Nowelizacja ustawy o ochronie praw zwierząt

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Nowelizacja ustawy o ochronie praw zwierząt

Rafal

#26 Re:

2016-03-01 09:21

#21: -  

 Co do organizacji to w 100% prawda. Bez asysty policji również nie powinno się wchodzić na czyjąś własność, pod pozorem podejrzenia można wejść wszędzie, to dopiero daje pole do popisu wyobraźni chcącemu dostać się na czyjś teren z jakichkolwiek pobudek... . Kto będzie kontrolował konfiskujacych i przeprowadzajacych interwencję?

Jest w tej petycji cześć prawdy ale reszta to manipulacja albo pisał to ktoś komu coś świta ale nie do konca.

Rafal

#27

2016-03-01 09:38

Są organizacje starsze od tych rejestrujące psy rasowe poza granicami naszego kraju, w tej formie staną się organizacjami pseudohodowlanymi. Bez asysty policji również nie powinno się wchodzić na czyjąś własność, pod pozorem podejrzenia można wejść wszędzie, to dopiero daje pole do popisu wyobraźni chcącemu dostać się na czyjś teren z jakichkolwiek pobudek... . Kto będzie kontrolował konfiskujacych i przeprowadzajacych interwencję?

Jest w tej petycji cześć prawdy ale reszta to manipulacja albo pisał to ktoś komu coś świta ale nie do konca.


Gość

#28

2016-08-06 18:25

Z prostego powodu, bo los zwierząt nie jest mi obojętny.

Gość

#29

2016-08-07 15:41

Jestem za tym żeby w końcu były ogromne kary za znęcanie i za porzucenie zwierząt!!!!!!!!!!
JESTEM ZA OBOWIĄZKIEM CZIPOWANIA ŻEBY ZNALEŹĆ OPRAWCÓW!

Gość

#30

2016-08-08 13:42

Bo dla mnie jest koszmarem znęcanie sie nad naszymi braćmi mniejszymi. Jest koszmarem istnienie psychopatów z dubeltówkami i wiejskich matolow znęcających sie nad zwierzętami gospodarskimi. Najwyższa pora powiedzieć basta !