania sportów tego typu. Taki obiekt byłby świetną wizytówką miasta Janowa. . Do Janowa przyjeżdżaliby znani skaterzy, miłośnicy rolek i BMX-ów. Odbywałyby się zawody, które gromadziłyby niezliczoną publiczność. Byłaby to znakomita reklama naszego miasta, jako serca aktywnego wypoczynku w Polsce.

Przestronny, skatepark w centrum Janowa to szansa dla miasta.

Jestem głęboko przekonany, iż Urząd Miasta Janowa Lubelskiego, w tym Burmistrz Miasta Janowa Lubelskiego, Krzysztof Kołtyś , przyczyni się do stworzenia skateparku w Janowie Lubelskim. Serdecznie dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego pomysłu i podpisując się niżej pragnę dopowiedzieć, że nie jest to tylko mój pomysł, ale wszystkich miłośników deskorolek, rolek i BMX-ów, którzy marzą o obiekcie tego typu w Janowie Lubelskim

 

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook