Wsparcie dla doktor Katarzyny Jermakow w związku z groźbami ze strony studentów.

W związku z informacjami dotyczącymi agresji słownej i gróźb w stronę jednego z nauczycieli akademickich, Katarzyny Jermakow, chcieliśmy wyrazić nasze ubolewanie oraz podkreślić nasze wsparcie dla Pani Doktor. Jesteśmy studentami, którzy w przyszłości chcą pełnić zawód lekarza. Nie powinniśmy być więc obojętni wobec obraźliwych słów, które anonimowo padają w stronę dydaktyka, pełniącego swoją funkcję sumiennie i z wielką pasją. Nie popieramy takiego zachowania i nie chcemy, aby w naszym środowisku uciekano się do jawnej przemocy. Liczymy, że sprawa zostanie wkrótce rozwiązana, a podobne przejawy agresji wśród nas nie będą miały już miejsca. Jeżeli tak jak My doceniacie codzienną, rzetelną pracę Pani Doktor to liczymy, że Wy również wyrazicie swoje poparcie w tej petycji.  


SKN Mikrobiologii Klinicznej i Diagnostyki Mikrobiologicznej, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam SKN Mikrobiologii Klinicznej i Diagnostyki Mikrobiologicznej, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...