TVN Fakty! Żądamy sprostowania reportażu o kotach z dnia 29.05.

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji TVN Fakty! Żądamy sprostowania reportażu o kotach z dnia 29.05.


Gość

#51

2015-05-30 09:51

Ten reportaż naprawdę bardzo może zaszkodzić i zasiać panikę wśród osób posiadających koty, Bardzo źle się stało. Trzeba to jak najszybciej sprostować i uspokoić ludzi.

Gość

#52

2015-05-30 09:53

Informacje podawane przez tak popularny serwis informacyjny powinny być rzetelne.

Gość

#53

2015-05-30 09:57

Rzetelność dziennikarska (jak widać) w obecnych czasach jest na wagę złota.

Gość

#54

2015-05-30 09:59

Widziałam ten reportaż. To oburzające, szkodliwe społecznie i niesprawiedliwe.
toja

#55

2015-05-30 10:00

Czy może TVN podać, jaką ilością chorób człowiek może zarazić się od człowieka?

Mniej chorób jest przenoszonych na człowieka przez zwierzeta, niż przez samego człowieka.

A czy TVN wie, że jest taka dziedzina jak felinoterapia? Czy wie, jaki towarzystwo kotów  ma dobry wpływ na zdrowie i samopoczucie ludzi? Może by tak rzetelnie podejść do sprawy?

Choroba kociego pazura to nie nowość XXI wieku, to choroba znana od lat. Jakoś zakażenia tą chorobą nie spowodowały do tej pory epidemii zagrażającej rodzajowi ludzkiemu. To są bardzo rzadkie przypadki.

Ten reportarz to bzdurma zapchajdziura. Nie ma powazniejszych tematów?


Gość

#56

2015-05-30 10:03

Od 15 lat zajmuję się kotami bezdomnymi i w domu mam dwa koty. Nigdy nie zdarzyło się, żebym czymś się zaraziła od kotów.

Gość

#57

2015-05-30 10:05

Wszystko co nas otacza jest zagrożeniem bakteryjnym.Myjmy ręce ,a koty zostawmy w spokoju.Czas skończyć z prześladowaniem kociaków ,mamy XXI wiek .

Gość

#58

2015-05-30 10:09

Informacje przekazywane przez media muszą być rzetelne. Druga rzecz, wpływ na społeczeństwo danej informacji i jej skutki.

Gość

#59

2015-05-30 10:21

Fakty TVN nie są obiektywnym i rzetelnym programem, jednak dziwi mnie taki nieprzemyślany i.. po prostu głupi (choć to się często w tym programie zdarza) reportaż, gdyż z tego co zauważyłam, ten sam TVN prowadzi akcję "zwierzęta są jak ludzie". Dlaczego w jednej telewizji występują dwa tak sprzeczne sygnały do odbiorców? Podkreślam, że większość ludzi oglądających Fakty, to nie są osoby świadome. Reportaż może przynieść katastrofalne skutki.

Gość

#60

2015-05-30 10:24

Sam mam 2 koty i nie wyobrażam sobie, żeby najbardziej "opiniotwórcza" telewizja szargała opinię tym sympatycznym zwierzakom.

Gość

#61

2015-05-30 10:24

Chorobami mozna zarazic sie od innych zwierzat ....Ludzie rowniez sa nosicielami chorob i o wiele bardziej mozna sie od nich zarazic niz od zwierzat..Koty od wiekow towarzyszyl czlowiekowi i stwierdzenie , ze sa nosicielami chorob jest niewalasciwe..Mam dwa kocurki w domu, ktore sa odrobaczane i szczepione..Moja rodzina i przyjaciele rowniez posiadaja kotki...Dokarmiama koty wolnozyjace i dbam o nie dodajc do jedzenia srodki na odrobaczenie , lecze kotki potrzebujace pomocy..Niesluszne i krzywdzace sa zarzuty , ze kotki sa nosicielami chorob..Przedzej zaraze sie od czlowieka niz od kota!

Gość

#62

2015-05-30 10:26

bo ludzie też roznoszą zarazki, wirusy , bakterie i nie jest to powód do izolacji

Gość

#63

2015-05-30 10:27

TVN jak zwykle bezmyśle wymysla takie newsy. Ciekawe czy wezna teraz odpowiedzialnosc za koty, ktorych bezmozgowi wlasciciele sie pozbędą!

Gość

#64

2015-05-30 10:30

Większością chorób zarażamy się zwykle od chorych osób lub mogą być to choroby genetyczne !!! ... Ryzyko zarażenia się chorobami od Zwierząt jest prawie zerowe !!! ... A jeśli już do tego dochodzi, to powodem jest na ogół BRAK HIGIENY ... Koty są bardzo pożytecznymi Zwierzętami i "same leczą" o czym świadczy wiele badań naukowców ... POPIERAM, słowa, że "Reportaż niweczy działania fundacji i ludzi dobrej woli działajacych na rzecz kotów ... Pod wpływem reportażu niektóre koty mogą stracić dom" !!! ...

Gość

#65

2015-05-30 10:41

Nigdy nie sądziłam, że obejrzę tak nierzetelny i szkodliwy materiał w TVN24. Rozumiem, że domy dziennikarzy są gotowe na przyjęcia wyrzuconych kotów od ludzi, którzy boją się oślepnąć, chorować na wątrobę i zapalenie opon mózgowych? Chcecie zrobić reportaż o chorobach odzwierzęcych? Świetnie, ale zróbcie go rzetelnie, o wszystkich zwierzętach, z naciskiem na to jak zapobiegać. Bo to co zrobiliście to nagonka na koty rodem ze średniowiecza. Cud, że przed stacją nie płonął stos i nie została podkreślona szczególna szkodliwość czarnych kotów. Współczuję organizacjom, którym kilka minut emisji takich bzdetów przekreśla lata pracy.


Gość

#66

2015-05-30 10:49

Reportaż zawiera przekłamania oraz niepotwierdzalne informacje. Może okazać się szkodliwy, jeśli widzowie potraktują "ostrzeżenia" zawarte w reportażu poważnie.

Gość

#67

2015-05-30 10:49

Od lat opiekuję się bezdomnymi kotami i nie raz zostałam podrapana i często kotki przychodziły na głaskanie i gdyby to była prawda o jakimkolwiek zagrożeniu to ja pewno już bym dawno nie żyła.Autor reportażu chyba kompletnie zwariował i chyba nie posiada dostatecznej wiedzy o tym temacie.

Gość

#68

2015-05-30 10:50

Wymagajmy rzetelności dziennikarskiej, a nie wyssanych z palca "sensacji" przynoszących więcej szkody niż pożytku.

Gość

#69

2015-05-30 10:53

W głowie się nie mieści, że taka stacja tv, publikuje takie debilizmy. Profesjonalizm = 0!

Gość

#70

2015-05-30 10:56

Informacje przedstawione zostały w sposób niezgodny z prawdą

Gość

#71

2015-05-30 10:58

bo barany z tvn nie myślą a piszą

Gość

#72

2015-05-30 11:01

Gdy lekarz nie umie postawić właściwej diagnozy, pyta, czy jest w domu zwierzę. I ma kłopot z głowy. W moim domu są zwierzęta i mam w swoim otoczeniu wielu "kociolubów" i nie słyszałam, żeby ktoś się czymś zaraził.

Gość

#73

2015-05-30 11:07

Fakty TVN nie pierwszy raz szkodzą.

Gość

#74

2015-05-30 11:07

Ponieważ reportaż falszuje prawdę.

Gość

#75

2015-05-30 11:09

Media maja rozszerzac wiedze, a nie siac zamieszanie i dezyinformacje. Wstyd dla autorow tego reportazu i ich przelozonych!