Natychmiast wprowadzić przymus szczepień urzędników i parlamentarzystów


Gość

#26

2015-07-29 11:54

Podpisałam petycję, ponieważ uważam, że szczepienie przymusowe powinny zostać zniesione. Urzędnicy i lekarze, którzy namawiają do szczepień sami się nie szczepią. Ba! Nie szczepią swoich dzieci, bo sami wiedzą czym to grozi. Oczywiście, gdyby mieli przedstawiać zaświadczenie o zaszczepieniu to pewnie poruszyłoby to nową falę korupcje bo nikt tak naprawdę by się nie szczepił, ale zapewne zaświadczenia mieliby wszyscy. Uważam, że każdy rodzic powinien mieć prawo bezkarnego wyboru co do szczepienia swojego dziecka. Bo tak na marginesie to ja jestem matką i znam najlepiej swoje dziecko- to jak przechodzi choroby itp. i to ja będę decydowała o tym czy go zaszczepię czy nie. Bo kto zwróciłby mi zdrowie czy życie mojego syna gdyby cokolwiek mu się stało po podaniu tego chemicznego koktajlu?
zaszczepiona

#27 głupoty

2015-07-29 14:15

Chetnie bym się zaszczepila od glupoty i fanatyzmu antyszczepionkowcow. 


Gość

#28

2015-07-29 19:56

Premier Japonii miał "jaja" żeby napić się wody z Fukushimy, aby dowieść, że jest zdatna do picia. Niech "politycy" polscy wezmą przykład i zaczną od siebie. Może kiedyś zrozumieją, że pełnią SŁUŻBĘ dla Ludzi, a nie są ich Panami.

Gość

#29

2015-07-29 20:42

Przykład powinien iść z góry! Od tych co mają służyć społeczeństwu. Najpierw "bredzident" i reszta sejmitów a później wyborcy, dzieci itd...
Zresztą myślę, że oni załatwią sobie lewe zaświadczenia. Jak na chwilowych władców kont i portfeli przystało.

Gość

#30

2015-07-30 04:01

Złoczyńcy chcą mordować nasze dzieci a siebie chcą chronić i tak nie unikną piekła.Taka nagroda ich czeka.

Gość

#31

2015-07-30 08:03

Podpisałam petycję ponieważ jestem na 1000% pewna, że szczepienia niszczą nasze dzieci i jest to jedna z form depopulacji zaplanowanej przez chazarów, podły diabelski pomiot

Gość

#32

2015-07-30 11:18

skoro to prawnie wprowadzają niech pierwsi dadzą przykład.Jak Równość Obywateli To Równość
a skoro "demokracja" to Nie ma Przymusu dla Szczepien dla Dzieci.

Gość

#33

2015-07-30 12:28

Zdumiewa mnie bezmyślność a raczej idiotyczna głupota klanu lekarskiego oraz zbrodnicza działalność posłów i urzędników polskich( czy na pewno polskich?) zmuszających rodziców niemowląt i małych dzieci do szczepień zagrażających życiu i zdrowiu osesków.


Gość

#34

2015-07-30 18:59

Dzieci powinny być chronione, a są wydawane na łup kartelom farmaceutycznym. Administracja państwowa jest skorumpowana, a łapówki mają im zapewnić dostatnie życie.

Gość

#35

2015-07-30 21:04

Przymusowe szczepienia są niezgodne z Konstytucją a wolna wola jest podstawowym prawem kosmicznym. Jak można zmuszać rodziców by upośledzały czy wręcz zabijały swoje dzieci.
Zaszczepić wszystkich parlamentarzystów, którzy głosowali za tą ustawą. A przede wszystkim i kompleksowo Prezydenta RP..

Gość

#36

2015-07-30 23:12

Szczepionki sa szkodliwe i niebezpieczne dla ukladu immunologicznego dziecka ,poniewaz jest on niewyksztalcony,skorumpowani politycy podpisza wszystko aby brac kase od koncernow farmaceutycznych,jesli to takie bezpieczne to niech sie sami najpierw zaszczepia !!!!

Gość

#37 Re: głupoty

2015-07-30 23:13

#27: zaszczepiona - głupoty  

 Twoja glupota jest niebywala...


Gość

#38

2015-07-31 05:29

Jak wszyscy to wszyscy przecież nie ma się czego obawiać

Gość

#39

2015-07-31 07:11

Gdyż NIGDY nie popierałam głupoty

Gość

#40

2015-07-31 08:05

Zapominają że żywność leczy , dobre powietrze , woda ,
odpoczynek , dobrze policzona minimalna pensja na życie bez stresu że starczy do 15 ...
przyjmują wzór z USA , kraju "wolności "z gettami dla kolorowych , rezerwatami dla Indian ,
może troszkę pokory wobec własnej tradycji . to przez stany zakazana jest marihuana , teraz maja zakazać wit. C. B-17 już u nich zakazana , ale GMO dają !
co z tego że potrafi medycyna przyszyć rękę , skoro kataru nadal nie potrafi wyleczyć ?
traktują nas jak auto , chcą nas zezłomować ...

niech się sami zabijają szczepionkami !
dziwne że szczepić musisz , ale gdy są powikłania
po szczepieniu zostajesz sam , państwo znika !
epidemie np. grypy wybuchają po szczepieniach ,
dziwne że nawet wtedy gdy 95 % ludzi jest zaszczepionych !
kolega jeździ na Ukrainę i Białoruś na wakacje ,
zawsze mówi jakie tam dobre warzywa , owoce , mleko !
bo jeszcze nie maja norm w przemyśle przetwórczym UE , oraz mają normalne rolnictwo .
my już dawno nie ...


Gość

#41

2015-07-31 10:51

Ponieważ jestem oburzona działaniami naszych parlamentarzystów i urzędników, które zmuszają dzieci i rodziców do szczepień, które szkodzą zdrowiu i napychają kasę firmom farmaceutycznym. Jeśli uważają, że szczenienie jest takie dobre, to niech się sami szcczepią

Gość

#42

2015-07-31 12:36

Bo prawo powinno być prawem.

Gość

#43

2015-07-31 12:46

oczywiście dla zdrowia i bezpieczeństwa naszych urzędników i posłów

Gość

#44

2015-07-31 12:54

Podpisałem tę petycję, ponieważ uznaję rzekome szczepienie dzieci za zbrodnię przeciwko ludzkości.
Roman Nacht

Gość

#45

2015-07-31 13:14

Bombardowanie dzieci szczepionkami to atak nie tylko na ich zdrowie, ale i zycie.To celowe dzialanie i jawna depopulacja . Podaje się je w okresie, gdy dziecko nie ma jescze wyksztalconego ukladu immunologicznego, co powoduje jego fiksacje,a w konsekwencji wiele chorob jesli nie od zaraz to w dalszej konsekwencji .Mam wrazenie ze osoby , ktore o tym szczepieniu decydują , to bezduszni, skorumpowani schizofrenicy nadający sie do kompleksowego leczenia ;fizycznego, umyslowego , duchowego.


Gość

#46 Re:

2015-07-31 13:16

#44: -  

 krotko, zwięzle, tresciwie i zgodnie z prawdą Panie Romanie.


Gość

#47

2015-07-31 13:23

Trzeba przerwać ten taniec szaleńców, to my jesteśmy suwerenami.

Gość

#48

2015-07-31 14:28

Petycję podpisałem jako przeciwnik obecnego systemu władzy (rząd , parlamentarzyści, główne media) powiązanego z korporacjami farmaceutycznymi.

Gość

#49

2015-07-31 14:31

Uważam za jedyny sposób na nie kompetentnych naszych przedstawicieli.Należy jednak szczepic pod kontrolą społeczną,i sprawdzac aby take same składniki były jak u dzieci,bo mogą zastosowac nieszkodliwe i wprowadzic w błąd społeczeństwo.

Gość

#50

2015-07-31 15:08

Dodałabym jeszcze obowiązek przedstawienia (przez głosujących za tą okrutną ustawą) w miejscu pracy zaświadczeń o zaszczepieniu całej rodziny! Być może to zmotywowałoby do zapoznania się z tematem głosowania.