Bezpośrednie połączenie pociągów Konin - Ostrów Wielkopolski

Szanowni Państwo,

 

My, mieszkańcy Konina i Ostrowa Wielkopolskiego, zwracamy się z serdeczną prośbą do Kolei Wielkopolskich o uruchomienie bezpośredniego połączenia pociągu z Konina do Ostrowa Wielkopolskiego. Obecnie podróż między naszymi miastami wymaga przesiadek i dużo czasu, co sprawia wiele niedogodności dla naszych mieszkańców.

 

Biorąc pod uwagę rosnące zapotrzebowanie na szybkie i wygodne środki komunikacji, uważamy, że uruchomienie bezpośredniego połączenia kolejowego pomiędzy Koninem i Ostrowem Wielkopolskim byłoby nie tylko korzystne dla nas, lecz także dla całej społeczności lokalnej. Dzięki temu mieszkańcy obu miast mieliby łatwiejszy dostęp do miejsc pracy, szkół, placówek zdrowotnych i innych ważnych instytucji.

 

Ostatecznie, ułatwiając podróże między naszymi miastami, przyczynilibyśmy się do poprawy komfortu i jakości życia mieszkańców Konina i Ostrowa Wielkopolskiego.

 

Dlatego apelujemy do Kolei Wielkopolskich o rozważenie naszej prośby i podjęcie działań mających na celu uruchomienie bezpośredniego połączenia pociągu z Konina do Ostrowa Wielkopolskiego.

 

Z poważaniem,

Mieszkańcy Konina i Ostrowa Wielkopolskiego.


Adrianna Łechtańska    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Adrianna Łechtańska będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...