Za likwidacją fundacji SOS Bokserom

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Za likwidacją fundacji SOS Bokserom


Gość

#126

2015-12-18 23:56

Ta fundacja nie powinna istnieć. Germaine Chekerijan nie powinna mieć kontaktu ze zwierzętami.

Gość

#127 Re:

2015-12-18 23:57

#54: -  

 SOS kłamie i kardnie? Psy i pieniadze? Jak mozna ukrasc pieniadze? Kto jest bezrobotny? Kolejne pomówienie? Kto finansuje jakiego bezrobotnego?


Gość

#128 Re:

2015-12-19 00:00

#60: -  

 Co to znaczy ze zyje ponad stan? Kogo okrada? Ludzie opamietajcie sie. Jeden idiota cos powie a Wy nie sprawdzicie i powtarzacie jak papugi rzucajac oskarzenia bezpodstawne.

Pani Paszek juz raz skłamała, ze Chakerjian pobudowała wille w Sulejowku za pieniadze Fundacji, nawet tam pojechała i zonk, willi nie było, był domek w którym mieszka Pan opiekujacy sie psami. Ale smród został.


Gość

#129 Re:

2015-12-19 00:01

#126: -  

 Taaak pewnie, bo przez 8 lat brała najciezsze przypadki do siebie, których nikt nie chciał, leczyła, karmiła, woziła do lecznicy, robiła kroplówki, ratowała. Ale sadystka prawda?

Michał

#130

2015-12-19 00:17

ktoś tu rozmawia sam ze sobą :] Masz świadomość, że petycja wysłana do w/w urzędów nie będzie zawierać komentarzy, prawda? :]

Barbara
Gość

#131 Re:

2015-12-19 01:19

#130: Michał -  

 Sam ze sobą i to incognito... Ciekawy przypadek ! Michał, nie ma co rozprawiać z ludźmi, którzy wstydzą się przedstawić.

 

erydz

#132

2015-12-19 01:49

po pierwsze, drugie i trzecie ŻADNA FUNDACJA nie ma prawa stac ponad prawem, to prawo łamać a tak niestety jak wskazuja DOKUMENTY i zeznania postępowała Fundacja SOS Bokserom , uporczywe leczenie terminalnie chorych psów , brak zainteresowania psami przekazanymi do domów tymczasowych , przerzucanie ( ukrywanie ) psów czesto starych, schorowanych z miejsca na miejsce czesto odległe ( nie, nie wymienie ich "dziupli " ) ogłaszanie ,adoptowanych psów przez inne osoby nie będące w Fundacji jako swoje adopcje , no i słynna ucieczka suki z dt a potem...najazd na właściciela Diany bo suka opuściła posesję  Oskarżanie tegoż o rażace zaniedbania ba! o znęcanie się nad psem itd.itp. . Warunki w super hoteliku  u słynnej dr M   bokser w budzie, jedzenie wysypywane na piach na ten sam na który psy załatwiają swoje potrzeb , potem kolejny super hotelik śmieciarnia gdzie przebywaja wychudzone psy. Oburzenie bo Dante wrócił do właściciela tak bo ten sam właściciel zapewnia mu lepsze warunki i zobowiązuje sie do lepszej dbałości o psa i oto własnie chodzi . Cito to dopiero był "wypasiony " pies a winna właścicielka hotelu ? A gdzie Prezes Fundacji SOS Bokserom ,gdzie cała świta nie zaglądali ? Nie sprawdzali ?

Taaak to " super " Fundacja  i niech zniknie najszybciej jak to mozliwe a Jej Pani Prezes i Wice Prezes otrzymają  zakaz posiadania zwierząt choc na tyle na ile pozwala poslkie prawo

Krzysztof

#133 WSTYD!!!!

2015-12-19 07:01

Witam, mam coraz więcej wątpliwości co do natury tej petycji. Nie tylko rasizm, ale brak szacunku do ludzi. Osoby, które podpisują się pod tą petycją ubliżają innym na wydarzeniu, do którego link udostępniają:

Gość

#134 GROŹBY!!!!

2015-12-19 07:15

A ja znalałam coś takiego na jednym z wydatzeń i zastanawiam się, czy instytucje do których skierowana jest ta petycja nie powinny raczej zain teresować się tymi osobami. Aż strach czytać...

Gość

#135 Re: WSTYD!!!!

2015-12-19 07:25

#133: Krzysztof - WSTYD!!!! 

 Pani Misiaczyk też robi aluzję rasistowską... Czy sie mylę?

Mira

#136 Re: WSTYD!!!!

2015-12-19 08:15

#133: Krzysztof - WSTYD!!!! 

Nie byłoby sprawy gdyby SOS Bokserom postępował zgodnie z polskim prawem, a nie na podstawie swojego widzi mi się, to jest organizacja publiczna a nie własne podwórko, i to organizacja, która utrzymuje sie z pieniędzy zbieranych, a nie z własnych. 
Odbieganie od sprawy i żalenie się na wypowiedzi rozgoryczonych sytuacją ludzi jest jest żałosne i ukazuje poziom działan osób związanych z fundacją. 
Bardzo proszę o adres przetrzymywania Amora, pojadę po niego i postąpię zgodnie z decyzją jaką mają właściciele. 
Nie ma? A szkoda, bo to postępowanie kolejny raz podsumowuje cel tej petycji.

Gość

#137 Re: Re: WSTYD!!!!

2015-12-19 08:29

#136: Mira - Re: WSTYD!!!! 

 a rasizm jest zgodny z prawem? obelgi są zgodne z prawem. Z tego co można wyczytać na wydarzeniach i potwierdzić -fundacja proponowała pomoc, leczenie... Z tego co można wyczytać, pies został znaleziony, nie ukradziony, z tego co można wyczytać jego pan nie ma książeczki, zdjęć, można tak pisać w nieskończoność. Jeden stary pies kontra lincz na człowieku... Tego tak nie można zostawić. Z tego będą konsekwencje...


Gość

#138 LINK DO LINCZU

2015-12-19 08:57

O jejku, ten link to raczej przedstawia lincz na konkretną osobę i nie tylko zresztą. Nie ma człowieka, są ścierwa...

Mira

#139 Re: Re: Re: WSTYD!!!!

2015-12-19 09:07

#137: Gość - Re: Re: WSTYD!!!! 

 Nie wyprowadzą mnie Państwo z równowagi :) , bo ja nie muszę używać dosadnych słów, fundacja ma zostać zamknięta, ponieważ fundacja nie respektuje polskiego prawa, tak jak człowieka karze się za łamanie prawa tak i członkowie fundacji muszą ponieść konsekwencje swoich działań.
Gdzie Amor?, gdzie Mela? jakoś w tych sprawach nie są Państwo transparentni.
Mi starcza odwagi do podpisania się pod tym o czym piszę.


Gość

#140 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015-12-19 09:10

O matko faktycznie... Po prostu nie chce się wierzyć, to jest hejterki link do hejterskiego wydarzenia. Są też inne wydarzenia tej grupy ludzi, PODPISUJĄ SIĘ POD PETYCJA!!!!a na wydarzeniu piszą tak:

Joanna

#141 ŚNIADE???!!!!!

2015-12-19 10:04

Na ten link do wydarzenia powinien zajrzec prokurator... Pani Anka Misiaczyk....

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2015-12-19 11:11



Gość

#143 Re: Re:

2015-12-19 11:17

 

Wszystkim przeciwnikom Fundacji najlepiej idzie OCZERNIANIE, proszę się zastanowić zanim napisze się coś, co nie jest prawdą!  


Gość

#144 Re: Re:

2015-12-19 12:55

#117: - Re:  

 I tej wersji musimy się trzymać. ... jednak nie w tej fundacji 


Gość

#145 Re: Re:

2015-12-19 12:58

#129: - Re:  

 Piękny przykład lecznica w Jajkowicach. Pełna poświęcenia ...wzruszyła mnie ta historia 


Gość

#146

2015-12-19 17:21

Jestem przeciwko klamstwom i oszustwom dotyczacym zwierzat !!!
Maga

#147 Re: Re:

2015-12-19 18:03

#129: - Re:  

 ha ha ha ... poza tym te kilka potwierdzonych przypadków znęcania się, przekreśla nawet 100 lat dobrych działań, które niby miała (sic!)  Może coś się jej z główką probiło od tych "sukcesów" ? Może ratuje młode, a dręczy i zamęcza stare ?

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2015-12-19 18:32



Gość

#149

2015-12-19 18:46

Złodzieje i mordercy psów

Gość

#150

2015-12-19 18:51

Skandaliczne postępowanie fundacji ,rozwlekane w czasie.Na nich nie ma mocnych.