Wniosek do Dyrekcji Lasów Państwowych w sprawie Dziewiczej Góry


Gość

#1

2016-06-27 20:43

Jako mieszkanka gminy Czerwonak zauważyłam że osoby, firmy, fundacje itd.które w znakomity i profesjonalny sposób promują nasza gminę są nie doceniane i niemile widziane. Lepiej pozwolić kierować osobą które w żaden sposób nie umieją w pełni wykorzystać zasobów gminy.

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2016-06-28 08:42



Gość

#3

2016-06-28 14:49

Szkoda WIELKA coś zmieniać na dalece nieznane, skoro to co JEST dobrze funkcjonuje i cieszy się uznaniem korzystających! Zatem jestem przeciwna zmianom, proszę zostawić tak jak jest i może zastanowić się nad ulepszaniem a NIE ZMIANAMI!!!!

Gość

#4

2016-06-29 07:10

Miałam przyjemność korzystać z ośrodka na Dziewicza Baza - pełen profesjonalizm, miejsce do którego chce się wracać. Ośrodek, mimo iż daleko od Poznania stał się centrum, do którego przyjeżdżają nie tylko mieszkańcy. Służy społeczności. Pracownicy lasu nie będę w stanie (obiektywnie patrząc) zbudować sukcesu tego miejsca.

Gość

#5

2016-06-29 09:24

Aktualna jakość działań kulturotwórczych, kierunek w którym zmierzało całe to miejsce, zaangażowanie ludzie którzy to dzierżawili - wszystko było OK. Boję się tych zmian (wypowiedzenie umowy aktualnemu dzierżawcy), bo ludzie z Nadleśnictwa Łopuchówko mogą nie zrozumieć ideii tego miejsca, po co ono istnieje i dla kogo ono jest.

Gość

#6

2016-06-29 18:25

Super miejsce, fajnie zorganizowane :)

Gość

#7

2016-06-30 11:40

Uważam że specyfika pracy lasów nie pozwoli w pełni realizować programy społeczne jak fundacja za miastem. Każdy ma swoje zadanie i niech celowo je spełnia.
Ponadto umowy nie rozwiązuje się w sezonie, ten pośpiech świadczy o niekompetencji w powyższym zakresie. Dlaczego jeżeli ktoś tyle serca włożył nagle się degraduje i na gotowe to nie problem kogoś znaleźć , ale to świadczy o wątku korupcyjny.
Dziewicza góra baza jest w Czerwonaku i juz mieszkańcy Czerwonaka zdecydowali o fundacji za miastem.

Gość

#8

2016-06-30 22:39

Katarzyna mucha

Gość

#9

2016-07-04 11:35

Zależy mi na tym, aby ta przestrzeń była użytkowana zgodnie z dotychczasowym przeznaczeniem, a zaangażowanie administrującej nią Fundacji nie poszło na marne - przeciwnie: zostało docenione.

Gość

#10

2016-07-06 18:47

Jestem mieszkam na Dziewiczej Górze 16 lat i moje dzieci chodzą na plac zabaw W Dziewiczej bazie bardzo ją lubimy i spędzamy czas

Gość

#11

2016-07-08 10:26

Dziewicze baza to wspaniałe miejsce!

Gość

#12

2016-07-22 21:15

Miejsce kiedyś "leżące odłogiem" stało się celem rodzinnych wypraw i spotkań mieszkańców gminy i nie tylko. Obawiam się, że teraz zostanie to zaprzepaszczone