PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE


Gość

#1051

2011-12-08 23:38

Prosimy :(
alternauta

#1052 Re: Re: Tajemniczy 2-miesięcznik z Australii -dl p.Ptaśka i innych, nie tylko

2011-12-09 11:45

#1049: Człowiek mały - Re: Tajemniczy 2-miesięcznik z Australii -dl p.Ptaśka i innych, nie tylko

A chociaż przeczytałeś "człowieku mały" kilka artykułów z tego magazynu na przestrzeni ostatnich 5 lat?

Nie wszystko, co tam napisane można przyjąć za prawdę objawioną, ale czasami można znależć coś dla siebie.

A czy nasze oficjalne media i prasa podają prawdę i tylko prawdę, czy raczej punkt widzenia ich właścieli i zleceniodawców?


Gość

#1053

2011-12-09 15:08

Dziękuję za ludzi którzy chcą ratować POLSLĘ. Szczęść Boże

Gość

#1054

2011-12-09 19:07

Ziemia nalezy do nas wszystkich i nie widze powodu, dla ktorego garstka ma w imieniu innych decydowac o nASZEJ WLASNOSCI!!!
Człowiek mały
Kutno

#1055 Re: Re: Re: Tajemniczy 2-miesięcznik z Australii -dl p.Ptaśka i innych, nie tylko

2011-12-09 21:10

#1052: alternauta - Re: Re: Tajemniczy 2-miesięcznik z Australii -dl p.Ptaśka i innych, nie tylko

Dyskusja toczyła się wokół ustawy, własności, dostępności złóż mineralnych i wiertnictwa jako zła wcielonego. I nie przypuszczam, aby w tym magazynie te problemy były poruszane. No jeśli jednak był, to proszę podziel się tą wiedzą.

Na temat duchów, ufo i innych teorii spiskowych się nie wypowiadam, gdyż każdy w Polsce jak wiadomo, jest wybitnej klasy specjalistą.


Gość

#1056

2011-12-10 23:08

To niesamowite jak stajemy się niewolnikami na własne życzenie.Czy jesteśmy aż tak nieudolni, niema w nas siły.Co można zrobić by to zatrzymać? Petycja to za mało!

Gość

#1057

2011-12-11 01:20

PROTEST PRZECIWKO USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Gość

#1058

2011-12-11 16:55

Protestuję przeciw Ustawie Nowe Prawo Geologiczne i Górnicze

Gość

#1059

2011-12-11 22:36

Jesteśmy w sZoku totalnym.W kraju taka bieda a władza zamiast służyć społeczeństwu pozbawia go wszystkiego.TRYBUNAŁ

Gość

#1060

2011-12-12 18:03

Nie rozumie tej zmowy milczenia na ten temat?
Dlaczego opozycja sejmowa milczy? Tak jak i media?

Gość

#1061 JEST DLA NAS NADZIEJA.CZAS NA PRZEBUDZENIE.

2011-12-12 21:42

Ksiądz Piotr Natanek jest obecnie w Polsce obiektem kpin i ataków środowisk lewicowo - liberalnych i hierarchów kościelnych.
Zobaczcie to kazanie, by każdy z Państwa sam wyrobił sobie opinię o tym duszpasterzu:

http://www.youtube.com/watch?v=n_d1o6U8yq8

Po komentarzach można z cała pewnością stwierdzić iż maszynki do mielenia mózgu czyli POskie szkolnictwo odnosi skutek. Ludzie nie wierzą w rzeczywistość tylko w to co pokarzą w telewizji.

 

ORĘDZIE MATKI BOŻEJ DO POLSKI I POLAKÓW

Chcę oznajmić światu Moją Wolę względem Polski, którą wybrałam i która Mnie kocha bardziej niż inne narody. Moje królestwo jest całe pokryte mgłą. Moi synowie nie widzą nawałnicy, jaka się do niego zbliża. Jesteście jakby uśpieni. Wasze serca są polskie, są Moje, ale wasze oczy nie nalezą już do Mnie, wasze usta mówią przeciwkoMnie.

Polacy, Moje umiłowane dzieci, przebudźcie się.

Musicie przejrzeć i zwrócić się do Mnie w modlitwie. Nie chcę być Matką i Królową narodu, który nie oddaje należnej czci Mojemu Synowi.

Bądżcie wierni wierze waszych ojców. Nie idźcie za modą światową, bo nigdy jeszcze nie przyniosła wam nic dobrego. Polska zawsze była ostoją dla zbłąkanych, gdzie mogli odnaleźć prawdę i wiarę w żywego Boga.

Teraz sami jesteście zbłąkani i idziecie w błędnym kierunku. Ja, Matka wasza przychodzę do was na tę ziemię, aby was upomnieć i ostrzec. Nie jestem Matką tylko po to, aby za wami orędować, ale również po to, aby was zganić, kiedy nie słuchacie Mego głosu. Choć Polska jest Moją ukochaną córką, muszę wypowiedzieć do niej słowa nagany i upomnienia.

Córko najmilsza [Polsko], jestem ci Matką od tylu już pokoleń, a ty teraz zapierasz się Mnie? Porzucasz własną Matkę dla błyskotek? Córko, powróć do Mnie i wybierz sobie dary z Mojego, matczynego skarbca. Nie bierz od twoich nieprzyjaciół, bo oni szukają twojej zguby. Nieprzyjaciele Mojego Syna szukają u ciebie łupów, a ty w swojej naiwności i zaślepieniu nie myślisz wcale o konsekwencjach swojej beztroski.Córko jedyna, orędowałam za tobą zawsze i nie porzucę cię nawet wówczas, gdy będziesz Mnie obrażała, bo raz pokochawszy cię Moją matczyna miłością, przez wzgląd na wierność twoich przodków, zachowam cię w Moim Sercu, jednak musisz przejrzeć.Same Moje wysiłki nie wystarczą. Bez was Moje dzieci nic nie mogę zrobić. Polska jest wybrana i uprzywilejowane w łasce. Ta łaska nie może być zaprzepaszczona. Mówię do całego narodu polskiego. Serce Polski jest w Moim Sercu. Zapierając się własnej Matki stajecie się gorsi od pogan, którzy nie poznali Mojej matczynej troski.O was troszczę się od wieków i oręduję u Boga za waszymi dziećmi.Szukaj twoich dzieci Polsko, ratuj je, bo przynoszą ci hańbę w obcych krajach wyrzekając się własnej wiary i przyjmując zwyczaje pogańskie. Szatan zdobywa z łatwością te zagubione dusze. Odzyskaj twoje dzieci Polsko, bo zbyt łatwo pozwoliłaś im odejść do obcych Bogów, przeczących wierze w Chrystusa. Zbyt mało cenisz twoją krew, zbyt mało kochasz twoje dzieci.Ofiaruj Mi twoje dzieci, bo chcę je wszystkie zgromadzić przy Mnie. Chcę, aby powróciły do domu i nie oddawały się więcej zgubnym praktykom na obczyźnie.Nie wypuszczajcie waszych dzieci na zgubę.Ochraniajcie nowe pokolenie.Powracajcie do domów. Wasze serca nie są takie, jak ich serca. Nigdy nie zaznacie szczęścia na obczyźnie. Serce Polaka zawsze należy do Mnie i pośród wszystkich Moich dzieci rozpoznaję zawsze wasze serca, tak zagubione i oszukane. Powracajcie do waszych korzeni. Moje dzieci, choćbyście udawały że jesteście takie same jak inni, których pragniecie we wszystkim naśladować, nie jesteście takimi i nigdy nie będziecie. Budujcie własne państwo, zamiast wyprzedawać swoje dziedzictwo za garść srebrników. Polsko, bądź Mi wierna.Pragnę zgromadzić wszystkie wasze serca przy Mnie.

Chcę was zjednoczyć i pobudzić do działania. W Moim imieniu pójdziecie do narodów świata i będziecie głosić chwałę Mojego Syna i Jego prawowitą, królewską cześć. W Moim imieniu będzie głosić i przekraczać wszystkie mosty. Chcę, abyście pamiętali, że kiedy działacie w Moim imieniu, zawsze macie Mnie jako swoją Matkę i orędowniczkę u Boga.(…) Powiedz księdzu, aby wyznaczył dzień modlitwy za Ojczyznę. W tym dniu Ofiarujcie Mi wszyscy post, modlitwę i Komunię świętą w intencji waszej ojczyzny. Pragnę wam wszystkim dopomóc. Jestem gotowa wałczyć o Moje królestwo, aż do chwili jego całkowitego wyzwolenia. Wykonujcie Moje polecenia, a będę was prowadziła do zwycięstwa nad wszystkimi waszymi wrogami i wrogami Boga w Trójcy Jedynego.(…) Błogosławię wasz naród i wszystkie jego dzieci, te zgromadzone w kraju i te zagubione na obczyźnie. Niech Bóg Wszechmogący jednoczy wasze serca i umacnia je w łasce, abyście jej nie zaprzepaścili i w pełni zjednoczeni orędowali u Mnie za innymi narodami całego świata. Amen.


Gość

#1062

2011-12-12 22:17

Dzień modlitw za Polskę Ojczyznę Polaków każdego 27 dnia miesiąca.
Boże coś Polskę przez tak liczne wieki
otaczał płaszczem potęgi i chwały (..)
Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie

Gość

#1063

2011-12-13 00:50

Stop Truciu wody!

Gość

#1064

2011-12-13 01:12

podpisanie się pod protestem to teraz najważniejsza rzecz jaką możemy zrobić dla przyszłości Polski.

Gość

#1065

2011-12-13 02:20

To S K A N D A L !

Gość

#1066 Re: JEST DLA NAS NADZIEJA.CZAS NA PRZEBUDZENIE.

2011-12-13 07:32

#1061: - JEST DLA NAS NADZIEJA.CZAS NA PRZEBUDZENIE.

Budujcie własne państwo, zamiast wyprzedawać swoje dziedzictwo za garść srebrników.

Polsko, bądź Mi wierna.Pragnę zgromadzić wszystkie wasze serca przy Mnie.

Chcę was zjednoczyć i pobudzić do działania.

 

Krucjata Różańcowa za Polskę - Ojczyznę  Polaków

Każdego dnia odmawiajmy 10 razy :

Pod Twoją obronę
uciekamy się, 
święta Boża
Rodzicielko, 

naszymi prośbami
racz nie gardzić 
w potrzebach
naszych, 

ale od wszelakich
złych przygód 
racz nas zawsze wybawiać, 
Panno chwalebna
i błogosławiona. 

O Pani nasza, 
Orędowniczko nasza, 
Pośredniczko nasza, 
Pocieszycielko nasza. 

Z Synem swoim nas
pojednaj, 
Synowi swojemu nas
polecaj,
swojemu Synowi nas
oddawaj. 


Amen.

 


Gość

#1067

2011-12-13 12:37

Rzad Tuska jest antypolski i obrzydliwy

Gość

#1068

2011-12-13 12:38

Ta ustawa jest kolejnym krokiem zniewolenia nas Polaków i zrobienia z nas niewolników pracujących dla innych mocarstw. To akcja wyniszczania naszego narodu, Smoleńsk był jej początkiem. Nigdy na to nie pozwolę.

Gość

#1069

2011-12-13 13:02

Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizo­wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia. Zbuduje nowy dom braterstwa wszystkich narodów świata, a dla swoich dzieci będzie matką. Nikogo nie odrzuci, nie potępi, lecz przygarnie. Będzie jed­ną Ojczyzną dla wszystkich tych, którzy ją kochają, znają jej tradycję, historię i kulturę. Jako prawdziwa matka zwracam się do wszystkich Polaków, aby ich ostrzec i przygotować na nadchodzące wypadki.

Polacy, jeżeli możecie, wracajcie do ojczyzny. Uchroni was opieka Matki Boskiej, Królowej Polski. Ale tam, gdzie za­mieszkujecie, też nie załamujcie się. Nieście pomoc, nadzieję, otuchę i ratunek. Bądźcie braćmi tych wszystkich, wśród których przebywacie. Mówcie o niezmierzonym Miłosierdziu Bożym, które jeszcze raz ocali Ziemię, a ocalałej da błogosła­wieństwo i pomoc. Wskaże drogę odrodzenia, którą pójdzie naród polski.

On po raz pierwszy odczyta i zrealizuje praw­dziwe cele ludzkości. Jeżeli chcecie pomóc, wracajcie. Czeka na was praca radosna, twórcza i szczęśliwa. Ale kto liczy na karierę i na wzbogacenie się na innych, niech nie wraca. Kraj Królowej Polski ma być czysty. Polska nie będzie krajem słabym, bezsilnym i biednym, ale w pierwszych dniach jej odrodzenia potrzebna będzie ludno­ści pomoc. Pomoc powinna być szybka i ofiarna. Później już nie będzie potrzebna. Kto wróci natychmiast, kiedy bramy Polski otwo­rzą się, uzyska pełne prawa i weźmie udział w budowaniu najpiękniejszego ustroju ludzkiego pod berłem Bożym".

Gość

#1070

2011-12-13 13:11

Ratujmy Polskę dla naszych dzieci. To nasz obowiązek. To nasza Ojczyzna. Stanowcze stop !!! dla zdrajców, złodzieji, oprawców, dla których (...)Polska to nienormalność(...).
Kamil Wąsik

#1071

2011-12-13 13:22

Wszystko w naszych rękach !!!

Gość

#1072 JESTEM NIENORMALNY< WYPEŁNIONY DO GRANIC POLSKOŚCIĄ...

2011-12-13 13:32

My Polacy jesteśmy Narodem Wybranym i każdy kto w to wątpi niech czym prędzej zmieni swą przynależność Narodową Polską np. na przynależność Społeczną Kolorową lub inną. O tym, że jesteśmy Narodem Wybranym wiemy od samej Matki Jezusa, a wiedza o przeznaczeniu Polaków do tej pory jest ukrywana lub manipulowana. Wzbudza to uzasadnione podejrzenia graniczące z pewnością, iż mordowanie Polaków jest niczym innym jak realizowaniem doktryny religijnej i niezależnej od tego kto sprawuje władzę w Rosji czy obecne środowiska które poprzez celowe i nadmierne zadłużanie Polski i Polaków pragną nas Naród Wybrany zniewolić na wiele pokoleń pałając żywą nienawiścią do naszego Narodu i naszego Zbawiciela.

Niech pomyśli jeden z drugim przez chwilę o gniewie jaki na siebie i swych potomków ściąga napadając na nas Polaków wraz z uzbrojonymi policjantami, ponieważ czynna napaść na oblubieńców Matki Jezusa nigdy nie pozostała bezkarna.

My, Polacy będziemy się za takich barbarzyńców cywilizacyjnych modlić w miejscach objawień Maryjnych, Krakowie, Gietrzwałdzie i innych miejscach. W kontekście naszego czynnego zaangażowania się w walkę ze złem znajdują właściwy sens inne słowa kard. Hlonda:

« Polska nie zwycięży bronią, ale modlitwą, pokutą i wielką miłością bliźniego i Różańcem; Polska ma stanąć na czele Maryjnego zjednoczenia narodów;

Zachód oczyszczając się ze zgnilizny, z podziwem na nas patrzeć będzie;

Trzeba ufać i modlić się;

Jedyna broń, której używając Polska odniesie zwycięstwo – to Różaniec;

Ona tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi może narody będą karane za swą niewierność względem Boga;

Polska będzie pierwsza, która dozna opieki Matki Bożej; Maryja obroni świat od zagłady zupełnej; Polska nie opuści sztandaru Królowej Nieba;

Całym sercem wszyscy niech się zwracają z prośbą do Matki Najświętszej o pomoc i opiekę pod Jej płaszczem;

Nastąpi wielki triumf Serca Matki Bożej, po którym dopiero zakróluje Zbawiciel nad światem przez Polskę ».

Kończąc pragnę zapytać: czy ktoś z Szanownych czytelników zna powód abym ja, Polak oraz wszyscy Polacy nie wierzyli Papieżom, Prymasom Polski, że jesteśmy z Królewskiego szczepu Narodu Wybranego?

Ostatnie badania genetyczne przeprowadzone przez grupę międzynarodowych naukowców z Uniwersytetu Stanford w USA potwierdziły tylko, że naród Polski od jednego ojca wywodzi się, a historia nasza sięga 10 700 lat. Nauka jednak wspiera wiarę i opublikowane w Journal of Genetic Genealogy, 5(2):137-159, 2009 najnowsze odkrycie przez genetyków polskiej haplogrupy R1a1a7 męskiego chromosomu Y- DNA, potwierdziło tylko głoszone od pokoleń z ojca na syna, prawdę o naszym wspólnym pochodzeniem z resztą Słowian. Okazało się bowiem, że Polacy zamieszkują swoją ziemię, ukochaną Ojczyznę od zawsze, od przeszło 10 tys. lat.

Chcę być Polakiem w Polsce i nikt tego nawet siłą nie zmieni abym uznawał kryminalnych polityków którzy publicznie oświadczają, że cyt:”Polskość to nienormalność – takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię (nie chcę mimo wszystko?), wypaliły znamię i każą je z dumą obnosić. Więc staję się nienormalny, wypełniony do granic polskością…”

Gość

#1073

2011-12-13 13:33

Stanowczo żądam , abyustawa nie przeszła , bo obecny rząd niepolski nie ma prawa decydowac o przyszłości mojej Polsce

Gość

#1074

2011-12-13 13:36

Stop dla kolejnego rozbioru Polski.
witosik z poludnia

#1075

2011-12-13 13:37

To jest wprost nie do uwierzenia ale to co Ostatnio wyczyniaja poslowie,Rzad to Wszystkiego juz powinnismy sie spodziewac!!Ta na marginesie -Od czego sa Rzadzacy?czy od tego aby Zaporzedawac Polski interes czy nie od tego aby Reprezentowac Polski Interes na Arenie Miedzynarodowe!!To drugie powinno byc na kazdym kroku reprezentowane i przez spoleczenstwo kontrolowane>