List otwarty chrześcijanek i chrześcijan do sióstr i braci w wierze w sprawie osób dotkniętych kryzysem humanitarnym przy wschodniej granicy Polski

Skontaktuj się z autorem petycji

MODLITWA BEZ GRANIC- adwentowe czuwanie w intencji migrantów i uchodźców.

2021-12-16 16:36:21

WARSZAWA / KRAKÓW / WROCŁAW / KATOWICE / GDAŃSK / POZNAŃ / ŁÓDŹ / KĘDZIERZYN-KOŹLE / LUBLIN / ŚWIDNICAModlitwa bez granic – adwentowe czuwanie w intencji migrantów i uchodźców.Zapraszamy na modlitwę w dniu 17 grudnia 2021 r. 20:00 - 21:00 w dziesięciu miastach w Polsce!

Będziemy się modlić za wszystkich cierpiących migrantów i uchodźców, za niosących im pomoc i za polityków, aby stosowali regulacje zapewniające godne traktowanie każdego człowieka. Prosimy uczestników o nieprzynoszenie transparentów. Symbolem naszej otwartości na uchodźców będą zielone świece i lampiony. Zapraszamy serdecznie! Każdy jest mile widziany. Prosimy o pomoc w udostępnianiu informacji o wydarzeniu.Dołącz do nas!

 Kongres Katoliczek i Katolików,Zespół strony Modlitwa bez granicAutorzy Listu Chrześcijan

 

 ŁÓDŹ


Przyjdź, przyprowadź bliskich i przyjaciół. Jednoczmy się! Nie bądźmy obojętni!


Natalia Świderska, Jędrzej Owsiński

Zaproszenie do tworzenia społecznoći na FB

2021-11-29 14:03:35

Drodzy sygnatariusze naszej petycji!

Z radością zapraszamy Was do współtworzenia społeczności, utowrzyliśmy w tym celu stronę na Facebooku https://www.facebook.com/List-otwarty-chrze%C5%9Bcijan-100743485786656 serdecznie zapraszamy! Bardzo się cieszymy z waszego wsparcia, którey wyraziliście przez podpis, ale także w bardzo wartościowych komentarzach. Jeśli pozwolicie chcielibyśmy część komentarzy umieścić na wspomnianej stronie w formie memów (przykład tutaj: https://www.facebook.com/100743485786656/photos/a.102475505613454/102475032280168 ), gdyby ktoś z Państwa nie chciał żeby jego komentarz został w tej formie opublikowany, prosimy o wiadomość zwrotną. Bądźmy w kontakcie, wspierajmy się, nie bądźmy obojętni!

Ąutorzy petycji

Natalia Świderska i Jędrek Owsiński


Natalia Świderska, Jędrzej Owsiński

Modlitwa bez granic! Dołącz już dziś.

2021-11-26 16:27:52

Serdecznie witam Cię w gronie sygnatariuszy naszej petycji. Bardzo cieszę się, że jesteś. Wiem, że tak jak nam - inicjatorom akcji - nie jest Ci obojętny los ludzi, którzy zostali uwięzieni w przygranicznych lasach. Chciałam zaprosić Cię do wydarzenia #modlitwabezgranic, które rozpoczniemy już dzisiaj i będziemy kontynuować we wszytskie piątki adwentu. 

Lik do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/4LCdgpAgj 

Do zobaczenia!

Natalia Świderska 

Współautorka "Listu otwartego chrześcijan"

 

 


Natalia Świderska, Jędrzej OwsińskiUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...