Żądamy wyroków wobec wszystkich osób odpowiedzialnych za śmierć maltretowanego Kamilka

Kamilek był maltretowany przez "ojczyma" co w późniejszym skutku doprowadziło do śmierci tego aniołka. [*] Największym sprawdza jest ten podczłowiek który miał tego chłopczyka pod opieka, to jakie piekło zgotował temu dziecku oraz co te dziecko musiało przejść przez takiego potwora i ludzka obojętność jest jednym słowem chore. Ludzie w jakim państwie żyjemy, ze sprawa jest zgłaszana na policję oraz do innych urzędów, a pracownicy zamiast wziąć się za robotę i ratować te dziecko, zamiatają sprawę pod dywan. 

Wierze w to ze wszystkie osoby które przyłożyły rękę do śmierci tego maleństwa oraz te które nie wykonywały swojej pracy jak należy mimo zgłoszeń. 

Żądamy najwyższych możliwych wyroków dla: Rodziny która mieszkała pod jednym dachem z kamilkiem, pracownicy MOPSU, nauczyciele, kurator, sędzia oraz wszystkie inne instytucje które zamiatały tą sprawę pod dywan. 

NIE POZWÓLMY NA TO ŻEBY TYM OSOBOM USZŁO TO NA SUCHO, WIERZĘ W TO ŻE UDA SIĘ UKARAĆ TE OSOBY ZA CZYNY KTÓRYCH SIĘ DOPUŚCIŁY. 

KAMILKU SPIJ SPOKOJNIE [*], TE POTWORY ZA TO ZAPŁACĄ!

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Jakub Kalinowski do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUBPłatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...