BUW na ciepło - ugotuj, przynieś, odgrzej.

Warszawa, 13 stycznia 2014 r.

Szanowna Pani

Agnieszka Łukawska

Biuro Nieruchomości "Powiśle"

ul. Dobra 56/66

00-312 Warszawa

 

Szanowna Pani Kierownik,

zwracamy się z uprzejmą prośbą o utworzenie na terenie Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie przyjaznej przestrzeni, w której studenci mogliby odgrzać przyniesione ze sobą posiłki.

Często układ zajęć bądź chęć spędzenia dnia w Bibliotece uniemożliwia spożycie ciepłego posiłku w domu, a z powodów finansowych nie wszyscy użytkownicy biblioteki mogą sobie pozwolić na korzystanie z oferty lokali gastronomicznych w BUWie. Z oferty tej nie mogą też korzystać ludzie na dietach zdrowotnych, np. bezglutenowej, oraz przestrzegający żywieniowych wytycznych religijnych. Powszechną więc wśród studentek i studentów praktyką jest gotowanie sobie obiadów a następnie przynoszenie ich w pudełkach, aby w ciągu dnia zjeść coś pożywnego. Niestety w Bibliotece nie ma możliwości spożycia takiego posiłku na ciepło.

Apelujemy o stworzenie ogólnodostępnej przestrzeni, w której studentki i studenci mogliby podgrzać i zjeść przyniesione ze sobą posiłki. Jedna lub dwie kuchenki mikrofalowe i kilka stolików powinno całkowicie wystarczyć. Chętnie pomożemy w organizacji takiej przestrzeni, zarówno na etapie jej planowania jak i wyposażania. Mamy nadzieję, że ta petycja będzie początkiem dialogu i wspólnej pracy, dzięki której BUW będzie bardziej przyjazny dla swoich użytkowników i użytkowniczek.

Prosimy o przychylne rozpatrzenie naszej prośby.

 


Teresa Teleżyńska    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Teresa Teleżyńska do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook