Przeciwko szkalowaniu osoby Łowczego Miejskiego w Szczecinie

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Przeciwko szkalowaniu osoby Łowczego Miejskiego w Szczecinie

Dawid

#1 Nie wiem na ile wiarygodne jest stanowisko wyrażone w petycji...

2016-01-31 07:07

... zważając na postawę i dotychczasowe "dokonania" p. Czeraszkiewicza

Szczecin: Kontrowersyjny łowczy miejski. Zastrzelił dzika, którego miał ratować

Sara

#2

2016-01-31 08:14

To jakieś brednie i dziecinada. Nie podpiszę.

Gosia

#3

2016-01-31 08:33

O w poz. 7 petycję podpisała żona Pana Jacka Kowalskiego Głównego specjalisty ds/leśnictwa i łowiectwa w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska UM w Szczecinie osoby spinającej wszystkie układowe umowy z Ryszardem Czeraszkieiwiczem często przekraczające kwoty limitu zamówienia publicznego. Pani Justyno proszę podpisywać się tak jak na dokumentach czyli Justyna Dębowska-Kowalska. Pozdrawiam.

Jarosław

#4

2016-01-31 08:40

Czy nieprawdą jest,że łowczy zastrzelił dzika na prywatnej posesji wbrew woli zgłaszającego i w jego obecności przez co naraził zgłaszającego na trałmę psychiczną.Czynie prawdą jest że łowczy nie ma udokumentowanych losów większości zwierząt podejmowanych w interwencją.

Czy nieprawdą jest, że  zastrzelił dzika w Wielgowie na prywatnej posesji na OCZACH DZIECI! co to za durna petycja WSTYD ŁOWCZY! WSTYD!

Czy nieprawdą jest, że Ryszard Czeraszkiewicz zastrzelił swojego psa na polowaniu?

TA PETYCJA TO TOTALNE NIEPOROZUMIENIE WSTYD I CHAŃBA ŻAL

 


Gość

#5

2016-01-31 08:43

Rozumiemy i doceniamy starania Panów Przyjaciół! Wilcze wiesci nie wypalily wiec probujecie z tej strony to ugrysc! Wspanialy pomysl! Szkoda, ze pokazuje Wasz poziom intelektualny! Wszystkich, ktorzy bija piane, ze dziki to plaga, trzeba wybijac, dobrze Łowczy robi! Sprawa juz wogole nie dotyczy dzika tylko matactw, przekretow, nieprawidlowosci, na wszystko sa dokumenty. Zapraszam na posiedzenie komisji do UM wszystkie dokumenty sa jawne i do wgladu dla zainteresowanych Panstwa! 

Luc

#6

2016-01-31 08:44

Tonący brzytwy się chwyta, żałosne podrygiwania łowczego miejskiego i jego drużyny zardzewiałego pierścienia. Panie wielki łoowczy miasta Szczecina jak długo będzie pan okłamywał ludzi swoim bajkami na poziomie przedszkola, kto w te brednie panu uwierzy. Na zakończenie "kończ waść wstydu oszczędź" (ale dla pana to chyba zbyt skomplikowane) 

terry

#7

2016-01-31 09:03

"Nie dopuszczajcie aby na nieszczęściu dzikich zwierząt żerowali ludzie których jedynym celem jest zapewnienie sobie sposobu na życie."/...tak panie łowczy,nie dopuścimy do tego by nabijał pan sobie kasę kosztem zwierząt

Melka

#8

2016-01-31 09:09

Pan Czeraszkiewicz powinien zachowac resztke honoru i po prostu odejsc ze stanowiska ustępujac miejsca komus, kto faktycznie  kocha i ratuje zwierzaki czyli M.Kudawski.

iwo

#9 Nie dla tej petycji

2016-01-31 09:10

To żart 

Panie Łowczy tylek ci się pali a po tej petycji będziesz miał pożar pod nim kłamstwo ma krótkie nogi 

 

lic

#10

2016-01-31 09:25

a gdzie podpis głownego zainteresowanego ? niech się pan nie wstydzi, a gdzie córka i żona czyżby już się na panu poznały ? 

 

Kociara

#11 Brednie

2016-01-31 09:26

Rychu, pogrążasz się :) pomysł na podobną petycję oraz jej treść są poniżej dopuszczalnego- rozumianego poziomu żenady. Jesteś mordercą i kłamcą i na szczęście wielu już tę prawdę zna.  

posrednik zwierzecych dusz

#12 Re:

2016-01-31 10:09

#10: lic -  

 Prosze prosze i jest Dianka na zawolanie...

Zbulwersowana

#13 Żenada roku.

2016-01-31 10:11

Ryszard Czaraszkiewicz to sadysta, którego cechuje zamiłowanie do zadawania cierpienia zwierzętom. 

Życzliwy

#14

2016-01-31 10:21

Życzę Panu powodzenia. Walka z tymi pseudo obroncami zwierzat to meczarnia ale prawda i tak wyjdzie prędzej czy później. Nie ma co sie nimi przejmować i robic swoje. Oni jak wracają ze swoich marnych prac które wykonuja to tylko zasiadają na tronie nienawiści i krytykują. NORMALNI ludzie nie udzielaja sie tak czesto ale proszę wierzyć, że wiecej niz garstka Pana wspiera. Mam nadzieje, że petycja dojdzie szerzej.

asik

#15

2016-01-31 10:26

Wiadomo, że pan Czeraszkiewicz miał układy w miejście, tym się chwalił, podobnie jak swoją nietykalnością. Chyba złote czasy minęły, pora się z tym pogodzić a nie pogrążać się petycjami, które pewnie podpiszą wszyscy znajomi od wódy i nikt więcej. Pozdrawiam pana Michała Kudawskiego, na którego profesjonalizm można liczyć od wielu lat, mam nadzieję, że w końcu przebijecie się przez układy "rączka rączkę myje" a jeśli nie, no cóż może pora powiadomić organy na górze, żeby skontrolowały zleceniodawców pana Czeraszkiewicza. :)

Podłe bab y

#16 Re: Re:

2016-01-31 10:27

#12: posrednik zwierzecych dusz - Re:  

Odnosze wrazenie, ze sa Panstwo stadem tępych kur...w bez szacunku dla ludzi. Szczegolnie kilka Pań i Panów ze strony funclubu tego ge..a Kudawskiego. Na prawde zaczynaja Panstwo wkurzac ludzi przygladajacych sie sprawie z boku i zmuszaja jak mnie do zawarcia glosu. Jedyne co od was czuć to smrud nienawiści. Zazdroscicie ze same/sami nie macie wsparcia rodziny? Wasza jedyna rodzina są wasze psy i kotki? Bo normalni ludzie maja was dosyc? Życzę wam żeby te kotki wam twarze pozjadly podczas snu :)  PS: jak macie ochote na zdrowa rywalizacje to nie obnizajcie poziomu. Kamil

Nie rozumiem czegoś

#17

2016-01-31 10:44

Niech mi ktoś wytłumaczy Polską mentalność? Jak to jest, że jesli ktoś wykonuje dana funkcję od ponad 10 lat to nie dochodzi do niego, że po takim czasie ta osoba ma doświadczenie i zaplecze? Ale w Polskim rozumie dochodzi do rekacji odwrotenj - skoro robi to 10 lat to złodziej ustawiony oszust! Weźcie sie ludzie ogarnijcie i sami wezcie do pracy.!

posrednik zwierzecych dusz

#18 Re: Re: Re:

2016-01-31 10:51

#16: Podłe bab y - Re: Re:  

 Szkoda sie znizac do poziomu osoby piszacej taka odpowiedz na kultularny komentarz. A Pani podobno tak wyksztalcona.

A ja rozumiem

#19 Re:

2016-01-31 11:11

#17: Nie rozumiem czegoś -  

 Tu nie chodzi o polską mentalność - a o to, że pan Cz. te 10 lat wszystko sobie załatwia koleżkami i układzikami, co nie jest zresztą dla niego niczym nowym. Każdy miałby także wspomniane zaplecze, gdyby na okres 2-3 miesięcy działalności dostawał 100+ tysięcy złotych. Może gdyby pan Cz. otrzymywał pozytywne opinie na temat swojej pracy od więcej, niż garstki znajomych, oraz nie było udokumentowanych dziesiątek przykładów jego "profesjonalizmu", to moglibyśmy spojrzeć na to inaczej. Ale nie możemy.

K

#20

2016-01-31 11:15

Większych bzdur dawno nie czytałam... A nie, przepraszam, czytam je za każdym razem, gdy łowczy i jego groopies wypuszczą zlepek liter mający uchodzić za mądre słowa. 

Tu wystarczy zrobić rachunek:

Michał + dzik = pomoc, leczenie, karmienie, przyjaźń, powrót na wolność

Łowczy + dzik = krew i dodatkowe trupy.

 

Nieprawdą jest brak wiedzy i umiejętności, zważywszy na obrany przez Michała kierunek studiów (wspierany jego własnym wieloletnim doświadczeniem), następnie poparty nowymi doświadczeniami.

I wierutnym kłamstwem i pomówieniem jest porównywanie ośrodka do mini-zoo. Zwierzęta są w Ośrodku odkarmiane, podleczane (a często wydają się przypadkami beznadziejnymi), a następnie wypuszczane na wolność. I nie trzeba tu nawet niczego udowadniać, za dowód powinny wystarczyć filmy i zdjęcia z powrotów do natury. 

 

Weźcie się już schowajcie bydlaki, mordercy i złodzieje, z waszymi petycjami, rozprawami, kradzionymi fotkami, pomówieniami, kasowaniem komentarzy itd. Niepotrzebnie się kompromitujecie.

Malwina

#21 Zniesławienie jest karalne

2016-01-31 11:21

Szanowni Państwo,

każdy ma prawo do wypowiadania swojego zdania, ale poniżej norm moralnych oraz godności człowieka jest wciąganie prywatnych spraw oraz członków rodziny w dyskusję publiczną. Chciałabym zaznaczyć, że zniesławienie jest przestępstwem karalnym zgodnie z polskim systemem prawnym i radzę nie przekraczać pewnych granic - jeżeli Państwa moralność ich nie widzi, niech zakreśli te granice prawodawca. Wiele Państwa wypowiedzi jest po prostu obraźliwych, zaś ich celem jest z pewnością nie ochrona zwierząt, ale raczej zdegradowanie osoby Łowczego, co jest poniżej pewnego poziomu.

Paulina

#22

2016-01-31 11:21

 Ewidentnie widać, że petycje podpiszą osoby będącę uwikłane w układy w Urzędzie Miasta. Nie wiem jak można zarzucać osobą interesującym się sprawami miasta, że są zawistne itp. Przecież te wszystkie dokumenty można sprawdzić i skale nie prawidłowości z nimi związane. Czasy kiedy to mieszkańcy nie wiedzieli co się dzieje w urzędach mineły. I muszę Was zmartwić ale z roku na rok świadomość będzie coraz większa, dzięki magii Internetu :) Zwierząt nie lubię i nigdy nie zamierzam żadnych mieć ale to w jaki bezczelny sposób zachowują się urzędnicy przy tej i innych sprawach, jak czują się nie tykalni bo mają powiązania w różnych instytucjach państwowych sprawia, że przypadek Pana Czeraszkiewicza stał się dla mnie swoistym symbolem tego co się tak naprawdę dzieje w Szczecinie. 

Jeżeli jednak są takie osoby, które naprawdę wierzą w niewinność Pana Czeraszkiewicza to proszę najpierw zapoznać się z materiałem źródłowym a nie wierzyć w to co powiedział kolega/koleżanka. 

Malwina

#23 Re: Re:

2016-01-31 11:25

#19: A ja rozumiem - Re:  

 Dotarliśmy do sedna problemu krzyczących tu osób - pieniądze :)
Radziłabym poszukać zdrowego rozsądku, może również jakiejś porządnej pracy, która pozwoliłaby się odczepić od uczciwie, ciężko pracujących osób, w tym Łowczego, który otrzymywał "pozytywne opinie na temat swojej pracy" ze względu na swoją wielką wiedzę na temat zwierząt oraz kwestionowany przez Pana/ Panią profesjonalizm.

Diana Czeraszkiewicz

#24 Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów ~Stanisław Lem

2016-01-31 11:25

Wierzyć się nie chce ile w ludziach drzemie nienawiści. Każdy kto w sposób jawny dyskryminuje taką osobę jak Ryszard Czeraszkiewicz bez zahamowań jest dla mnie małą osobą, ktora czuje swoją moc wchodząc na Internet. Nie mając pojęcia o wiedzy i doświadczeniu jakie posiada Ryszard Czeraszkiewicz potrafi go ocenić tylko na podstawie osób które bezwzględnie, w sposób kłamliwy niszczą jego reputację za pomocą manipulowania mediów i osób, które bez zainteresowania całą sytuacją podpisują się pod ich oszczerstwami. Najłatwiej jest zniszczyć drugiego człowieka przedstawiając go w fałszywym świetle, żeby dobrać się do jego posady. To co WMÓWIONO osobom trzecim o Ryszardzie Czeraszkiewiczu prawdopodobnie jest procesem nieodwracalnym i nie liczę, że w głowach Wam się poukłada, widząc poziom jaki reprezentujecie w komentarzach. Każdy, kto miał styczność z przeogromną wiedzą mojego taty i ma w sobie odrobinę szacunku, w życiu nie spojrzałby poważnie na ludzi, którzy próbują go zniszczyć za wszelką cenę w sposób tak wulgarny. Proszę zwrócić uwagę jak zahuczało na Facebooku po założeniu jego prywatnej strony(łącznie z petycją z fałszywymi informacjami na jego temat!!).  W Urzędzie Miasta nie ma ŻADNYCH powiązań rodzinnych i nigdy ich nie było. To jest przeogromne kłamstwo, które co chwilę się przewija między osobami, które próbują oczernić tatę. Gdyby źle wykonywał swoją pracę z pewnością byłby rozliczony i skrytykowany przez swojego pracodawcę, który widzi jego dokonania we wszystkich raportach, a nie przez ludzi, którzy nie kwapią się, żeby bardziej zainteresować się jego pracą tylko udostępniają dalej fałszywe informacje.
Jak patrzę co wypisujecie na internecie- kieruję tę wypowiedź do dziennikarzy i osób zaangażowanych w zniesławienie mojego taty, to na widok takich brzydkich wypowiedzi (cytując moją Panią Doktor z ćwiczeń): "ręce mi tak opadają, że mogę podrapać się po własnych kostkach na stojąco."

A ja rozumiem

#25 Re: Re: Re:

2016-01-31 11:28

#23: Malwina - Re: Re:  

 A co z tymi mniej pozytywnymi opiniami, których przykłady można bardzo łatwo znaleźć? I "uczciwie pracujących osób", widzę, że żarty się pani trzymają.