NIE dla likwidacji stada bizonów w Kurozwękach.

NIE dla likwidacji stada bizonów w Kurozwękach. / Ogłoszenia / Sprawa bizonów w Kurozwękach - osiągnęliśmy porozumienie / Komentarze


Gość

#1

2015-10-10 12:32

15 lat? Myślałem że się całkowicie wycofają z tej absurdalnej decyzji, dalej żyjemy w dziwnym kraju.

Gość

#2

2015-10-10 14:26

Dobry początek. Przez 15 lat wiele może się zmienić. Szkoda tych bizonów i ludzi, którzy stworzyli tą piękną hodowlę.

Gość

#3

2015-10-10 14:45

wycieczka po rzeźni czyli przez 15 lat macie czas nakarmić tymi zwierzakami turystów . jestem oburzony po wycieczce pani przewodnik zaprosiła ochoczo na grilla z bizona co za tupet . smacznego . pozdrawiam Ornette


Gość

#4

2015-10-10 18:47

No to super?Ciesze sie bardzo,ze coś dotarło do tych matolow najwyższych stołkach..Jak będę w POLSCE to Was odwiedzę.Pozdrawiam z Holandii.
Dorka

#5 Re:

2015-10-10 19:34

#3: -  

 Z pewnością pani przewodnik nie wiedziała, że w grupie są wegetarianie, więc proszę się tak nie oburzać.
To jest HODOWLA, więc zdarza się, jak to w hodowli, również ubój zwierząt.
Utrzymalnie "odpowiedniej" (zapisanej w pozwoleniu) liczebności stada musi być jakoś regulowane 


Gość

#6

2015-10-11 02:02

Dziękuje za informacje.Niezmiernie mi miło,że sprawa ma szczęśliwy finał.Pozdrawiam Dorota Kowalik.

Gość

#7 Re:

2015-10-11 13:21

#6: -  

 Bardzo się ucieszyłam z tej wiadomości, choć pomogłam w niewielkim stopniu, podpisując petycję i namawiając do tego znajomych.....W pojedynkę nic się nie zdziała! Mam nadzieję, że za 15 lat władze będą wręcz chciały chronić bizony, jako ginący gatunek i Wasza hodowla przetrwa! Powodzenia! Pozdrawiam, Katarzyna Garstecka.

Aga

#8

2015-10-11 19:00

Wspaniale Panie Marcinie! Pozdrawiamy i życzymy wielu sukcesów! Znów z radością państwa odwiedzimy i bedziemy cieszyć się widokiem tych pięknych i dostojnych zwierząt! Agnieszka i Wojtek Majowie!

Przewodnik

#9 Nie kapuję?!?!

2015-10-12 06:10

Nie rozumiem problemu:

1. jak może zagrozić polskim żubrom bizon? Jedne i drugie nie sptkają się. Chyba nie są wiatropylne?

2. czemu pomagają posłowie? Oni tworzą prawo więc jaki problem?

3. stado bizonów jest czymś co wzbogaca naszą wiedzę. Tak swoją drogą H. Sienkiewicz nigdy nie był na Ukraine. Sędził za to wiele miesięcy w USA. Opisy przyrody z "Ogniem i mieczem" to jego wrażenia ze Stanów i opisy z różnych źródeł.

Przecież króliki jakoś nie przeszkadzają zającom? 

Przewodnik

#10 Re:

2015-10-12 06:13

#3: -  

 No cóż gdyby zaprosiła na rosołek z kury lub schaboszczaka ze świnki może nie byłoby w tym tupetu. 

Kotuszowiak

#11 z Kotuszowa

2015-10-13 08:19

Ja bym tego tak nie zostawił i dalej walczył o pozostwienie tego stada w takiej formie jak dziś. Może jak sprawa trochę ucichnie warto do tego wrócić. Jak coś możecie liczyć na moje wsparcie.

Kotuszowiak


Gość

#12

2015-10-28 10:12

Bardzo dziękuję za informację. cieszę się, że udało się znaleźć rozwiązanie oraz ludzi którzy się zaangażowali w sprawę :) Pozdrawiam i do zobaczenia w Kurozwękach w lato !!!