TARCZA ANTYKRYZYSOWA DLA BRANŻY ROZRYWKOWEJ - dj'e, wodzirejowie, konferansjerzy, ...

Zwracamy się z apelem i prośbą do polskiego rządu na czele którego stoi premier Pan Mateusz Morawiecki o uwzględnienie zawodów artystycznych w aktualnej tarczy antykryzysowej. Wraz z zamknięciem dyskotek i miejsc do tańczenia wiele zawodów artystycznych, w tym dj'e, prezenterzy, wodzirejowie zostali całkowicie zablokowani. Brak otwartych miejsc do tańczenia to brak przychodów w/w grup zawodowych. Prosimy o reakcję i odpowiedź na nasz postulat. Dotychczasowe pomoce w postaci dotacji, postojowego czy zwolnień z opłacania składek ZUS za okres, kiedy po prostu nie możemy zarabiać to dla nas bezwzględne minimum i prosimy o pochylenie się nad problemem.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Paweł Hetman do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )