Nie dla betonowania Lasu Bemowskiego wzdłuż ulicy Decowskiego

Skontaktuj się z autorem petycji

Petycja w sprawie drogi przy ul. Decowskiego.

2022-05-23 12:34:46

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym petycja zostaje zamknięta, wszystkie złożone do tego czasu podpisy zostaną złożone u odpowiednich adresatów. Dziękujemy za zaangażowanie - daliście Państwo wyraźny sygnał, że Las Bemowski jest naszym wspólnym dobrem.


Mieszkańcy Osiedla Groty

Petycja w sprawie utrwardzenia ulicy Decowskiego w Starych Babicach

2022-05-19 11:51:38

Dzień dobry,

Chciałbym Państwa poinformowaś, że petycja w sprawie utwardzania ulicy Decowskiego podpisana przez prawie 300 osób została zaadresowana do Wóita Sławomira Sumki i złożona w dniu 21.04.2022 w kancelarii Gminy Stare Babice. Gmina przyjęła petycję i odpowiedziała, że ma czas do 3 miesięcy na jej rozpatrzenie. W dniu 23.05.2022 mamy umówione spotkanie z Wójtem Gminy, na którym chcemy porozmawiać o powodach, dla którcy utwardznie ulicy Decowskiego jest kontynowane pomimo sprzciwów mieszkańców Gminy i korzystajacych z tej drogi mieszkańców Warszawy. Poinformuję Państwa o przebiegu tego spotkania. Dziękuję z złożenie tak wielu podpisów pod petycją(451 do dnia 2022.05.19).

Krzysztof Pęszkal


Mieszkańcy Osiedla GrotyUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.