Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy


Gość

#51

2014-08-13 18:47

Jestem przeciw kazdej agresji.
Poza tym Palestynczycy maja prawo do wlasnej ziemi i zycia w pokoju !!!

Gość

#52 Re:

2014-08-18 23:15

#51: -  

 A Żydzi oczywiście takiego prawa nie mają,prawda bracie muzułmaninie? Ja jestem katolikiem,nie mam powodu kochać Żydów,ale antysemitą nie jestem, bo to jest sprzeczne z moją religią.

Czy terroryzm ma twarz islamu czy judaizmu?

Waldemar

#53 Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-22 08:27

#50: - Re: Re: Re: krowodrzański 

Ciekawą logikę przedstawiają tutaj żydowscy sprzymierzeńcy: - tchórzliwi Palestyńczycy i bohaterscy żydzi. - Rzeczywistość jest taka, że to żydzi od kilkudziesięciu lat okupuja Palestynę i mordują Palestyńskie Dzieci, więc Palestyńczycy mają obowiązek użyć każdego sposobu, aby uwolnić się od żydowskiego okupanta. Hamas robi tylko to, co robiła Armia Krajowa podczas okupacji niemieckiej - walczy z z żydowskim okupantem. Porównując to, co żydzi teraz robią z Palestyńczykami z tym, co Niemcy robili z żydami, to Warszawskie Getto i obozy koncentracyjne były ośrodkami wczasowymi. - Brutalność żydów wobec Palestyńczyków jest stokroć gorsza od Brutalność SS i GeStaPo

 

Polak

#54 Robi

2014-08-22 18:44

Wolna Palestyna!

Free Palestina

#55 Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-22 18:54

#50: - Re: Re: Re: krowodrzański 

Ciekawe zjawisko, że na tym forum dotyczącym potępienia żydowskiej agresji wobec Palestyńczyków przeważają głosy żydów, lub ich popleczników, że to Palestyńczycy są winni, bo zrywają jakieś tam niby rozejmy i atakują rakietami żydolandię. - Zamiast oskarżać Palestyńczyków o ostrzeliwaniu miast żydowski przeczytajcie sobie dane techniczne tych rakiet, które nie są w stanie osiągnąć precyzyjnie cel i strzela się na oślep. Natomiast żydowskie rakiety dostarczane przez usa są bardzo skuteczne i z dokładnością do kilku centymetrów trafiają w namierzoną szkołę, w której ginie kilkanaście dzieci. Może w końcu ktoś odpowie na pytanie jak Palestyńczycy mają walczyć Kałasznikowami i kamieniami przeciwko dostarczanym z usa nowoczesnym rakietom, które precyzyjnie trafiają w dom, w którym ginie kilkanaście śpiących dzieci i noworodków?? - Krowodrzański i inni żydowscy poplecznicy oczywiście uważają, że za to, że palestyńskie Dziecko rzuciło w żydowskiego żołnierza trzeba zrównać całe miasto z powierzchni ziemi.

 


Gość

#56 Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-23 14:19

#55: Free Palestina - Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

 Słusznie: palestyńskie rakiety strzelają na oślep w miasta izraelskie, czyli w skupiska cywilów,a nie w jakieś obiekty wojskowe,w przeciwieństwie do precyzyjnych rakiet izraelskich,które celują w te palestyńskie wyrzutnie  rakietowe. Niestety,są one umieszczone najcześciej w szkołach,żłobkach,szpitalach i na tym polega ta makabyczna  tragedia,w której giną niewinni cywile palestyńscy,a zwłaszczaa dzieci, których Hamas - jak sam przyznał - używa jako żywe tarcze (vide: przytoczone wcześniej linki). A przywódcy Hamasu nie chcą się dogadać z przywódcami Autonomii Palestyńskiej (z Zachodniego Brzegu),bo wolą prowadzić własną politykę wojenną narażąjąć na wielkie cierpienia i w rezultacie na wyniszczenie swój naród.

Twierdzenie o prożydowskich tu wpisach autorstwa rzekomych Żydów chybione,bo zaślepione chorym antysemityzmem. Najwięcej  jest tu wpisów proislamskich,jak zwykle twierdzących, że islamiści Bogu ducha winni są przez wszystkich prześladowani - to taka stara ich śpiewka.

 A już stwierdzenie, że  Palestyńczycy "zrywają jakieś tam niby rozejmy" jest wręcz kompromitujące: tak właśnie mówi Hamas: jakieś tam niby rozejmy, po co ich przestrzegać,niech nadal giną ludzie.


Gość

#57 Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-23 14:25

#53: Waldemar - Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

 A wymyślże coś nowego,jakiś przekonujący argument, bo się powtarzasz do znudzenia. To stałe porównywanie sytuacji w Strefie Gazy z sytuacją Polski podczas II Wojny Świat. jest po prostu śmieszne i kompromitujące Cię.

Waldemar

#58 Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-26 16:20

#56: - Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

Właśnie "Gościu" potwierdziłeś swoje pro-żydowskie poparcie. Szkoda, że nie dociera do Ciebie fakt, że to żydzi okupują Palestynę i koniec wojny nastąpi wtedy, gdy Palestyna będzie niepodległym Państwem, a dopóki jest tylko jednym wielkim Gettem, w którym żydzi głodzą Palestyńczyków i strzelają do Nich jak do kaczek, to Hamas ma prawo do obony przed żydowskimi zbrodniarzami. Czy Anglicy, Francuzi i Rosjanie pertraktowali z Hitlerem? - Po prostu z walczyli z Niemcami, by wyzwolić Europę. Hamas robi to samo: walczy o wyzwolenie Palestyny spod żydowskiego terroru, tak jak Armia Krajowa walczyła o wyzwolenie Polski spod niemieckiego terroru. Żydzi są takimi samymi zbrodniarzami, jakimi na terenie Polski byli Niemcy.

 

Waldemar

#59 Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-26 16:26

#57: - Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

Masz racje krowodrzański, że porównanie okupowanej Palestyny z okupowaną Polską jest śmieszne, bo Niemcy powinni nadal okupować Polskę i bombardować szkoły, a ty z pewnością cieszyłbyś się, że lecą na ciebie niemieckie bomby, tak jak na Palestyńczyków spadają teraz żydowskie bomb. masz mentalność Kalego, jakby ciebie zabijano, to bebe, a jak żydzi zabijają, to cacy.

 


Gość

#60 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-26 17:05

#59: Waldemar - Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

 Jeśli ja jestem pro-żydowski, to ty jesteś pro-islamski,pro-palestyński i pro-hamaski. I pro pagandę uprawiasz  pro-terrorystyczną,chociaż dosyć prymitywną. Może jesteś jednym z tych europejskich (wg. miejsca zamieszkania) islamistów, którzy teraz wyjeżdżają pomagać budować tzw.państwo islamskie (w przyszłości kalifat) na Bliskim Wschodzie? Ale skąd u ciebie taka stosunkowo dobra znajomość języka polskiego?

re_varn

#61 Re: A zbrodnie Hamasu?

2014-08-27 23:46

#23: Janusz Krowodrzański - A zbrodnie Hamasu? 

Janusz. Nie masz racji broniąc tu IzraHELL-a. Agresja syjonistów izraHELLskich jest bezsprzeczna a ich ludobójstwo porównywalne ze stalinizmem i hitleryzmem a wykorzystanie technologii wprost dostarczanych z USA gwarantuje szczególne okrucieństwo.

Korzenie HAMASU leżą w IzraHELL-u, nie zapominaj o tym.

To IzraHELL utworzył i od lat finansował HAMAS w celu dokonywania ludobójstwa pod fałszywą flagą. IzraHELL i izraHELLscy syjoniści to SYNAGOGA SZATANA.

Poszukaj i poszerz swoje horyzonty.
Niech tez inni Ci co nie wiedzą, niech poszerzą swoje horyzonty.

 

Waldemar

#62 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-28 07:26

#60: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

Masz rację: Jestem pro-palestyński, bo od kilkudziesięciu lat żydowscy bandyci mordują Palestyńczyków i zaśmiecają palestyńską ziemię i nadszedł już czas aby wyzwolić Palestynę spod żydowskiego terroru. Niestety przeciw nowoczesnej broni, która precyzyjnie trafia w szkoły i szpitale, mordując Palestyńskie Dzieci Palestyńczycy mają tylko kamienie, kałasznikowy i nieskuteczne rakiety. Za to żydzi uzbrojeni prze amerykanów po zęby bezkarnie dokonują mordów na Palestyńczykach. - Polska wielokrotnie była pod zaborami i okupacją i to smutne, że tylu Polaków teraz wspiera żydowskich oprawców i pochwala mordowanie niewinnych dzieci. Żydowskie kłamstwa dobrze znamy i żadna fałszywa propaganda krowodrzańskiego i innych zwolenników masowych zbrodni nie zmieni faktu, że żydzi to najwięksi na świecie terroryści, którzy radośnie świętują każde zamordowanie niewinnego Palestyńskiego Dziecka.

 

Waldemar

#63 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-28 07:36

#60: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

Stosunkowo dobra znajomość języka polskiego? - Nie bądź gościu śmieszny, bo pod względem gramatyki j. polskiego do pięt mi nie dorastasz. Co do terroryzmu, to z pewnością wiesz, że w 1968 r., po tym, jak żydowscy terroryści zaczęli kolejną okupację Palestyny i Kanału Sueskiego rząd polski zerwał stosunki dyplomatyczne z żydolandem i wtedy dumny byłem ze swojej ojczyzny - Polski. Teraz, gdy Polska barbarzyńsko napadła na Irak i Afganistan i czynnie wspiera żydowski syjonizm i ludobójstwo, to wstyd mi za to, że jestem Polakiem. Postscriptum: Jak przystało na Islamistę z Prus, mam niebieskiego oczy, blond włosy i jasną karnację skóry i od dzieciństwa po Marienburgu chodzę obwieszony granatami.

 


Gość

#64 Re

2014-08-29 22:22

#63: Waldemar - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

 Skoro tak się wstydzisz,że jesteś Polakiem, to co tu jeszcze robisz? Zamiast pluć na Polskę i tęsknić za komuną,z której byłeś kiedyś dumny, możesz się stąd wynieść np. na Bliski Wschód,jak inni islamiści z Europy i tam pomagać budować Państwo Terrorystyczno-Islamskie.  Polska to wolny kraj i nikt cię tu nie będzie zatrzymywał - na co jeszczwe czekasz? Przecież na takich jak ty czekają "bracia" islamscy.

Janusz Krowodrzański

#65 Re: Re: A zbrodnie Hamasu?

2014-08-29 22:29

#61: re_varn - Re: A zbrodnie Hamasu? 

 Dosyć idiotyczny to "argument" przekręcanie nazwy Izrael. Zamiast doradzać innym poszerzanie swoich horyzontów, poszerz lepiej swoją wiedzę o najnowszej historii Bliskiego Wschodu. Albo się nie kompromituj swoim antysemityzmem.  Przypominam raz jeszcze,że nie jestem ani Żydem,ani filosemitą,ani antysemitą, ani antyislamistą ,a jedynie zdeklarowanym antyterrorystą.

I jeszcze raz pytam, bo jakoś antysemici udają,że nie widzą tego mojego pytania: czyją twarz ma współczesny terroryzm: judaizmu, chrześcijaństwa czy islamu?

Waldemar

#66 Re: Re

2014-08-30 14:58

#64: - Re 

Niestety, nie ja ustalałem granice po 1945 r. i nie moja wina, że Marienbug znalazł się w takim, a nie innym państwem, a skoro się tutaj urodziłem, taki syjonista jak ty "gościu" tchórzliwy, który nie masz odwagi się podpisać nie będziesz mnie stąd wyrzucać. Co do Islamistów to nie cierpię Arabów, ale Palestyńskie Dzieci trzeba bronić przed żydowskimi bandziorami wspieranymi przz nazistowskie stany zjednoczone.

 

Waldemar

#67 Re: Re: Re: A zbrodnie Hamasu?

2014-08-30 15:00

#65: Janusz Krowodrzański - Re: Re: A zbrodnie Hamasu? 

Poza takimi zwolennikami dzieciobójstwa jak ty, krowodrzański większość ludzi na świecie wie doskonale, że największymi terrorystami we współczesnym świecie są żydzi !!!

 

J.Krowodrzański

#68 Re: Re: Re: Re: A zbrodnie Hamasu?

2014-08-30 20:48

#67: Waldemar - Re: Re: Re: A zbrodnie Hamasu? 

 Ciebie po prostu zaślepia i zatruwa ci umysł wybujały antysemityzm. Dlatego tylko bronisz Palestyńczyków,że wojują oni z Izraelem.Dlatego także bronisz islamski teroryzm. Nawet nie wiesz jaki jesteś w tym żałosny...

Waldemar

#69 Re: Re: Re: Re: Re: A zbrodnie Hamasu?

2014-08-31 07:50

#68: J.Krowodrzański - Re: Re: Re: Re: A zbrodnie Hamasu? 

Może byś tak krowodrzański skończył podstawówkę, to nauczyłbyś się czytać ze zrozumieniem. To forum jest poświęcone potępieniu agresji Izraela na Strefę Gazy, więc logiczne jest, że tę agresję się tutaj potępia, a ty jesteś tutaj nieproszonym gościem, ponieważ pobierasz żydowska agresję i mordowanie Palestyńskich Dzieci. Potępianie zbrodni dokonanych przez żydów nie jest antysemityzmem, tak samo jak potępianie zbrodni niemieckich nie jest anty-Germanizmem. Poza tym "Semitami" są zarówno Arabowie, jak i żydzi, więc brakuje logiki w twojej wypowiedzi, że jestem antysemitą i jednocześnie bronię Palestyńczyków i Arabów. Nie można przecież być antysemitą i wpierać arabskich Semitów. Dla takich syjonistów jak ty, każda krytyka żydów jest antysemityzmem. Antysemityzm jest dla ciebie podstawą życia - bez antysemityzmu byś nie istniał. Zgodnie z twoimi regułami ty jesteś anty-Polakiem, bo krytykujesz wypowiedzi Polaków. Poza tym jak typowy syjonista masz tylko jeden argument, że twój oponent jest żałosny. - Przytocz konkretne argumenty, bo jedyne, co potrafisz, to organizujesz prywatne "wycieczki" wobec osób, które tutaj wyrażają swój sprzeciw wobec agresji żydów.

 

Wa;demar

#70 Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-31 08:02

#56: - Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

Masz rację "tchórzliwy anonimowy gościu", że Palestyńczycy narażają swoje dzieci na śmierć, walcząc z żydowskim okupantem, bo powinni siedzieć cichutko siedzieć pod żydowskim buciorem i samemu się zabić oszczędzając żydom i amerykanom wydatków na rakiety. Tak samo w latach II wojny światowej powinni cicho siedzieć Francuzi i Polacy pod niemieckim butem. Dzięki tobie zrozumiałem, że Francuski Ruch Oporu, Armia Krajowa i inne jednostki walczące z Niemcami narażali niepotrzebnie swoich obywateli na straty, bo nie powinni prowadzić wojny z Niemcami, tak samo, jak według Ciebie Palestyńczycy nie powinni prowadzić wojny z żydami.

 

J.Krowodrzański

#71 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-31 11:39

#70: Wa;demar - Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

 Odważny,nie anonimowy Waldemarze!   Takiego steku bzdur,idiotycznych sloganów z czasów gomułkowszczyzny (o syjonistach), UB-eckich "argumentów" (tu się pisze tylko o izraelskiej agresji,nie wolno inaczej),to w całej sieci trudno by było spotkać. Oczywiście,że zarówno Arabowie,jak Żydzi są semitami,ale cały świat wie (z wyjątkiem Waldemara),że pojęcie "antysemityzm" odnosi się tylko do Żydów.  I jakim sposobem katolk,czyli ja, o czym kilkakrotnie wspominałem, może być syjonisyą? Dla Waldusia jednak może. Pewnie także buddystą,ateistą,komunistą i t.d.,etc.

Reszta napisanycb  przez Waldka bzdetów nie warta jakiejkolwek uwagi.

J.Krowodrzański

#72 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-31 16:00

#71: J.Krowodrzański - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

 Waldemarze Odważny! Tak się chwaliłeś swoją znajomością języka polskiego,a zwłaszcza pisowni,więc dlaczego piszesz z małej litery nazwę narodowości? Tylko przez pogardę czy z braku znajomości zasad polskiej pisowni? Czy takj,czy siak, to cię i tak dyskwalifikuje.

Waldemar

#73 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-31 19:27

#72: J.Krowodrzański - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

Ci, którzy masakrują Niewinne Palestyńskie Dzieci i mordują każdego, kto im pod rękę popadnie, zasługują tylko na pogardę, a jednym ze sposobów wyrażenia pogardy dla żydowskich zbrodniarzy jest brak "wielkich" liter. Wiem, że jako żydowski poplecznik "dyskwalifikujesz" każdego, kto nie jest żydem i nie morduje, ale gdzieś mam twoje nazistowskie poglądy i to, że wspierasz masowe mordowanie Palestyńczyków mnie nie wzrusza. - No cóż, są ludzie porządni i tacy jak tt, kroworzański, którzy są bezlitosnymi siewcami zła.

 

Waldemar

#74 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-31 19:45

#71: J.Krowodrzański - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

Jesteś krowodrzański pierwszym przypadkiem Katolika wspierającego judaizm, bo dla żydów Katolicy są tylko zwierzętami, mającymi im służyć. Może i jesteś Katolikiem, ale masz mentalność żyda, bo jak coś nie odpowiada twojej zbrodniczej mentalności, jest tylko stekiem bzdur. Dla ciebie wartościowi są tylko zbrodniarze i dzieciobójcy. Każdy sprzeciw przeciwko twojej pro wojennej propagandzie jest tylko bzdura. Ja wiem, że tylko żydzi są mądrzy, a nie-żydzi piszą tylko stek bzdur. Gdybyś trochę po świecie pojeździł, to wiedziałbyś, że słowo "antysemityzm" jest używane tylko przez żydów i ich popleczników i oznacza każdego, kto tylko wypowie słowo krytyki wobec "narodu przeklętego". Określenie mnie mianem antysemity, tylko dlatego, że wyrażam swój sprzeciw wobec mordowania noworodków kwalifikuje mnie również jako anty-Hiszpana, bo nie podoba mi się sposób w jaki znęcają się nad bykami. Jestem też anty-Japońcem, bo mordują wieloryby, anty-Eskimosem, bo zabijają foki... anty-Polakiem, bo Polacy mordowali bez przyczyny Irakijczyków, a teraz bez najmniejszego powodu mordują Afgańczyków.

 

Waldemar

#75 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-31 19:51

#72: J.Krowodrzański - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

Wiesz krowodrzański, że pomyliłeś forum? Ty jesteś nazistą, pałającym nienawiścią do ludzi, wspierającym mordowanie niewinnych dzieci, a to forum jest przeciwko agresji i mordowaniu i z twoją wrodzoną lub nabytą agresją nie za bardzo tutaj przystajesz. Ciekawe, co Tobie zrobiły te Biedne Palestyńskie Dzieci, że tak bardzo popierasz Ich mordowanie przez żydowskich bandytów?