W sprawie nieprawidłowości i okrucieństwa wobec zwierząt w Schronisku w Szczecinie

W sprawie nieprawidłowości i okrucieństwa wobec zwierząt w Schronisku w Szczecinie / Ogłoszenia / Informacja dla sygnatariuszy petycji w sprawie nieprawidłowości i okrucieństwa w szczecińskim schronisku. / Komentarze


Gość

#1

2015-07-10 11:40

Mam nadzieje, że już wszelkie kompetentne osoby będą zawsze wywiązywały się ze swych obowiązków oraz kierowały się sercem i sumieniem wobec wszystkich istot żywych, które jak ludzie odczuwają ból i cierpienie, gdy są krzywdzone. I by już nigdy nie trzeba było protestować przeciwko tak karygodnemu bezprawiu, szczególnie wobec instytucji do tego zobowiązanych i opłacanych z podatków społeczeństwa! Ciesze się, że już ta sytuacja uległa zmianie, ale wstyd dla Urzędu Miasta w Szczecinie, że w ogóle miała miejsce i tyle niewinnych istot ucierpiało!

Gość

#2

2015-07-10 14:05

Bardzo mnie to cieszy ale,,, co z pracownikami obsługi?
;)

#3

2015-07-10 15:40

Fajne informacje, oby nie tylko były na papierze. Wstyd mi za Szczecin że dopuścił się takiej sytuacji, że dopiero protestowanie zmieniło los zwierzaków. Oby nigdy więcej nie powtórzyła się taka sytuacja. Pracownicy (ludzie w gumowcach) też powinni być wymienieni, bo nie sprzatają boksów, nie dbają o zwierzaki ... nie nadają się, są znieczuleni na krzywdę zwierząt tam przebywających.

Mila wiadomosc, Ciesze sie ze wladze miasta Zareagowaly na serio.a czy problem z nadzorem tez zostal

#4

2015-07-11 08:15

Mila wiadomosc, Ciesze sie ze wladze miasta podeszly na serio do tego problemu. A jak zostanie rozwiazany problem z nadzorem danej instytucji? Tak, zeby znowu, po jakis czasie nie okazalo sie, ze Nic nie dziala a zwierzeta cierpia przez nieudacznych ludzi.


Gość

#5

2015-07-11 20:19

Jestem bardzo zadowolona ! Nie tylko ludzia nalezy sie szacunek! Zwierzeta tez nalezy kochac
mira

#6

2015-07-12 08:56

Boję się chwalić podjęte decyzje ale jeżeli tak będzie, to jestem BARDZO SZCZĘŚLIWA i dziękuję w imieniu "FUTRZAKÓW"


Gość

#7

2015-07-13 06:39

Brawo Panie zastępco Prezydenta Miasta Szczecin zaczynam powoli zmieniać zdanie na temat ludzi siedzących na wysokich stołkach w Urzędach ,ale przede wszystkim Brawo kochani wolontariusze i mieszkańcy Szczecina !!!!!Gdyby zwierzęta miały głos napisały i wymówiły by lepszy komentarz:)))

Violka

#8

2015-07-13 10:58

Przykre jest to, że potrzeba ingerencji tylu ludzi, by zwrócić uwagę na haniebne zaniedbania. Gdyby sprawować systematyczną, uczciwą kontrol nie dochodziłoby do takich sytuacji. Jedyny pocieszający fakt to pozytywna reakcja władz miasta. Od razu wraca wiara w człowieka.