PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE / Ogłoszenia / Nie dla "Majdanu" w Warszawie ! Nie dajmy się sprowokować do wyjścia na ulice ! / Komentarze

Teresa Wojda

#1

2015-01-24 12:00

22/01/2015 

Manifest / odezwa dysydenta komandosa Michała Jarzyńskiego do Polaków flaga-Polski. .

1. Czekajmy ! uzależniając nasze działania od rozwoju sytuacji na Donbasie. Nie dopuśćmy do zrobienia w Polsce drugiego Donbasu ! Oni tylko na to czekają !

2. Demaskujmy agenturę okupanta ! ten okres konfliktu sprzyja ujawnianiu się agentury – wykorzystajmy to do wyczyszczenia przedpola.

3. Protestujmy na każdym kroku nie dając wytchnienia okupantowi – niech goni za własnym ogonem, aż zgłupieje, do czego już mu wiele nie trzeba! Twarze Tuska , Kopacz, Komorowskiego, Dudy i innych mówią same za siebie. Jest w ich przeraźliwy strach i o to chodzi.

4. Nie dajmy się sprowokować, ani przez antypolskie działania organów władzy publicznej – sejm, rząd i inne naszpikowane obcą agenturą i działające na ich zlecenie i w ich interesie, ani też przez działające z nimi w jednej drużynie i sterowane zza oceanu i zachodu organizacje pozarządowe/różne stowarzyszenia, fundacje itd., będące tak naprawdę „zagranicznymi agentami’.

5. Organizujmy się oddolnie w małych grupach, nie licząc na istniejące i działające w Polsce tzw. „ruchy narodowe” i „prawicowe” oraz organizacje „patriotyczne” stworzone, sterowane i kontrolowane w większości przez okupanta.

Łódź, dnia 18 stycznia 2015 r. Michał Jarzyński .


Gość

#2

2015-01-24 12:34

Organizujmy sie oddolnie w małych grupkach i co dalej ?

Kto da nam wskazówki i sygnał do rozpoczęcia działań w tym właściwym momemcie o którym pisze Pan Jarzyński ?

Czy na wojskowe przywództwo pana Jrzyńskiego możemy liczyć ?

 

 

Kamil

#3 Popieram !

2015-01-25 12:44

 

 

Niech będzie przestrogą dla wszelkich służb, działających pod presją i na zlecenie żydowskich okupacyjnych władz w Polsce fragment z komentarza do informacji o fałszywym alarmie w łowickim "sądzie", napisany przez lekarkę, demaskujacą ludobójczy, niewolniczy system.

cyt.:
".. na pierwszym miejscu tą glupio wierną bandę "psów systemowych" całej tej zbrodniczej piramidy administracyjnej samozwańczy pejsaci "panowie" przeznaczyli też na "odstrzał" , kiedy wierne brytany zza biurek staną się po wykonaniu "rozkazów" zbędni i też niebezpieczni, bo wiedzą zbyt dużo o tych wewnętrznych matactwach "prawnych" i na zimno zaplanowanym "medycznym" ludobójstwie współczesnej inkwizycji. "