NIE dla "Nocnych Wilków" НЕТ для "Ночных волков" PL, RU, EN


Gość

#226

2015-04-13 18:36

Wilki do lasu, nie do cywilizacji

Gość

#227

2015-04-13 18:54

"Nocne wilki" nie są przyjazne Polakom! Niech jeżdżą po swoim "eldorado".

Gość

#228

2015-04-13 19:07

Motocykliści wiazani są z Putinem ... Putin jest zbrodnirzem a więc wszyscy co go popierają i gloryfikuja mają krew na rękach. Dla takich ludzi nie ma miejsca w Polsce . Niech sobie jadą do Korei Pn. tam ich przywitaja z honorami .



Nick

#229 NIE DLA RUSKICH BAND W POLSCE

2015-04-13 19:09

Nie wpuszczajcie kategorycznie ruskich bandziorów do Polski! NIECH JADĄ SOBIE DO BERLINA PRZEZ CHINY. NIE CHCEMY RUSKICH FLAG I ICH PROWOKACJI NA POLSKICH ULICACH! PRZYNAJMNIEJ RAZ POKAŻCIE, ŻE MACIE CHARAKTER, A NIE TACĘ KELNERA! Oni się już wprosili na Ukrainę, wcześniej do Gruzji. Wszędzie gdzie się pojawią sieją wojnę, pożogę, trupy, sodomę z gomorą, kiłę i mogiłę. STANOWCZE NIE - za Katyń, za Smoleńsk, za strzelanie do cywilnych samolotów, za Gruzję, za Ukrainę itd.


Gość

#230

2015-04-13 19:35

Rosja jest nieobliczalna i zawsze w stanie permanentnej wojny! To najbardziej imperialistyczny kraj na świecie!
myślę więc jestem

#231

2015-04-13 19:38

Nie dla imperializmu Rosji!


Gość

#232

2015-04-13 19:48

1/Znam rosjan-pracowałem z nimi kilka dobrych lat.
2/Amatorsko znam historię Rosji.
3/Coś w tym jest,że Rosjan nie lubią na całym świecie.Mam na myśli ludzi pracy.Uważają ich za coś od siebie gorszego.
4/Rosjanie wyrządzi Polakom (mam na myśli prawdziwych Polaków a nie przybłędów mówiących po polsku) wiele krzywd,których nigdy im nie zapomnimy.
5/Ten wjazd to jest macanie,na ile mogą sobie pozwolić.Da im się palec,będą chcieli dłoń,potem rękę itd.
6/Wiem od nie żyjącego już teścia,który walczył od bitwy pod Lenino do zdobycia Berlina,że były próby zmuszenia Polaków aby zamiast orzełka na czapkach nosili gwiazdę.

Gość

#233 Re: Re:

2015-04-13 19:55

#25: - Re:  

 Polacy nie zadawaj Rosjanie. A my, Czesi w Czechach nie będzie kłopot Polaków. Ukraińscy faszyści zabijali Polaków w ukraińskich faszystów i Lwowa wciąż wspina się w tyłek? Wstyd na Polakach. To mówi, że naród czeski i słowacki. Nasi politycy powiesić, a następnie wszyscy, którzy rozesívají nienawiść między Europą i Rosją, a także Polaków i Amerykanów w naszym kraju i wojny domowej mroku wszystkie szkodniki spokój. Mamy Putina w miłości. Jesteśmy wobec struktur władzy w USA.


Gość

#234

2015-04-13 19:58

nech si sedia doma pri putinovi a nemachruju na amerických motorkách ani za vojny bez americkej pomoci by sa na svojich tragačoch nedostali ani z ruska DOST BOLO RUSKEJ OKUPACIE
zetec

#235 A ja nie mam nic przeciwko temu!

2015-04-13 20:42

A ja nie mam nic przeciwko uczczeniu zwycięstawa nad Niemcami i zdobyciu Berlina w czasie II wojny światowej. Uważam że powinnismy świętować razem. Polacy generalnie nie maja nic przeciwko ich przejazdowi przez Polske. A ludziki które piszą tąpetycję nie rozumieją nawet idei Strefy Schengen. To ludzie ciemni bo nawet nie widzą na czym to polega. Żadna łaska że oni przejadą jadąc do Niemiec.


Gość

#236

2015-04-13 20:43

a kto ich przyjmie na nocleg,obiad, kawę...musi wiedzieć że tam noga polskiego motocyklisty już nie stanie...Stary Perak

zetec

#237 Re:

2015-04-13 20:49

#232: -  

 Może przeanalizuj najpierw to gdzie lubią Polaków? Bo z tego co mi wiadomo to Niemcy klną na złodziejstwo Polaków jak i na całą Strefę Schengen. Z tego co słyszę z doniesień medialnych nie trwaia nas w całej UE. Wszędzie jesteśmy problemem ( tak samo w UK czy Irlandii albo Holandii).

W Niemczech spotkałem się z sytuacja gdzie slowa "złodziej" było taktowane zamiennie ze słowem "Polak".Ot taki synonim. Jako ze podróżuje po Europie widze jak jest. Rosjanie są wszędzie szanowani. Moze i przez to ze dużo wydają ale są. Polak raczej nie. Rosjanie wyrządzili Polakom dużo krzywd? Kórzy Rosjanie? Bo gdybyś amatorsko nawet znał historie to byś wiedział że 80% wszystkich ofiar stalinimzu i komunizmu stanowili sami Rosjanie. I którzy to wyrządzili Polakom tak wiele krzywd? Co ci umierali w Gułagu na archipelagu Gułag?  Owszem była część Rosjan która wyrządziła Polakom wiele krzywd.... Ale jakoś nie widzę w twoim komentarzu słowa o tym ze Ukraińcy też wyrządzili Polakom wiele krzywdy. Że stali na wieżyczkach strażniczych niemieckich obozów koncentracyjnych w Polsce. A moze tak nie było?


Gość

#238

2015-04-13 20:50

Obawiam się agresji ,,Nocnych Wilków"

Gość

#239

2015-04-13 20:51

bo trzeba zapobiegać tragediom a takowa jak najbardziej może się wydarzyć, to prawie pewne.

Gość

#240 Re: A ja nie mam nic przeciwko temu!

2015-04-13 20:52

#235: zetec - A ja nie mam nic przeciwko temu!  

 pewnie jacyś Twoi pseudopolacy..

bo moi...moj ojciec /AK/ matka /AK/ciotka/powstznie warszawskie/wujek/u Andersa/teść w oflagu Twojego stanowiska by nie zrozumieli.

poczęstujesz kawą swojego sąsiada z klatki schodowej co przedwczoraj zamordował sąsiada a wczoraj wprowadził się do jego mieszkania...smacznego...

KOT101

#241 Re: Re: A ja nie mam nic przeciwko temu!

2015-04-13 20:54

#240: - Re: A ja nie mam nic przeciwko temu!  

 zgadzam się. Mój dziadek całą wojnę w obozach siedział, ale przeżył ! i żyje do dziś, dzieki Bogu. a szaleńców na motorach nie potrzeba, wystarczy , że mamy rząd szaleńców ^^  PIS jest ok, ale reszta niebardzo. pozdro

Phoebe

#242 Nedat víza! Pokud je přece jen dostanou,

2015-04-13 22:47

nasypat hřebíky, polít močůvkou, nepodat ani vodu, zakrýt cedule jako v osmašedesátém, udělat všechno pro to, aby pochopili, že nejsou v Evropě vítaní.


Gość

#243

2015-04-14 05:59

Nie dla gangow w Polsce

Gość

#244

2015-04-14 06:17

Słuszna sprawa. Mamy dosyć swoich własnych problemów aby jeszcze się martwić o ruskich bandziorów i ich przejazd, który może dużo kosztować Polaków

Gość

#245

2015-04-14 06:32

Przejazd ten to zwykła ruska propaganda.
jaroslaw z.

#246 Re: Nie dla "Nocnych Wilków"

2015-04-14 06:42

#1: Kristina Nejman - Nie dla "Nocnych Wilków" 

 Wilk to wspaniały zwierzak nie róbmy im wstydu, stanowcze nie dla przejazdu zapchlonych putlerowskich piesków, prowokacyjnej bandyckiej grupy kryminalistów ktora za namowa ruskiego fsb ma zamiar przejechać z podniesionym czołem przez nasz kraj wymachując flaga, to potomkowie tych zbrodniarzy którzy w "bohaterskim" geście strzelali w tym głowy Polakom zatrudnionych na budowach jak to nam ostatnio ich historycy wytlumaczyli, stop stop stop zatrzymać ta bande!!!


Gość

#247

2015-04-14 06:44

Zakaz wstępu dla przestępców z państwa, które od zawsze było państwem opierającym sie na zastraszaniu i ludobójstwie. PRECZ Z PUTINEM I CAŁĄ ROSJĄ !!!!

Gość

#248

2015-04-14 06:44

Polacy Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Gość

#249

2015-04-14 06:49

nie potrzeba nam w Pl wiecej bandziorów- mamy wystarczajaco swoich. poza tym jest to dobry sposób wyrażenia sprzeciwu wobec agresji na Ukrainę.

Gość

#250

2015-04-14 06:50

Jestem 59 letnimi aktywnym bikerem. Zawsze jednoczyła nas niezależność miejsca, czasu, przekonań. Ale wykorzystywanie grupy motocyklistów /nie koniecznie od razu gangu->media/ do celów propagandowych Rosji i jej wyzszości nad UE to urąga na niepoczytalność organizatorów. Prawdziwi Bikerzy nigdy nie łączą polityki, gospodarki, Sejmu ze swoimi naturalnymi przekonaniami. Mną rządzi skrzynia begów, tłok, cylinder, przełożenia no i rzecz jasna trasa przed siebie. Pomagam jak umiem i nie szkodzę otoczeniu. Biker to jest hobbysta, nawet pasjonat, ale nigdy narzędzie do awantur w jakiejkolwiek postaci. Miano Gangu w kazdy kraju jest juz na granicy prawa, a często poza nią. LwG Przyjaciele.