Stanowcze NIE dla zamknięcia Zatoki Sztuki

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Stanowcze NIE dla zamknięcia Zatoki Sztuki

Turbo

#51

2015-07-30 14:28

Jakby usunąć stąd komentarze właścicieli, rodziny i osób zarabiających na Zatoce to prawie nic by nie zostało ..... Takie łechtanie się po swoich jajkach, jacy jesteśmy swietni i kulturotwórczy. Grunt sie pali pod nogami. Zatrudnijcie jeszcze agencję PR do komentowania i zatrudnijcie VIP-a do dania twarzy waszym żalom i lamentom. 

oburzona

#52 Re: Re: Re:

2015-07-30 14:30

#47: - Re: Re:  

 widzę ludzi, którzy kochają tam przebywać i się wylansować. chodzą tam tylko po to, by się pokazać,  "dowartościować" i pochwalić znajomym, gdzie się "bawią". zaprzeczysz? :P


Gość

#53

2015-07-30 14:37

trzeba powiedzieć tak dla takich inicjatyw jak "zatoka sztuki"
ola

#54 Re: Re: Re:

2015-07-30 14:37

#50: - Re: Re:  

 odpowiedź na poziomie... żenujące


Gość

#55

2015-07-30 14:37

Podpisałam tę petycję ponieważ zgadzam się z jej kazdym słowem.i

Gość

#56

2015-07-30 14:39

Sopot to wspaniałe, rozwijające się miasto. Zatoka Sztuki to nieodzowna jego część. Każdą sprawę da się wyjaśnić. A argumenty o długości koncertu to tylko wymówka! To nie bal szóstych klas żeby impreza trwała do 22!
lol

#57 Re:

2015-07-30 14:45

#27: -  

 bez przesady... Sopot przestanie istnieć bez Zatoki Sztuki?? buhahahhaaa


Gość

#58

2015-07-30 14:45

Sopot bez Zatoki Sztuki nie będzie już tym samym miastem !

 


Gość

#59

2015-07-30 14:48

Ponieważ zawsze jak jestem nad morzem zawsze muszę odwiedzić zatokę sztuki to fantastyczne miejsce można tam się oderwać od szarej rzeczywistości spotkać ciekawych wartościowych ludzi

Gość

#60

2015-07-30 15:04

Zatoka sztuki to jedyne miejsce na trójmiejskiej plaży, które można porównywać z zagranicznymi kurortami. Miasto powinno się dogadać z właścicielami i wspólnie pomagać w rozwijaniu tego miejsca. Absolutne NIE dla blokowania tak wspaniałych miejsc.
Y

#61 Re: Zamknąc i juZ!

2015-07-30 15:07

#8: koki - Zamknąc i juZ! 

 BO ZA DROGO NO

Ewa
Gość

#62

2015-07-30 16:05

Zatoka Sztuki to wspaniałe miejsce! Chciałabym aby takie było w Krakowie. Niestety nie mamy morza. Plaża i dostęp do morza to wielki atut Zatoki Sztuki. Odbieranie tego dostępu to wielki błąd. A tymbardziej odbieranie plaży za jedno niedopatrzenie (przekroczenie dozwolonych godzin występu gwiazdy) to skandal. To ewidentnie bardzo nieprzychylne patrzenie na tę inicjatywę urzędników miejskich. W Polsce się tylko karze, a nie pomaga. Miasto powinno pomagać, a nie zamykać i wyrzucać!

Jest wiele przykładów gdzie w kamienicach są kluby, i z nimi nie idzie wygrać..jakoś wtedy nie ma urzędników. A tutaj fantastyczna inicjatywa, miejsce, w którym odbywają się liczne festiwale, wernisaże, czytanie książek dzieciom, aż nie sposób zliczyć ile wydarzeń odbywa się w tym miejscu.. 

Liczę na to, że urzędnicy się opamiętają i wstrzymają tę decyzję. To byłaby wielka strata. 


Gość

#63

2015-07-30 16:14

Ponieważ takiego miejsca nie ma nigdzie w całej Polsce świetne miejsce do rozrywki i spędzania miło i kultularnie wolnego czasu

aga

#64 Re: Zatoka koksu i botoksu

2015-07-30 16:15

#9: Oburzony z Warszafki - Zatoka koksu i botoksu  główne zarzuty masz do osob, ktore tam przyjezdzają... Obsluga ma ich wypraszac czy jak o sobie wyobrazasz? Miałam w Zatoce wesele i bywam tam bardzo czesto w maju i wrzesniu poleniuchować oraz na jakis wydarzeniach kulturalnych przez reszte roku(w wakacje omijam wlasnie ze wzgledu na lanserski klimat). jednakze poza tymi dwoma krotkimi miesiacami ti miejsce jest cudowne, a obsluga ktora tam pracuje przemila. Takie moje wrazenia jako mieszkanki Trojmiasta.

gdynianin

#65 Re:

2015-07-30 16:15

 

 to nie przyjezdzaj. dośc juz tu warszafki

aga

#66 Re:

2015-07-30 16:17

#56: -  

 ostatnio w Atelier tez nie moglo byc bisow ze wzgledu na godzine. Jakos w Gdańsku nampkazy koncerty moga trwac do 2 w nocy. Troche sie tym wladzom Sopotu w dupach poprzewracalo. Chca zeby miasto zarabialo, ale jednoczesnie chca tam zrobic Ciechocinek ;)

Majka

#67

2015-07-30 16:57

Ponieważ jest to miejsce wyjątkowe, od wejścia napawające dobrą energią. Organizuje wspaniale imprezy i warsztaty, pokazuje, że trójmiasto też ma coś do zaoferowania w skali całej Europy, bo wiem że również i tacy turyści się tam pojawiają, w ostatnim czasie powineła się im noga, ale to nic w skali tego ile tak naprawdę zrobili dla odwiedzających ją ludzi!!


Gość

#68

2015-07-30 16:59

chociaż mieszkam w dosyć dużej odległości od tego miejsca, to uczestniczyłam w kilku imprezach tam organizowanych i wszystkie były bardzo udane. szczególnie "ZATOKA KOBIET" liczyłam na kontynuację .... i stałe miejsce gdzie się będą kobiety spotykały tu na Pomorzu!

Gość

#69

2015-07-30 17:43

bo moge :)

Gość

#70

2015-07-30 17:50

Stanowcze NIE

Gość

#71 Re:

2015-07-30 18:02

#2: -  

 Przyjeżdżasz nad morze, żeby tylko wylansować się w tym klubie? To wiele o Tobię mówi... ;p Właśnie tacy ludzie jak Ty lubują się w tym centrum "kultury" :P


Gość

#72

2015-07-30 18:16

Kiedyś to była ruina a teraz jest miejsce gdzie dzieją się ciekawe imprezy: czytanie dzieciom, wystawy, koncert chóru i od czasu do czasu koncerty na plaży. Nie jest to jedyne miejsce w Sopocie z którego dobiega muzyka a jedno z nielicznych z dobrą !!! Jako mieszkanka Gdyni odwiedzająca Sopot i właśnie Zatokę Sztuki głosuję za tym żeby odbywały się koncerty na plaży i żeby ZAtoka Sztuki działa dalej bo jest to inny klub niż wszystkie. Jest to również wizytówka Sopotu. Znajomi z Warszawy i innych miast znają to mniejsce i chętnie odwiedzają
x13

#73

2015-07-30 18:29

Kocham to miejsce ! to perełka w naszym mieście ! Zatoka Sztuki o każdej porze roku jest inna ! w lato jest głośno i są koncerty ( które zresztą uwielbiam ) natomiast zimą jest tu cudownie i spokojnie ! byłam też kilka razy na wernisażu ! Stanowczo mówie Nie zamknięciu Zatoki Sztuki


Gość

#74

2015-07-30 19:25

Zależy mi na rozwoju kultury w Sopocie. Nie musi być jedynie totalną imprezownią.

Gość

#75

2015-07-30 19:34

Jeżdżę z dziećmi na sobotnie czytanie dzieciom, uczestniczę z nimi w warsztatach z okazji Targów Książki - dla mnie to fajne miejsce dla rodziny z dziećmi!!!!!!!