Apelujemy o powrót funkcjonalności programu DataVolley dla kibiców Plusligi i Ligi Siatkówki Kobiet!

Petycję kierujemy do władz Polskiej Ligi Siatkówki.

Apelujemy, aby do momentu wprowadzenia do programu VolleyStation pełnych funkcjonalności oferowanych wcześniej przez Data Volley, powróciły lubiane przez kibiców rozwiązania pozwalające na zaangażowane śledzenie przebiegu spotkań i całych rozgrywek.

Nie jesteśmy przeciwko rozpoczęciu korzystania z VolleyStation, tylko jak każde wdrożenie musi być ono przemyślane, dopracowane i dające faktyczną poprawę stanu rzeczy.

Wprowadzenie przez Polską Ligę Siatkówki nowego obowiązującego programu do tworzenia statystyk meczowych VolleyStation spowodowało ograniczenie dostępnych funkcjonalności dla fanów siatkarskich zmagań w PlusLidze.

Sygnały dochodzące ze środowiska samych skautów również sugerują, że nowy program w tym momencie nie jest gotowy do pracy i nie oferuje tych samych funkcjonalności, co stary program Data Volley.

Potwierdzają to liczne zdjęcia raportów meczowych w mediach społecznościowych przygotowywanych przez skautów drużyn PlusLigi pochodzących właśnie z Data Volley. To jednoznacznie podpowiada, że w tym momencie program Volley Station nie jest gotowy, ani jako atrakcja dla kibiców, ani jako program, z którego mogliby z zadowoleniem korzystać profesjonalni skauci ligowi.

Jako zaangażowani kibice PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet apelujemy o powrót następujących informacji:

1) Powrót możliwości śledzenia relacji punkt za punkt (akcja za akcję) na stronach PlusLiga.pl i Lsk.pls.pl - kibice, którzy nie mogli śledzić spotkań w telewizji bądź na hali mieli dzięki temu wgląd w przebieg akcji.

Informacja o przebiegu akcji oraz meczu, a także o autorach zdobytych punktów zwiększy zaangażowanie kibiców

2) Powrót raportów pomeczowych w formie znanej z programu Data Volley, umieszczanych na stronie plusliga.pl i lsk.pls.pl po zakończeniu każdego z setów meczów PlusLigi i Ligi Siatkowki Kobiet.

Pozwala to na wyciągnięcie wniosków na temat wyróżniających się postaci poszczególnych klubów, a także śledzenie na bieżąco postępów w zmaganiach w Wygraj Polską Ligę Siatkówki.

3) Zbiorcze statystyki pozwalające na porównanie występów zawodników

Rankingi zbiorcze pozwalały na ocenę gry zawodników na dłuższym dystansie.

Jeżeli nie ma możliwości nawet tymczasowego powrotu do powyższych funkcjonalności, oczekujemy transparentnej informacji o postępach w pracach nad programem Volley Station i przybliżonych dat wprowadzenia powyższych funkcjonalności.

Zaniepokojeni kibice siatkówki

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Piotr Złoch do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook