Delegalizacja KOD

Zachęcamy wszystkich, którzy z trwogą obserwują działania i hasła głoszone przez KOD, do mobilizacji w celu delegalizacji tej organizacji. 

Chcemy delegalizacji KOD.

Mając na uwadze ostatnie wydarzenia w Polsce, wielokrotne łamanie konstytucji przez KOD, próba demontażu ustroju demokratycznego w Polsce także przez przedstawicieli wielu partii politycznych aktywnych w strukturach KOD, lekceważenie, obraza, szydzenie i szykanowanie narodowych symboli, bohaterów poległych za ojczyznę oraz przedstawicieli demokratycznie wybranej władzy, nawoływanie do buntu, przemocy a nawet wojny domowej, fałszowanie historii, atak na wizerunek Polski w kraju i za granicą, reprezentowanie KOD przez osoby wobec, których toczone było i/lub toczone jest nadal postępowanie sądowe, oraz utrudnianie przez KOD postępowania sądowego wobec polityków podejrzanych o łamanie prawa, domagamy się delegalizacji KOD.

Petycja powstala po to, żeby pokazać, że społeczeństwo nie akceptuje ostatnich wydarzeń i z obawy o przyszłość naszych dzieci, o przyszłość naszego kraju domagamy się delegalizacji KOD!

PODPISZ SIĘ POD PETYCJĄ, PODAJ DALEJ!


Artykuł 13 Konstytucji RP mówi m.in.: „Zakazane jest istnienie ... organizacji ..., których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść ... narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa ....”

Autorami petycji są redaktorzy strony facebook DELEGALIZACJA KOD / https://www.facebook.com/groups/830512257094896/ 


Michał Szablonow    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Michał Szablonow do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook