Dofinansowanie do In Vitro dla Wałbrzycha

 W odpowiedzi na prośby mieszkańców miasta oraz gminy Wałbrzych zwracamy się z oficjalną prośbą do Prezydenta Miasta oraz wszystkich osób decyzyjnych o możliwość dofinansowania do procedur zapłodnienia pozaustrojowego (In Vitro)W Polsce około 1.5mln par zmaga się z problemem niepłodności, statystyki wskazują, że 1/ 5 kobiet nie może zajść w ciążę w sposób naturalny z różnych przyczyn. Rodzicielstwo jest jednym z ważniejszych elementów w życiu społecznym, niestety od 2016 roku rządowe dofinansowanie do In Vitro zostało wycofane a osoby zmagające się z niepłodnością pozostawione bez pomocy, koszt pełnej procedury bardzo często jest przeszkodą na drodze do upragnionego rodzicielstwa.

 

 Bezpieczeństwo oraz skuteczność In Vitro została potwierdzona wieloma badaniami a dofinansowanie do procedury spowoduje obniżenie liczby par bezdzietnych oraz osiągnięcie poprawy demograficznej. Droga przez niepłodność dla każdego z Państwa mieszkańców jest niezmiernie trudna a taka forma pomocy pozwoli rodzinom mieć równe szanse w dostępie do leczenia bez względu na sytuację materialną. 

 

  Coraz więcej miast wprowadza niniejsze programy, które są ogromną pomocą dla osób cierpiących na niepłodność, które z powodu wieloletniego leczenia mają nadszarpnięty budżet, niektórych zwyczajnie nie stać na leczenie.

   Mając na uwadze powyższe proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej petycji - dla Państwa mieszkańców to ogromna nadzieja na wsparcie w ich ciężkiej drodze do rodzicielstwa. Nie ma nic ważniejszego niż pomoc dla mieszkańców w spełnieniu ich największego pragnienia. 20210419_013949_0000.png


Stowarzyszenie In Vitro Bez Granic    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Stowarzyszenie In Vitro Bez Granic do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...