Dość rządów lobby myśliwskiego! List otwarty do Premier Kopacz


Gość

#426

2015-05-13 09:24

To mordercy zwierząt w imieniu prawa. Widziałem w tv jak kilku osiłków żgali widłami w stogu słomy aby wypędzić małego liska a potem szczuli go psami. To zwykły bandytami.

Gość

#427

2015-05-13 09:36

Bo kocham zwierzęta i nie mogę znieść tego jak ludzie je traktują. Za zabicie zwierzaka powinna być kara minimum 5lat !! Bez zawieszenia.

Gość

#428

2015-05-13 09:41

Nie mogę pogodzić się z tym że glupota jest tolerowana i akceptowana!!!! Tylko czy władze naszego państwa przejmą się tą petycją? Przecież ich nie obchodzi nasz los a co dopiero zwierząt !!!
Druid

#429 Re:

2015-05-13 09:53

#9: -  

 Nigdy tego nie mogę zrozumieć. Dlaczego ludzi bawi zabijanie. Widziałem już wiele okrutnych scen w życiu i nigdy nie powiem, że zabicie jakiegokolwiek żywego stworzenia to akt odwagi czy powód do dumy. Jeżeli jesteś prawdziwym mężczyzną wojownikiem to zapraszam do wojska. Pojedziesz parę razy na misję zobaczysz jak wygląda śmierć i zabijanie. Wtedy bardzo się do tego zabijania zdystansujesz. Strzelanie do bezbronnych nigdy nie jest aktem odwagi tylko tchórzostwa. Nie chcę wyjść na "mężczyznę" jak Ty, ale zakładając, że Ty nim jesteś a ja nie - to jestem ciekaw czy przy wyrównanych szansach udowodniłbyś swoje męstwo. Pozdrawiam serdecznie i polecam inne miejsca, niż las do udawadniania jak potężnym wojownikiem jesteś.


Gość

#430

2015-05-13 10:15

Zwierzęta mają swoje prawa, a barbarzyństwo różnych myśliwskich procederów powinna być ukrócone!

Gość

#431

2015-05-13 10:21

Zabijanie zwierząt dla przyjemności oraz znęcanie się nad nimi dla przyjemności musi być karalne.

Gość

#432 Uczmy sie od zwierząt

2015-05-13 10:26

Bo mam sumienie i empatię wobec zwierząt!! Większa niż do ludzi.

zreszta nie tylko ja uważam ze ludzie sa gorsi od zwierząt. Niszczymy wszystko jak leci, jak taran, żyjemy na ziemi ktora juz nie tak długo wytrzyma z nami!!!


Gość

#433

2015-05-13 10:37

Tyle się dzieje zła wokół nas .Tyle jest do zrobienia. Poziom ludzi i państwa mierzy się sposobem traktowania zwierzat. Nie chcę zyc w kraju, gdzie zwierzęta są traktowane jak przedmioty.

Gość

#434

2015-05-13 10:51

Podpisałam tę petycję, ponieważ nie mogę patrzeć jak te biedne zwierzęta są krzywdzone bez powodu. Mam nadzieję, że ta petycja zostanie rozpatrzona pozytywnie przez premier Kopacz.
1

#435 1

2015-05-13 11:31

Podpisałam, ponieważ w dobie XXI wieku takie "rozrywki" to widoczne upośledzenie psychiczne, moralne osób praktykujących.


Gość

#436

2015-05-13 11:33

dzikie żądze myśliwi mogą zaspakajać w swoim chorym gronie..utworzyć grupy i polować na siebie..a od zwierząt WARA

Gość

#437

2015-05-13 11:34

Dlatego ze niedługo moje dzieci będą patrzyły na leśne zwierzęta i nie tylko w atlasach jeśli pozwolimy na zabijanie i bezkarnośc myśliwych!!!!!

Gość

#438

2015-05-13 11:41

precz z bezprawiem mysliwych,chcemy bezpieczenstwa i ukrócenia procederu pozbawionego człowieczeństwa,domagamy się aby tym osobnikom nie posiadajacym cech empatii i humanizmu postwić wyrazny szlaban i karać bezwzględnie wszelkie przejawy ich zwyrodnienia i bestialstwa.Ten Kraj nie moze spływac krwią bezbronnych istot

bomaszkowie

#439

2015-05-13 11:43

Bo chcę żeby moje dzieci i ich dzieci były zdrowe !!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            


Gość

#440

2015-05-13 12:05

Zabijanie zwierząt na polowaniu gdzie sklepowe półki uginają się od mięsa..,które jest marnotrawione to zło, czyste zło i to antychrześcijańskie. W Polsce ludzie mają się za chrześcijan więc niech przemyślą czy Jezus kazał by komuś polować dla zabawy. Jak są ateistami to również mają jakieś zasady, które nie pozbawiają ich serca a jak ma się serce to nie będzie się ono cieszyło z cierpienia niewinnego zwierzęcia.
Zdegustowana ze Szczecina

#441

2015-05-13 12:07

Kota mojej przyjaciółki postrzelił sąsiad w głowę ...,bo wszedł po sąsiedzku na jego posesję.... SPrawa trafiła do sądu. Sąd był mądry i skazał na grzywnę zwyrodnialca. Jednak problem jest nadal ,bo ów sąsiad słynie z tego ,ze lubi znęcać się w podobny sposób na zwierzakach. Danie mu legalnego prawa do ręki to czysta głupota.

blackbell

#442 Re:

2015-05-13 12:08

#2: Castor -  

 Można zająć się sportem typu bieganie, jazda na rowerze  - taka aktywność nikomu nie zadzkodzi.

K. M. Szczecin.

#443

2015-05-13 12:10

Gdzie się podziała litość i wpółczucie dla bezbronnych. WYdaje się miliony na rzeczy niepotrzebne a tam gdzie trzeba zadecydować dobrze jest wzlekanie! Na bank ktoś bierze w łapę za takie a nie inne głosowanie. Kto normalny jest za prawem do strzelania w takich warunkach jak proponuje rząd. I ja mam na nich głosować? Na mój głos trzeba zasłużyć jak i na głosy reszty ludzi. Mądrość - chcemy rozumnych rządzących!


Gość

#444

2015-05-13 12:18

Napisaliśmy z żoną petycję ponieważ uważamy ,że polowanie jako sport to zajęcia dla ludzi bez serca i sadystów. Dać im większe prawa to oznacza zagrożenie dla obywateli.

Gość

#445

2015-05-13 12:26

Popieram całym sercem ! Mój owczarek belgijski został zastrzelony... Dość tego okrucieństwa!


Gość

#446

2015-05-13 12:29

chciałabym aby natura i tak już zdewastowana nie była dalej gwałcona.musimy chronić to co jeszcze zostało a zostało niestety niewiele! Już tak mało zostało zwierzyny że myśliwi powinni iść na urlop wypoczynkowy na czas nieokreślony.Zostawmy naturę samej sobie!!!

Gość

#447

2015-05-13 12:31

Nie popieram zabijania dzikich zwierząt "dla pasji"... Jest według mnie to straszny debilizm, i nie rozumiem jak można coś takiego robić...

Gość

#448

2015-05-13 12:34

Brzydzę się mordowaniem zwierząt dla przyjemności, choć wiem, że odstrzał selekcyjny jest konieczny.

Gość

#449

2015-05-13 13:14

By zabronić zbrodniarzom, mordercom myśliwym zabijać i znęcać się nad biednymi zwierzętami .

Gość

#450

2015-05-13 13:15

Uważam, że to co szykuje nam projektodawca uwłacza wszelkim normom etycznym ,społecznym i nie licuje z godnością człowieka . Bezmyślnemu zabijaniu i oprawianiu tego w literę prawa mówię kategorycznie NIE.