CHCEMY SIATKARSKICH STREF KIBICA

STWÓRZMY RAZEM SIATKARSKIE STREFY KIBICA


W ciągu najbliższych dwóch lat czekają Nas wspaniałe imprezy siatkarskie, tj. Mistrzostwa Europy 2013 (Polska/Dania) oraz Mistrzostwa Świata (Polska!), więc nadszedł czas na Siatkarskie Strefy Kibica.

Polacy świetnie zdali egzamin podczas Euro 2012, zabawy trwały długo po zakończeniu meczu, a co najważniejsze zabawa odbywała się w przyjaznej atmosferze między kibicami Polskimi oraz tymi z sąsiednich krajów Europy. Udało się ukazać nasz kraj w superlatywach związanych z organizacją wielkiej imprezy, jaką były Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. W strefach kibica nasi rodacy stawiali się tłumnie, zawzięcie dopingując polską kadrę. Dlaczego nie powtórzyć tych emocji podczas najważniejszych turniejów siatkarskich? Nie każdemu uda zdobyć bilety, by odczuć atmosferę i magię kibicowania z trybun. Wtedy zamiast spędzać (jeszcze) ciepłe popłudnia lub wrześniowe wieczory samemu w domu przed telewizorem, można kibicować, oglądając mecz na dużym ekranie wraz z innymi pasjonatami siatkówki oraz przyjaciółmi. W takim gronie łatwiej poczuć atmosferę kibicowania i wszystkie emocje temu towarzyszące od łez radości po wygranych i smutku po przegranych spotkaniach.

Pozwólmy na to, aby siatkówka stała się równie ważną dyscypliną w Naszym kraju, jak piłka nożna. W tym roku, jak i w przyszłym odbędą się najważniejsze mistrzostwa na skalę kontynentu europejskiego, jak i całego świata. Przyjedzie wielu kibiców z sąsiednich państw oraz Ameryki. Pokażmy wspaniałą atmosferę nie tylko na trybunach, ale również w „Strefach Kibica”.

Siatkarze przywożą medale z ważnych imprez sportowych. Jak najbardziej zasługują na miano Bohaterów. Podziękujmy Im za to stwarzając Siatkarskie Strefy Kibica.

Zacznijmy już dziś.

 

FACEBOOK: https://www.facebook.com/KibicujmyRazemSiatkarskieStrefyKibica

BLOG: http://strefykibica.blogspot.com/

KONTAKT: volleyfanzone@gmail.com

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Magda do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook