Dość rządów lobby myśliwskiego! List otwarty do Premier Kopacz


Gość

#601

2015-05-25 19:00

Uważam szeroki dostęp do uprawnień łowieckich za archaizm nie liczący się ze zmianami w środowisku naturalnym, jakie zaszły od początku rewolucji przemysłowej i współczesnej urbanistyki. Uważam, że regulację populacji zwierząt prowadzić powinny tylko państwowe służby pod społeczną kontrolą (obecnie - Lasów Państwowych) i tylko w bardzo uzasadnionych przypadkach, rygorystycznie kontrolowanych.

Gość

#602

2015-05-25 19:56

Ponieważ nie cierpię myśliwych w obecnym wydaniu i kocham wszystkie zwierzęta. Poza tym mam pole, na którym mam ustawiony paśnik i nie wyobrażam sobie, żeby jakiś myśliwy strzelał pod moim domem do zwierząt, które dokarmiam.
AngelW

#603 kocham zwierzęta

2015-05-25 20:22

Bo nie lubię sadyzmu i nie toleruję męczenia zwierząt. Jak można czerpać przyjemność z bólu niewinnych istot

rena

#604

2015-05-25 20:41

Dość znęcaniu się nad zwierzętami !!! każdy myśliwy niech szkoli swojego psa na swoim własnym tyłku, to się nauczy, co znaczy cierpienie.


Gość

#605

2015-05-25 21:36

Nie może być tak ,że myśliwi mieli by ustanawiać prawo sami dla siebie.Głodni nie chodzą - stop nieuzasadnionej przemocy.

Gość

#606

2015-05-26 02:37

Nie zgadzam sie na polowania na bezbronne zwierzeta, mysliwi robia to dla przyjemnosci, lub dla zdobycia miesa. Wiele jest
przypadkow postrzalow w czasie polowan lub zastrzelenie zwierzat domowych,czesto mysliwi strzelaja do psow i kotow, bo im tak podobno wolno ??? Na wsi nikt nie chodzi z psem na smyczy. Nikt tak naprawde nie kontroluje mysliwych. Moze czas
zmienic zwyczaje w kraju i zlikwidowac ten ekskluzywny sport !!!










Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2015-05-26 05:11



Gość

#608

2015-05-26 05:12

Lobby myśliwych przeszło już granicę humanitarnego postępowania wobec zwierząt , teraz to zaspokajanie swoich bardzo niskich chuci !Myśliwi wykazują się bestialskim zachowaniem wobec zwierząt i kompletnym ignorowaniem prawa! Dla nich najważniejsza jest krwiożercza "rozrywka" i propagowanie również wśród dzieci tego ohydnego bestialstwa !Dlatego TRZEBA Z TYM WYNATURZEHIEM CZŁOWIEKA SKOŃCZYĆ!!!


Gość

#609

2015-05-26 06:04

Wokół tyle mordowania zwierząt domowych w tym nowo narodzonych, maltretowania przy akceptacji otoczenia, to jeszcze inni mordują te dzikie. Dla niektórych najlepiej byłoby wszystko wystrzelać, zieleń wyciąć a resztę zalać betonem żeby nie było liści.

Gość

#610

2015-05-26 06:50

JAKO DZIECKO BYŁAM OBECNA PRZY ZABIJANIU ZWIERZĄT,,,,,ZWIERZĘTA ZABIJAJĄ Z GŁODU A LUDZIE DLA SPORTU I NIE MA WIĘKSZEGO OKRUCIEŃSTWA DLATEGO JA WOLĘ PRZEBYWAĆ WŚRÓD ZWIERZĄT I UNIKAM TAKICH OSÓB KTÓRE NA MIANO CZŁOWIEKA NIE ZASŁUGUJĄ////

Gość

#611

2015-05-26 07:12

To bardzo dobrze, że są osoby którym nie jest obojętny los zwierząt, naszych małych i bezbronnych braci. Pozdrawiam ich serdecznie i życzę owocnej pracy:)

Gość

#612

2015-05-26 08:23

Bo ludzie są chorzy i obrzydliwi i wstyd mi za nich.

Agresja wobec słabszych to najniższa forma człowieczeństwa.


Gość

#613

2015-05-26 08:44

Jestem wegetarianką. Dopuszczam zabijanie zwierząt tylko w przypadku, gdy są one chore i zagrażają bezpieczeństwu ludzi. Zależy mi na tym, by ludzie żyli w harmonii z otaczającym ich światem. Boję się, że nasza (ludzi) działalność dawno wymknęła się nam spod kontroli i świat, który zostawimy naszym dzieciom będzie bardzo smutny, zanieczyszczony, z wysepkami życia, które uda nam się uchronić przed nami samymi.

Gość

#614

2015-05-26 09:11

Konieczne jest ograniczenie i mocniejsze kontrolowanie poczynań myśliwych w większości nie związanych z ochrona środowiska

Gość

#615

2015-05-26 09:17

Prawo do dysponowania własnością należy do podstawowych swobód obywatelskich. Dlatego jego ograniczanie powinno być powodowane wyjątkowymi względami.

Gość

#616

2015-05-26 10:43

Bo Polska to chory kraj , w którym najgorsze barbarzynstwa mogą być legalizowane a każdy mysli o swoim tyłku i swoich pieniądzach.:/ Czas to przerwać i pomyśleć o przyrodzie , naturze i biednych zwierzętach. Wszak ich dobro oraz bezpieczeństwo stanowi o domu w jakim żyją oraz o ich gospodarzach czyli nas - Polakach!!
jul

#617 petycja

2015-05-26 10:46

Ponieważ nie zgadzam się na testowanie psów myśliwskich na żywych zwierzętach.                                                                                                                                                                                                                         


Gość

#618

2015-05-26 11:16

Bo to skandal by polować na zwierzęta i do tego jeszcze u kogoś bez jego zgody... Z potrzeby serca,empatii i obowiązku.


Gość

#619

2015-05-26 11:28

Jestem wegetarianką, boli mnie krzywda zwierząt. Minęły już czasy kiedy ludzie polowali na zwierzęta dla jedzenia- zabijanie dla zabawy to sadyzm.

Gość

#620

2015-05-26 11:44

Ponieważ kocham zwierzęta i nie jest mi obojętny ich byt. To my zabieramy coraz więcej lasów odbierając im w ten sposób naturalne warunki życia, to człowiek wkracza na ich teren a co gorsza dla sportu lub zaspokojenia gustów kulinarnych zabija je bestialsko. Jest to straszne i okrutne a ja się z tym nie zgadzam.
MR

Gość

#621

2015-05-26 12:53

Chciałabym sama decydować o losie zwierząt, które ewentualnie wejdą na moją posesję. Pragnę większego bezpieczeństwa zwierząt coraz bardziej osaczonych przez obecną cywilizację.
Magdalena

#622

2015-05-26 17:02

                                                                   zero tolerancji wobec takich barbarzyńskich praktyk.


Gość

#623

2015-05-26 18:29

Podpisałam i mam nadzieję, że nikt nie będzie zabijał bezbronnych zwierząt bezkarnie!!!

Anna Sadziak
sojers1

#624 Re: Re:

2015-05-26 19:37

#47: mia - Re:  

 Co zlego jest w hodowaniu zwierzat na odstrzal? Czym to sie rozni wtedy od hodowli normalnej? Rodzajem smierci? Wg mnnie zwierzeta hodowane na odstrzal maja i tak o niebo lepiej od tych hodowlanych, bo przynajmniej swoje zycie spedzaja na wolności a nie w klatce. Trzeba być niesamowitym hipokrytą aby tego nie dostrzegać. Nie pozdrawiam.


Gość

#625

2015-05-26 19:59

Ponieważ jestem miłośniczką zwierząt jak również matką .Nie wyobrażam sobie , by moje dziecko uczestniczyło w tzw. polowaniach ( czyli zabawach ) osób starszych .