Stanowcze NIE dla zamknięcia Zatoki Sztuki

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Stanowcze NIE dla zamknięcia Zatoki Sztuki


Gość

#126

2015-07-31 17:57

"Nie zabija się kury znoszącej złote jajka"- nie lubię tzw. chorej postawy w naszym kraju, polegającej na popieraniu mierności. Gdyby "Zatoka Sztuki" słabo działała nikomu by to nie przeszkadzało. Obecnie widać wyraźnie, że interes kwitnie, więc trzeba się dobrać do skóry, a nowy właściciel szybko się znajdzie i będzie bardziej wygodny dla władz Sopotu.
QWERT

#127

2015-07-31 18:15

Jesli w takim miejscu bywa najwiekszy pustak i niedouczony glonojod Natalia S ze swoim... hmmm.... opiekunem to znaczy, ze to miejsce jest g...o warte. Ta panienka ze sztuki nic nie kuma, zapytana kto to był Kantor, Gombrowicz czy Starowieyski wydmie swe wielkie usteczka a spojzrenie nie zmacone zadna mysla utknie w martwym punkcie. Ludzie, wy naparwde uwazacie, ze to miejsce powstalo dla krzewienia kultury? cos tam robia bo by juz dawno wywalili. Jakie czytania dla dzieci, wystawy.. itp ale to wszystko w dzien. Co sie dzieje w nocy.. to juz glowa mala. I po co te pokoiki na gorze skoro ich wynajac nie moze. Nie moze ocywiscie zwykly smiertlenik.. nie paker z uwieszonym na ramieniu glonojadem. Zacznijcie myslec nim utkniecie z powrotem na drzewie.

Rusi
Gość

#128

2015-07-31 21:42

Jeździmy do "zatoki" nie od roku i nie wiem co może komuś przeszkadzać w rym miejscu. Przyjęło się, że lato to czas na odpoczynek, ale również na zabawę i imprezowanie ;)
Dlatego są inne pory roku na beztroski urlop i po raz kolejny z żoną i dziećmi byłem tam na wiosnę w WIELKANOC

Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić że "zatoka" to wspaniałę miejsce i wspaniali ludzie którzy dokładają wszelkich starań aby pokazać to co w Polakach najcenniejsze..Polską gościnność

Dla nas Sopot kojarzy sie tylko z "Zatoką Sztuki" 

Sopot musi mieć "Zatokę Sztuki" i to w obecnym wydaniu!!!!!!

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2015-07-31 21:43


Kondziu

#130 Wspołczuję

2015-07-31 21:57

Biorac pod uwagę, że to zorganizowana akcja mająca na celu przejęcie Zatoki Sztuki(widać po komentarzach pod tą petycją), albo doprowadzenie jej do upadłości, to grzeczna petycja może nie wystarczyć. Naprawdę szkoda tego miejsca, sam miałem okazję być na paru imprezach kulturalnych i koncertach organizowanych w tym miejscu, wejście było bezpłatne, nie wiem ile musiał wziąc w kieszeń prezydent aby tak dowalić klubowi, który był taką reklamą i jednym z ładniejszych miejsc w Sopocie.

banan

#131 jesli nie zatoka sztuki to co?

2015-07-31 22:12

nawet jeśli bananownia to bananownia też się gdzieś musi bawić, a jeśli ma wybrac zatokę to chyba lepiej, kulturka w jednej z opcji no i niz gdyby mieli sie szlajac w innym miescie albo klubach z narkotykami i prostytutkami, kapital dla sopotu... logika wladz miasta powala jak zawsze, polski rzad, welcome to Poland! :D 


Gość

#132

2015-07-31 23:28

Jest sto innych miejsc które można odwiedzić skoro komuś to miejsce nie odpowiada. Ja osobiście uważam że jest wyjątkowe, jedyne w Polsce i z wieloma znajomymi z Niemiec przybywamy żeby się wybawić na wspaniałych koncertach i na wspaniale przygotowanej plaży. Z Polski robi się już grajdoł na maxa tego nie tamtego nie... Nic tylko na kolana i do kościoła !
Droga władzo widać że nie potrzebne Wam pieniądze turystów a skoro tak to zamykajcie i czekajcie aż kurort zamieni się w sanatorium. Przypominam tylko że dzisiejszego emeryta stać na coraz to mniej.. Amen
Emillien

#133 Re: Re: Re: tam sie wykorzystuje młode dziewczynki w pokojach na gorze!

2015-08-01 06:53

#49: zioom - Re: Re: tam sie wykorzystuje młode dziewczynki w pokojach na gorze! 

 Zioom rozumeim,że ty jesteś takim człowiekiem biznesu skoro wiesz dokładnie co i gdzie się dzieje za grube hajsy? Czy może raczej jesteś z gatunku "mam kuzyna, który ma kolegę, którego narzeczona ma siostrę która ma chłopaka z Warszawy i on to widział"?


Gość

#134

2015-08-01 07:10

Rozumiem polską mentalność, ale uważam, że to bardzo niesprawiedliwe zamykać takie miejsce z fałszywych powodów. Właściciele padli ofiarą zawiści i z tego, co czytałam, to są dowody na to. Znaleźli grupę wynajętych hejterów a miasto, jak widać z nimi współpracuje.
Aga

#135 Fanpage "Ratujmy Zatokę Sztuki"

2015-08-01 12:16

Wszystkich tych, dla których los Zatoki Sztuki nie jest obojętny, zapraszam na nowoutworzony fanpage na Facebooku: "Ratujmy Zatokę Sztuki" (https://www.facebook.com/ratujmyzatokesztuki) - w kupie siła!


Gość

#136

2015-08-01 12:48

Nie zamykamy Zatoki Sztuki!!!

Gość

#138

2015-08-02 20:32

Podpisałam gdyż lubię tam pracować , ludzi pracujących ze mną i nie wyobrażam sobie aby to miejsce przestało istnieć Sopot powinien być dumny z miejsca tak wyjątkowego każdy tam znajdzie coś dla siebie nie będąc SNOBEM jak się wyrażają hejterzy o bywalcach Zatoki : Czytanie dzieciom , koncerty , joga , spotkania matek z dziećmi, klub ONA , spotkania charytatywne z gwiazdami aby pomóc chorym dzieciom czy to nie jest ważne ????

Gość

#139

2015-08-02 20:39

Wspaniałym miejscem i ostoją sztuki. Powinno powstać więcej takich miejsc. To jest po prostu skandal ktoś ma ochotę na ten teren.

Gość

#140

2015-08-02 20:40

To wspaniale miejsce do ktorego zawsze chce sie wracac
Zana

#141 Re:

2015-08-02 20:42

#126: -  

 Tez Tak pomyslalam, pewnie nowy wlasciciel dobrze chce zaplacic - niech obok cos postawi i pokaze Co potrafi 


Gość

#142

2015-08-02 22:06

To ciekawe miejsce i na pewno Sopot straci na likwidacji takiego miejsca.

Gość

#143

2015-08-02 22:39

Ponieważ uwielbiam chodzić na eventy w zatoce!
SztukMistrz

#144 ZAMKNĄĆ TEN SHIT

2015-08-03 05:29

Jak najbardziej, zamknąć to miejsce, które z pojęciem sztuką ma związek tylko taki: sztuka mięsa, sztuka dupa, sztuka koksu.

Marek Zegarek

#145 ZAMKNĄĆ TEN SHIT

2015-08-03 05:31

Jak najbardziej, zamknąć to miejsce, które z pojęciem sztuką ma związek tylko taki: sztuka mięsa, sztuka dupa, sztuka koksu.

pan M.

#146 Re:

2015-08-03 07:17

#101: -  

 Nic sie nie zamyka, na początek tylko plaza a i to w formie ostrzeżenia . Nikt nie lubi jak sie robi z Niego idiotę . Wszystko rozchodzi sie o the roof i słynne pismo od prawnika ze tam nie ma dyskoteki. Żaden szanujący klub nie wpiszcza niepełnoletnich dziewczyn bo opinia pozniej moze być tylko jedna. Dziewczyny serwującego moeta, belveder i dostające prowizje za zamówione im drinki oznaczają jedno.... I jeszcze nie wszystkie sa pełnoletnie na co dowody ma juz policja.


Gość

#147

2015-08-03 10:11

Wyjątkowe miejsce, wyjątkowi ludzie oraz wydarzenia.
Sopot nigdy nie był gospodarzem tak wielu ciekawych i różnorodnych wydarzeń artystycznych.

Zostawcie Zatokę Sztuki w spokoju. Niech się rozwija i działa dalej.

Pozdrawiam.
Maciej Górski

Gość

#148

2015-08-03 10:35

Zatoka Sztuki jest naprawdę cudownym miejscem.
W Trójmieście nie znajdziemy drugiego takiego miejsca, nic nie zastąpi klimatu panującego na wydarzeniach które są tam organizowane.
Zatoka Sztuki jest miejscem w którym odnajdzie się każdy bez względu na wiek.
Pozdrawiam :)
kxyl

#149 Re:

2015-08-03 10:38

#26: Tomek -  

I zapewne pisze to osoba która nigdy nie była w Zatoce Sztuki ;) 

Ja często tam bywam i NICZEGO takiego nie zauważyłam.

ART

#150 Re: Re: Re:

2015-08-03 10:45

#47: - Re: Re:  

 Wysuwasz  .Podstawowy błąd to wysówasz. Gratuluję znajomości ortografii  piewco kultury !!!