Apel o modernizację wolsztyńskiego stadionu

Minął ponad miesiąc od nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Wolsztynie i mogę powiedzieć, że ochłonąłem, jednak nie opuszcza mnie wrażenie, że zostaliśmy zepchnięci na dalszy tor.

Ze smutkiem i rozgoryczeniem przyjąłem informację  o przesunięciu środków zaplanowanych na modernizację wolsztyńskiego stadionu. Niestety po raz kolejny, mimo zapewnień ze strony włodarzy Gminy – Burmistrza oraz Radnych, stadion w tym roku nie będzie remontowany.IMG_5811.jpg

Są gotowe projekty i pozwolenia, były zaplanowane środki w budżecie, co wydawało mi kwestią najważniejszą, ale cóż… Po raz kolejny, inne inwestycje okazały się ważniejsze. Po pierwsze powinniśmy zadbać o to co mamy a dopiero później budować nowe.

Ponownie znajdujemy się w punkcie wyjścia i  czekamy na swoją kolejkę,  a przede wszystkim na fundusze na modernizację bazy sportowej na wolsztyńskim stadionie, który dramatycznie woła o pomoc. Ze stadionu oraz siłowni korzysta bardzo dużo ludzi. Obecnie obiekt nie ma już przepustowości, zarówno na boiskach jak i na siłowni. Warunki socjalne  nie spełniają obecnie panujących standardów. Na cztery kluby trenujące przypadają tylko dwie szatnie. Szatnie i prysznice w siłowni są koedukacyjne, ich stan jest krytyczny, ale kto był ten wie. 

Cieszy mnie fakt, że mimo to, ludzie chętnie korzystają z naszej bazy treningowej i to sprawia, że mam chęć działać dalej. W związku z powyższym,  powstał w mojej głowie pomysł o stworzeniu petycji w/s poparcia inwestycji w bazę sportową na wolsztyńskim stadionie. Jak już wspomniałem, są gotowe projekty przebudowy tzw. „kurnika” magazynu GROM, ISKRA, MUKS na zaplecze szatniowo – socjalne oraz modernizację siłowni z zapleczem socjalnym i części rekreacyjnej hotelu wraz z termomodernizacją.

Chciałbym zebrać jak najwięcej podpisów i pokazać, że ta inwestycja jest naprawdę potrzebna. Mam nadzieję, że mogę na WAS liczyć!!!

Podpisz petycję


LUB

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na naszej stronie. Jednak należy zaznaczyć, że autor petycji zobaczy wszystkie informacje, które udostępnisz w tym formularzu.

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Facebook