Administracja Looki.pl, gra Desert-Operations, traktowanie graczy

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Administracja Looki.pl, gra Desert-Operations, traktowanie graczy

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-22 19:01


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-22 19:35


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-22 19:44


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-22 19:45


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-22 19:51



Gość

#231

2011-08-22 20:33

i kolejny absurd adminków looki.pl

Blokowanie kont
Witam adminow

Dziż około godziny 14 otrzymałem blokade konta na 24 godziny za, jak to zostalo ujete atak szpiegowski. nie rozumiem tej blokady gdyz w regulaminie nie znalazłem nic na temat zakazu ataków żołnierzami na okreslonym poziomie punktowym.
Jak sama natura gry wskazuje jest to gra wojenna wiec liczy sie taktyka i wysłanie ataku powyzej 1Miliarda jednostek jest dla mnie zagraniem taktycznym nie szpiegowskim- jesli mialbym na mysli przeszpiegowanie kogos wysłałbym np jeden samolot typu f22 raptor, to ze atakuje ponad 1 miliardem zolnierzy to tylko gra nerwow dla mnie i przeciwnika - dylemat dla niego czy wystawic flote czy nie, oraz adrenalina dla mnie czy atak sie powiedzie. Szkoda, ze nie mam dostepu do konta bo z mila checia wkleil bym raporty z atakow ktore sie powiodły samymi zolnierzami mimo iz przeciwnicy byli zalogowani gdyz jak mniemam w ostatniej chwili chowali floty. prosze o jakiekolwiek sprecyzowanie co to jest ten atak szpiegowski lub zablokowania danych jednostek ( skoro atak nimi jest uznawany za szpiegowski ) na pewnych poziomach punktowych
Pozdrawiam ukaszek27

Gość

#232

2011-08-22 20:37

eh nic dodać nic ująć



rozmowa z supportem
Wiadomość w sprawie zgłoszenia
1 Wiadomość od Ciebie do Sun, 19th Dec 2010 2:21 pm
witam

mam pytanie za co zostalo zablokowane moje konto - jak wszyscy wiedza wiele razy atakowalem zolnierzami i to z dobrym skutkiem - nie byl to zaden atak szpiegowski oto przyklady ze zolnierzami tez mozna wygrac
oto przyklady:

http://static.pl.desert-operations.c...64bec70ae.html

http://static.pl.desert-operations.c...c5688ee13.html

moim zdaniem to sie nazywa taktyka a nie szpiegostwo - bym chcial go przeszpiegowac to wysłalbym satelity

wiec jesli ataki zolnierzami sa zabronione na tym poziomie pktowym to prosze zablokujcie to a nie konta graczy

pozdrawiam i prosze o odpowiedz
2 Wiadomość od Lukasz Jakubowski do Sun, 19th Dec 2010 2:22 pm
Witam,
Jak widać na tych raportach, obrońcy nie mieli w ogóle armii.

Wesołych Świąt,
Pozdrawiam,
LukaszJ
3 Wiadomość od Ciebie do Sun, 19th Dec 2010 2:26 pm
no zgadza sie ale to moje ryzyko wtedy - kilka dni temu ten gracz ktorego zaatakowalem zostal pokonany wiec liczylem ze sie nie dostawi obrona a przy tejliczbie wojska moze schowac swoje wiec prosze o odblokowanie konta gdyz to sa ataki taktyczne nie szpiegowskie
4 Wiadomość od Ciebie do Sun, 19th Dec 2010 2:30 pm
jesli uwaza pan to za atak szpiegowski prosze mi pokazac w regulaminie punkt gdzie jest cokolwiek wspomniane ze na poziomie 8 mln pkt nie wolno atakowac zolnierzami - atak szpiegowski to wyslanie np 1 f22 a nie ponad miliarda żołnierzy
5 Wiadomość od Ciebie do Sun, 19th Dec 2010 2:40 pm
jesli karacie za taktyke w grze wojennej to ja tu czegos nie rozumiem
pozdrawiam i zycze wesolych swiat
Łukasz Adamski
6 Wiadomość od Lukasz Jakubowski do Mon, 20th Dec 2010 8:57 am
Na Pana poziomie punktowym wysłanie samych żołnierzy to nic innego jak atak szpiegowski. Wysłał je Pan w ciemno, nie widząc co przeciwnik ma w bazie (bez misji szpiegowskiej), a rzeczą wiadomą jest, że żołnierze nie mają z w normalnej walce żadnych szans. Podesłanie wcześniejszych raportów, gdzie to walczył Pan żołnierzami nie jest argumentem, bowiem jak sam Pan wie, przeciwnik nie miał nic w bazie. Ciekaw jestem, czy wysłał by Pan żołnierzy w sytuacji, gdyby wiedział Pan, co znajduje się w bazie, czym może bronić się atakowany. Do rozpoznania służą misje szpiegowskie.

Wesołych Świąt,
Pozdrawiam,
LukaszJ
7 Wiadomość od Ciebie do Mon, 20th Dec 2010 10:41 am
Witam jesli obawiam sie przeciwnika wysylam misje szpiegowskie jesli wiem ze byl kilka dni wczesniej atakowany to jest szansa na to ze nie dostawl obrony, w zwiazku z pana twierdzeniem poprosze o pokazanie mi pkt w regulaminie gdzie jest zakaz atakowania na moim poziomie pktowym samymi zolnierzami - to nie atak szpiegowski ale taktyka - szpiegowski bylby wtedy jakbym poprawil atak silniejszymi jednostkami czego nie robilem
pozdrawiam i prosze o odpowiedz

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-22 20:40


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-22 20:44



Gość

#235

2011-08-22 20:47

masz odnośnik do tego bana

http://www.looki.pl/forum/showthread.php?t=408234

poczytaj sobie

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-22 21:01



Gość

#237

2011-08-22 21:13

link z: http://www.looki.pl/forum/showthread.php?t=410026&p=5668177&viewfull=1#post5668177

"i nigdy nie zostanie, niestety. tak dziala nasza "cudowna" administracja my szaraki praktycznie nic nie mozemy ale dobrze ze ktos wyzej sie zainteresowal sprawa, ktos niezalezny z gambler.pl

Witam, Wysłałem list z zapytaniem o tę sprawę do wydawcy gry, rzetelność dziennikarska nakazuje wysłuchać obie strony Gdy dostaniemy odpowiedź (albo w przypadku jej braku), coś na ten temat na pewno napiszemy i podrzucę odnośnik do artykułu. Dziękujemy za zwrócenie nam uwagi na takie problemy! Pozdrawiam serdecznie --
Michał Grabacki
Redaktor Prowadzący Gambler.pl
Hubert Burda Media Polska

mam nadzieje ze nie poprzestana jedynie na obietnicach a co do banow to powiem inna jak dla mnie smieszna histori.

czesc "starszych" graczy albo inaczej napisze bardziej doswiadczonych pamie moze gracza Inspektor_Erektor3 tak, to ja dostalem bana podczas afery bugowej z ropa za to ze mialem jak na tamte czasy sporo kasy ponad 250b (bln) nigdy mi nie udowodnili tego iz bugowalem poniewaz na wszystko mialem raporty a jesli kupowalem to na nieswiadomce. wiadomo nie dalo rady wychwycic kazdej zgugowanej ropy czy ten co ja sprzedal to bugowal czy taka kupil, niestety konto zostalo wyczysczone i pozostali mi wtedy jedynie 1bln na konie i brak wojska, chcialbym rowniez powiedziec iz jedynym argumentem supportu ze strony zarowno lukaszaj jak i forsetiego bylo to ze mam sie przyznac do wszystkiego, a dokladnie "radze powiedziec naprawde jak bylo" i to wszystko i pomimo mozolnego udowadniania iz nie bugowalem tej, ze ropy to nadal slyszalem w kolko jedna odpowiedz, no i mialem do wyboru albo "czystka" konta albo ban staly. z dwojga zlego wybralem to mniejsze zlo a wiec "czystka" chcialbym rowniez powiedziec iz na 99% byla to zemsta admina forsetiego zanim w/w zostal adminem i byl znany jako mod czaty pod nickiem pajur. bardzo czesto klocilem sie z nim na czacie i stad domniemam ze wlasnie to bylo przyczyna "czystki" ale skoro on taki to ja rowniez sie z innymi zemscilem. nie bede pisal co dokadnie, za co pozniej dostalem bana stalego ale powiem tyle ze caly czat mial wtedy niezla beke z naszego naczelnego admina

to chyba wszystko co chcialem powiedziec.
tak dla pewnosci ze kazdy to przeczyta zrobie sobie screena mojej wypowiedzi aby w przypadku jej kasacji ktos jeszcze ja sobie poczytal

Pozdro i jestem z Wami Hanysy mimo ze krawaciarz ze mnie

P.S. sorki za zjedzone literki w wyrazach ale wlasnie ide sobie koryto robic bo glodny jestem hihi

P.S. no to teraz czekac az ja "wylapie" bana hmm tylko co mi przybija?? "push" ?? "multi" przeciez to juz znamy od razu mowie pierwszym moim telefonem od razu gdy go dostane bedzie to telefon do p. Damana Sankiewicz "komendanta" z tego co pamietam Forseti Ty masz juz od niego jedno ostrzezenie"

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-22 21:14



Gość

#239

2011-08-22 21:31


Proszę bardzo... w calach dalszej mojej wypowiedzi dam parę cytatów.
1) Fragment Regulaminu:
11. Zabronione są samobójcze ataki małą siłą, których jedynym celem jest rozpoznanie floty wroga!
(Do znalezienia na foum looki.pl)
2) Definicja samobójstwa:
samobójstwo, świadome pozbawienie się życia;
(PWN.PL)
Przekładając definicję na naszą płaszczyznę: atak bez szansy powodzenia w celu przegrania.

1] tą sytuację samobójstwem nazwać nie można, gdyż atak nie miał na celu przegrane, a zmylenie przeciwnika, pozwolę sobię zacytować "Sztukę wojny"
Wojna polega na wprowadzaniu w błąd.
Jeśli możesz udawaj, że nie możesz;
jeśli dasz znać, ze chcesz wykonać jakiś ruch, nie wykonuj go;
jeśli jesteś blisko, udawaj, żeś daleko;
jeśli wróg jest łasy na małe korzyści, zwabiaj go;
jeśli w jego szeregach dostrzegasz zamieszanie, uderzaj;
jeśli jego pozycja jest stabilna, umocnij i swoją;
jeśli jest silny, unikaj go;
jeśli jest cholerykiem, rozwścieczaj go;
jeśli jest nieśmiały, spraw by nabrał pychy;
jeśli jego wojska są skupione, rozprosz je.
Uderzaj, gdy nie jest przygotowany;
zjawiaj się tam, gdzie się tego nie spodziewa.
i tutaj można dodać jeszcze jedno:

Udawaj że mocny jesteś będąc słabym.
Jeśli przeciwnik jest słaby, atakuj by wygrać.

I to właśnie uczynił gracz zbanowany, wiedział że przeciwnik jest słaby więc zaatakował, i pamiętając o słabości wroga stworzył pozory potęgi...
Jeśli support nie wie co to taktyka to chyba nie nadaje się do tej gry...
Sam wiele razy miałem nerwową sytuację: wysyłam atak i gracz mi pisze że zaprasza itp... i wtedy nerwówka: mówi serio czy blefuje...
Wojnę wygrywa się w dwóch miejscach: na polu bitwy i w głowie przeciwnika.

2]co do atakowania małą siłą: to nie była mała siła, ponad miliard jednostek to nie jest mało... mało by to było gdyby na wzór OGame było widać jednostki zmierzające, a chyba w jakimś celu jednostki są ukryte a widać tylko ilość... oj admini admini, sami nie znacie tej gry, a udajecie Alfę i Omegę... nie bez powodu typ jednostek jest ukryty...


Pozdrawiam Kaliniak
PS. Ciekawe w jakim czasie usunięty zostanie ten post a ja dostane bana.

Gość

#240

2011-08-22 22:16

He he ---- a poczytajcie sobie to jak to Forseti udostępnia scriny z handlu na łamach forum ogólnym looki.pl

ale oczywiście jemu wolno. To nie jest łamanie regulaminu. Całość pozostaje wedłóg interpretacji adminów --- między innymi Forsetiego.


http://www.looki.pl/forum/showthread.php?t=408013

POlecam na prawdę warto

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-22 23:08


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-22 23:10



Gość

#243

2011-08-22 23:11

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-22 23:39


czarnoch

#245

2011-08-23 00:05

http://img607.imageshack.us/img607/159/wycinek.jpg

uwaga zaczela sie moderacja forum:) to np malo wygodne zniknelo

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-23 00:52



Gość

#247

2011-08-23 10:47

http://www.looki.pl/forum/showthread.php?t=408582

kolejny popis F nie dość że naubliżał to dał ban za jego zdaniem spam:)

"kto pyta nie bładzi"

Na to pan F odpowie tak:


"Zostałeś zbanowany nie za pytanie tylko za dosłownie zawracanie gitary, po otrzymaniu pełnej odpowiedzi, szukałeś dziury w całym - taki z Ciebie już typ." cytat z linka

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-23 11:31


czarnoch
Gość

#249

2011-08-23 11:50

Z forum: http://www.looki.pl/forum/showthread.php?t=410026&page=8 Post #120 mojego autorstwa

Powołując sie na ustawe:
USTAWA

z dnia 18 lipca 2002 r.

o świadczeniu usług drogą elektroniczną.1)

(Dz. U. z dnia 9 września 2002 r.)

Rozdział 2 Art 8

"Domyślnie

Administratorzy lub modzi, proszę o odniesienie się do tej ustawy i pokazanie mi regulaminu forum, który otrzymałem przed rejestracja. Również proszę o wskazanie mi regulaminu gry, czatu, który również dostałem od Was przed zawarciem umowy.

Regulamin, który został nam przedstawiony przed rejestracją to regulamin OWH. Jeśli nie ma innych odnośników, lub regulaminów pokazanych przed zawarciem umowy, są one nie ważne, wiec prawie wszystkie kary nałożone zostały bezpodstawnie, tyczy się to całości gry.

Żądam o przedstawienie takich regulaminów zgodnych z ustawą.

Ostatnio edytowane przez czarnoch; Dzisiaj o godzinie 08:41 "

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-23 14:31