PETYCJA DO GRUPY ALLEGRO Sp. z o.o. W SPRAWIE PARAMETRU TRAFNOŚĆ

PETYCJA DO GRUPY ALLEGRO Sp. z o.o. W SPRAWIE PARAMETRU TRAFNOŚĆ / Ogłoszenia / Co dalej / Komentarze


Gość

#1

2014-09-14 12:55

To wysłać do UOKiK, allegro nawet jak otrzyma kilkaset tysięcy to nic nie zrobi, bo nigdy nie przyznają się do błędu, UOKiK w zamian może się czepiać serwisu za łamanie regulaminu przez sam serwis

Gość

#2

2014-09-15 17:23

Witam, u mnie trafność zniknęła, jest tylko wtedy kiedy wpisuję daną frazę- czy u Pana jest dalej jeśli wchodzi się tylko w daną kategorię?

Gość

#3 Re:

2014-09-17 14:25

#2: -  

 co z tego ze po wchodzeniu od razu w kategorę jej nie ma skoro prawie każdy użytkownik wpisuje wyraz w wyszukiwarkę - a tam trafność jest zawsze


Gość

#4

2016-02-10 20:36

Witam,
Allegro wymaga ode mnie uwierzytelnienia konta, które zostało mi zablokowane bez powodu. Allegro wymaga abym zrobił zdjęcie ostatniego sprzedawanego produktu wraz ze zdjęciem dowodu osobistego. Nie ma takiej opcji. Napisałem 08.02.1016 skargę do GIODO w Warszawie. 15.02.2016 będę rozmawiał z Rzecznikiem Praw Konsumenta w moim mieście. Zamierzam też zgłosić sprawę na Policję i pójść do prasy. Dzięki za podpowiedź z UOKiK. Dla zainteresowanych z podobnymi problemami podaję maila heep11@wp.pl Pozdrawiam