Utworzenie Cmentarza dla Zwierząt

Drodzy mieszkańcy Rzeszowa zwracam się do was z ogromną prośbą o podpisanie petycji w sprawie utworzenia cmentarza dla Zwierząt w Rzeszowie. Prośbę swą motywuje tym, iż coraz więcej ludzi ma swoje ukochane zwierzątko pieska czy kotka każdy z nas swoje zwierzątka traktuje jak członka rodziny są to nasi przyjaciele, powiernicy tajemnic nikt inny nie potrafi nas tak pocieszyć gdy mamy zły dzień czy jest nam smutno tak jak piesek czy kotek. Uważam iż nasi czworonożni przyjaciele powinni być godnie pochowani, a nie poddawani utylizacji czy też nielegalnie pochowani.  W Rzeszowie jest  trzy wybiegi dla piesków, a nie ma najważniejszego właśnie cmentarza, który jest bardzo potrzebny, aby móc godnie pogrzebać zwierzątko i móc je odwiedzać. Na Podkarpaciu są tylko dwa cmentarze w Ropczycach i Rakszawa-Węgliska są to dwie odległe miejscowości od Rzeszowa. Sama mam zwierzątka i nie wyobrażam sobie aby ich godnie nie pożegnać myślę, że każdy kto ma Zwierzątka i je kocha będzie chciał takiego miejsca dla swojego pupila. Uważam, że właśnie w nas wszystkich mieszkańcach i miłośnikach Zwierząt jest siła i takie miejsca może powstać dzięki nam wszystkim. 

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Anna Jabłońska do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )