Sprzeciw dla zmiany terminu meczu barażowego o prawo startu w PGE Ekstralidze w sezonie 2020 pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovia, a truly.work Stal Gorzów

Wojciech Stępniewski

Prezes Zarządu PGE Ekstraligi Żużlowej

 

Szanowny Panie Prezesie,

w odpowiedzi na KOMUNIKAT PGE EKSTRALIGI - 54/2019 z dnia 30.09.2019, jako kibice sportu żużlowego z całej Polski prosimy o uchylenie niniejszego komunikatu i powrót do pierwotnego terminu drugiego meczu barażowego o prawo startu w PGE Ekstralidze w sezonie 2020 pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovia, a truly.work Stal Gorzów, tj 6.10.2019 r.

Jako kibice dostrzegamy trud poczyniony przez Zarząd Klubu Arged Malesa TŻ Ostrovia włożony w promocję pierwotnego terminu spotkania. Przełożenie tego terminu spotkania  powoduje ogromne straty finansowe dla Klubu Arged Malesa TŻ Ostrovia oraz straty wizerunkowe dla PGE Ekstraligi. 

Dotychczas klub Arged Malesa TŻ Ostrovia dokonał sprzedaży wielu biletów dotyczących spotkania w jego pierwotnym terminie. Ogromna ich część to bilety dla kibiców żużla z całego świata, w tym także z Polski którzy mieli się pojawić w Ostrowie Wielkopolskim po ostatnim turnieju sezonu Speedway Grand Prix w Toruniu. Po przełożeniu terminu tego spotkania bilety będa masowo zwracane, środki pieniężne będa musiały zostać zwrócone kibicom. 

Wiemy doskonake iż Klub Arged Malesa TŻ Ostrovia jako klub Nice 1 Ligi Żużlowej nie należy do bogatych Klubów więc taki cios finansowy będzie przez nich ogromnie odczuwalny. Tym sposobem Zarząd PGE Ekstraligi może przyczynić się do problemów finansowych klubu. Mamy nadzieję iż nie taki jest cel Zarządu PGE Ekstraligi. 

W trosce, więc o dobro Klubu Arged Malesa TŻ Ostrovia i PGE Ekstraligi prosimy jak wyżej o ponowne ustalenie terminu meczu pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovia, a truly.work Stal Gorzów na 6.10.2019 r. o godzinie 18.00.

Z wyrazami szacunku,

niżej podpisani Kibice sportu żużlowego

 


Mateusz Józef Chmielarz    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Mateusz Józef Chmielarz do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook