WYPROSTUJMY S8

My mieszkańcy Łodzi, Tomaszowa Maz, gminy Tomaszów, gminy Ujazd, gminy Brójce - mieszkańcy województwa łódzkiego - apelujemy do Rady Ministrów o jak najszybsze podjęcie skutecznych działań mających na celu rozpoczęcie budowy odcinka drogi ekspresowej S8 pomiędzy Łodzią a Tomaszowem Mazowieckim. Brakujący odcinek jest niezbędny do uzupełnienia przebiegu drogi ekspresowej, która łączy m.in. Wrocław z Warszawą.

Droga ekspresowa S8 powinna zostać uzupełniona o odcinek pomiędzy Łodzią a Tomaszowem Mazowieckim z następujących powodów:

- dzięki nowemu odcinkowi, Łódź oraz gminy z aglomeracji łódzkiej uzyskają alternatywny dojazd drogą ekspresową do Warszawy

- nowy odcinek S8 odciąży autostradę A2 na odcinku pomiędzy Łodzią
a Warszawą (która obecnie wymaga już poszerzenia do trzech pasów) oraz autostradę A1 (wschodnia obwodnica Łodzi, na odcinku pomiędzy S8 a A2),

- zapewni łodzianom szybkie połączenie z Tomaszowem Mazowieckim

oraz powiatami znajdującymi się we wschodniej części województwa łódzkiego,

- poprawi dostępność komunikacyjną Portu Lotniczego im. W. Reymonta w Łodzi

- odciąży ruch na drodze wojewódzkiej nr 713 do Tomaszowa Mazowieckiego

- ułatwi tranzyt pomiędzy Wrocławiem a Warszawą,

- umożliwi dalszy rozwój usług logistycznych w Łodzi i okolicach oraz spowoduje powstanie nowych miejsc pracy na terenie województwa łódzkiego.

Więcej o akcji na: https://www.facebook.com/WYPROSTUJMY-S8-584727238551061/
S8_RM.jpg


Tomasz Kacprzak, Mateusz Walasek, Marcin Bugajski, Barbara Klatka, Arkadiusz Gajewski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Tomasz Kacprzak, Mateusz Walasek, Marcin Bugajski, Barbara Klatka, Arkadiusz Gajewski do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...