Wydanie zgody na remont drogi dojazdowej do schroniska w Dąbrówce k/Wejherowa

Zwierzoluby! 

Prosimy serdecznie o poparcie naszej prośby do Pana Wójta Gminy Luzino o wydanie zgody na naprawę drogi dojazdowej do schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce k/Wejherowa. Kto był ten wie, że droga - zwłaszcza po deszczu - jest w stanie tragicznym i można tam stracić zawieszenie. Dzięki osobie związanej ze stowarzyszeniem (Andy Zając), znalazł się czlowiek, który weźmie na siebie całą pracę i koszty, potrzeba jedynie formalnej zgody na przeprowadzenie prac, o co prosimy w piśmie, którego treść poniżej. Prosimy Was o podpisywanie i udostępnianie petycji, aby pokazać jak istotny jest to problem zarówno dla odwiedzających schronisko, jak i zaangażowanych w jego pracę, oraz samych pracowników. 

Jarosław Wejer

Wójt Gminy Luzino  

Urząd Gminy Luzino

ul. Ofiar Stutthofu 11

    84-242 Luzino      

Szanowny Panie.                   

           W imieniu Zarządu Stowarzyszenia, a także ludzi dobrego serca, wolontariuszy i Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt OTOZ Animals w Dąbrówce, zwracamy się z prośbą o pozwolenie na naprawę drogi dojazdowej do schroniska. W obecnej chwili  droga jest
w bardzo złym stanie. Dojazd jest utrudniony i powstałe tam po ulewach doły powodują uszkodzenia pojazdów. Naprawa polegać będzie na wyrównaniu i wzmocnieniu odcinka około 350m od drogi Wejherowskiej poprzez zasypanie dołów i nierówności gruzem, żwirem lub kruszywem. Wśród przyjaciół zwierząt i osób zaangażowanych w działalność schroniska są osoby, które podejmą się naprawy drogi nie narażając gminy na koszty z tym związane. Pana Wójta prosimy jedynie o wydanie pozwolenia na przeprowadzenie prac.   

Z poważaniem,  

Katarzyna Smolska

Prezes Stowarzyszenia

Redzka Kupa Wstydu


Stowarzyszenie Redzka Kupa Wstydu    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Stowarzyszenie Redzka Kupa Wstydu do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook