PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE


Gość

#276

2011-11-14 21:44

nie wierzę że Rząd polski chce stracić tak wielką szansę i sprzedać za bezcen coś takiego. To jest poprostu ZDRADA NARODU POLSKIEGO przez ten rząd, do tego doprowadza PO
Wybierz swojego nicka

#277 Temat

2011-11-14 22:28

Nie zapominajmy kto wywlókł za granicę informacje o bogactwach geologicznych naszej polskiej ziemi! Poprzedni PIS-owski geolog kraju Marian Orion-Jędrysek i obecny Henryk Jezierski z PO a w więc obie partie mają w tym procederze jednakowy udział!

Gość

#278

2011-11-14 22:36

Pierwsze koncesje na rozpoznawanie i poszukiwanie gazu niekonwencjonalnego(tego co już 30 lat temu na nasz koszt zostało udokumentowane!)wydał Orion-Jędrysek z PIS.
Przy tym należy dodać, że taka koncesja jest automatycznie koncesją na wydobywanie gazu niekonwencjonalnego.

Gość

#279 POLACY BĄDŻMY CZUJNI, PATRZMY SZERZEJ !!!!

2011-11-14 23:26

PSEUDOELITY,członkowie nierządu celowo wprowadzaja takie zdradzieckie prawa.Szatańsko mieszaja w ustawach by uspic naszą czujność..

Oni nam jeszcze cos bardziej okrutnego gotują.
Chcą może na nas "wylać" diabelski kocioł?

, czy raczej już stoi niewidzialny/wirtualny, widmo/ KOŃ TROJANSKI z którego zaleje nas plaga osadnictwa żydowskiego... ?

POLACY!POBUDKA !
POKRZEPIENI marszem zwycięstwa POLSKOŚCI 11.11.2011 r. w Warszawie, ZWYCIĘŻYMY !!!
ORGANIZUJMY SIĘ I TO SZYBKO.

Gość

#280

2011-11-15 00:35

OSZUSTWO NA SKALE SWIATOWĄ, SPRZEDALI JUZ NASZA OJCZYZNĘ LUDZIE TRZEBA WYJŚĆ NA ULICE!!!!!

Gość

#281

2011-11-15 01:44

Tak wyjść na ulice z modlitwą, pieśnią patriotyczną z różańcem w ręku.

Gość

#282

2011-11-15 01:59

Wyjść na ulice, to tylko i wyłącznie w skupieniu z mocą i siła pieśni patriotycznej przeplatanej modlitwą.
ŻĄDAJMY PRZEMIAN, odsunięcia od władzy WSZYSTKICH ZDRADZIECKICH ELIT RZĄDZĄCYCH !!!ŻĄDAMY Surowego karania wszelkich przejawów ANTYPOLONIZMU w POLSCE !!!
ŻĄDAJMY UNIEWAŻNIENIA WSZYSTKICH PRYWATYZACJI, KONCESJI, ZDRADZIECKICH UMÓW!!! Wzorem Islandii OGŁOSIMY,że żadnych lichwiarskich długów spłacać nie będziemy!!! itp.

Gość

#283

2011-11-15 11:01

Polecam aktualną mapę koncesji na terenie Polski
http://www.fxenergy.com/files/presentations/FXInvPres20111109.pdf

Gość

#284

2011-11-15 11:28

W Polsce mamy do czynienia z celowym niszczeniem narodu Polskiego. Można to dowieść na podstawie dostępnych danych. Opracowanie dotyczy tylko małego skrawka morderczej dla narodu rzeczywistości – tak ustawionych praw i tak działających instytucji państwowych i prywatnych, by osiągnąć jak największy współczynnik śmiertelności. Od wymiaru sprawiedliwości, przez edukację, po system opieki zdrowotnej i emerytury – są to wszystko elementy machiny WIELKIEGO MORDERSTWA dokonywanego planowo głównie na Słowianach, którzy stanowią trzon narodu. Jest to oczywiście temat tabu, media współpracują z ludobójcami, a być może to w mediach można znaleźć tych, którzy kontrolują cały ten morderczy system.
Skończmy z hipokryzją – czas zacząć nazywać to co się dzieje po imieniu, póki jeszcze wolno nam wyrażać swoje opinie. Bowiem jest to tylko kwestią czasu, że grupa trzymająca władzę (która wykonuje zresztą zalecenia międzynarodowej sitwy) powołując się na rzekome zagrożenie terroryzmem, położy też łapę na tym co mówimy i myślimy.

Gość

#285 NIE POZWÓLMY SIĘ MORDOWAĆ pod przewodnictwem trzymających władzę!!!!

2011-11-15 11:34

Szok:"
"Od wymiaru sprawiedliwości, przez edukację, po system opieki zdrowotnej i emerytury –

są to wszystko elementy machiny WIELKIEGO MORDERSTWA dokonywanego planowo głównie na Słowianach,
którzy stanowią trzon narodu.

Jest to oczywiście temat tabu, media współpracują z ludobójcami, a być może to w mediach można znaleźć tych, którzy kontrolują cały ten morderczy system."

Gość

#286

2011-11-15 11:38

Czy to nie jest ekonomiczna okupacja? I systemowa eutanazja? Jak nazwać ten proceder, który za zgodą państwa odbywa się zgodnie z prawem?

W czasach poprzedniej epoki, minimalną pensję otrzymywały osoby podejmujące swoją pierwszą pracę i osoby objęte nałogiem alkoholizmu. Obecnie minimalną pensję otrzymuje znaczna część społeczeństwa. Jaka? Trudno znaleźć te informacje.

Państwo, które polikwidowało zakłady produkcyjne, polikwidowało tym samym miejsca pracy, teraz gwarantuje osobom bez pracy świadczenia, które wystarczą tylko na czynsz i prąd.

To jeszcze nie wszystko!
Trwają rozmowy, żeby jeszcze pomniejszyć świadczenia dla bezrobotnych.

http://www.biznes.banzaj.pl/Nowy-pomysl-na-zasilek-dla-bezrobotnych-38685.html

„Według Grażyny Spytek-Bandurskiej – zastępcy dyrektora departamentu dialogu społecznego i stosunków pracy PKPP Lewiatan – propozycja Konfederacji jest efektem doświadczeń międzynarodowych. Jej zdaniem 12-miesięczne uprawnienie do pobierania zasiłku w powiązaniu z wysoką stopą bezrobocia skutecznie zniechęca do podejmowania pracy, a zachęca do pozostawania w rejestrach urzędów pracy – poinformował „Dziennik Gazeta Prawna”.

Skrócenie okresu pobierania zasiłku, a także zmiana zasad jego wyliczania miałyby zmusić bezrobotnych do aktywnego poszukiwania pracy. PKPP Lewiatan proponuje, żeby w pierwszych trzech miesiącach pobierania zasiłku jego wysokość była równa 25% płacy minimalnej (obecnie 1386 zł) plus 15% wynagrodzenia indywidualnego. W kolejnych trzech miesiącach wynosiłaby odpowiednio 15% plus 15%.”

Czyli PKPP Lewiatan proponuje się, żeby osoby bez pracy otrzymywały przez pierwsze trzy miesiące 296,70 zł netto, a przez następne trzy miesiące – 178,02 zł netto. Czy to nie jest organizacja przestępcza mająca na celu wyniszczenie Narodu polskiego?

Gość

#287

2011-11-15 11:43

To co zapewnia Polska prowadzi w prostej drodze do eutanazji poprzez brak środków na życie. Polskę jednak stać na to, aby finansować różne akcje za granicą, jak np. te: http://globalnepoludnie.pl/IMG/pdf/Lista_20projektow_Wyniki_konkursu_2007_alfabetycznie.pdf
http://www.polskapomoc.gov.pl/Konkursy,na,realizacje,projektow,14.html
Tak więc powinno ją stać na to, by każdy kto chce i może pracować – godnie żył i nie musiał dokonywać co miesiąc wyboru, czy zapłacić rachunki, czy kupić żywność, lekarstwa i odzież w lumpexie.

Czy w podsumowaniu nie powinniśmy pójść o krok dalej, aby dojść do sedna?
Bo to nie tyle są niedostatki reformy emerytalnej albo nawet okupacja wewnętrzna, ale jest to system niewolniczy albo kastowy. Po co się dalej oszukiwać – zalegalizujmy wprowadzone po kryjomu kasty, jak w Indiach, 95% to niech będą pariasi, a pozostałe 5% można podzielić na kastę wojska i policji, kastę sądowo-prokuratorską, kastę artystyczno-mendialną, kastę rządowo-parlamentarną (tylko oni mają prawo być wybierani) oraz kastę bezkarnych nietykalnych -maharadżdżów i braminów, którą tworzy elitka finansowo-duchowna (biznesmani, oligarchowie, rabini, biskupi itp).

Proste i jasne. No i podatki ściągać należy przez naloty – za pomocą rabunku. Ci co nie mają, giną na miejscu, albo bierze się ich żywcem do szpitali – mordowni. Na narządy.

W ogóle o jakich emeryturach mamy mówić? Nie ma żadnych emerytur, nie będzie się utrzymywać darmozjadów, jeśli narządy są zużyte, to tacy idą na przemiał na hamburgery do Mac Donalda albo na paszę dla świń. Wszystko musi być zużyte, jak za Hitlera.

Czy są jeszcze jakieś wątpliwości?

Czy w poruszonych tu kluczowych dla Narodu kwestiach wypowie się Prezydent RP, Marszałkowie Sejmu i Senatu, Posłowie i Senatorowie, Premier i czynniki rządowe według kompetencji, Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania, Rzecznik Praw Obywatelskich, Prezes Trybunału Konstytucyjnego, Prezes Sądu Najwyższego, Episkopat Polski, Prokurator Generalny, przedstawiciele poszczególnych partii politycznych, Związków Zawodowych i Stowarzyszeń, Rzecznik Praw Dziecka, Fundacja Helsińska
http://monitorpolski.wordpress.com/2011/11/05/okupacja-wewnetrzna-czyli-system-kastowy-w-polsce/

Gość

#288

2011-11-15 14:00

Popełniono zbrodnię wobec Polski. Tych co napisali tą ustawę należy podać Jako zbrodniarzy do Trybunału Stanu.

Gość

#289

2011-11-15 14:02

Decydenci sprzedali Polskę obcemu kapitałowi. To zbrodnia.

Gość

#290

2011-11-15 17:40

Ciekawe czym jest szantażowany nasz rząd, że tak pomaga we wszystkim naszym wschodnim przyjaciołom ?
Petycje popieram !!!!!!!!!!!

Gość

#291 NIE GÓDZMY SIE POLACY ........ BIJMY NA ALARM........

2011-11-15 18:50

Czy Polacy żyją jeszcze we własnym kraju?
Oto autentyczna wypowiedź premiera Izraela Szymona Pereza: "Izraelska ekonomia rozwija sie z wielka szybkością. Izraelscy biznesmeni inwestują w całym świecie. Izrael ma jeszcze dotąd niewidziany gospodarczy sukces. Osiągneliśmy calkowitą gospodarcza niezaleznośc. Wykupujemy Manhattan, Polskę, Węgry i Rumunię. " Kolejny cytat, Shimon Perez: "Przez nasz talent, nasze kontakty i naszą dynamikę prawie wszędzie się dostajemy."

Gość

#292

2011-11-15 19:19

Czas wziąć sprawy we własne ręce!

Gość

#293

2011-11-15 20:01

Potrzeba nam rewolucji różańcowej !

Epiphanio de Los Santos Avenue- Aleja Objawienia się Swiętych w stolicy Filipin-Manili


Rewolucja różańcowa - pokojowa rewolucja przeprowadzona w lutym 1986 na Filipinach, która obaliła dyktaturę Ferdinanda Marcosa.


Relacja kardynała Jaime Sina,arcybiskupa Manili,niewzruszonego przy głoszeniu podstawowych zasad moralności,najbardziej wpływowa osoba na Filipinach.


"Nadużycia Marcosa spowodowały,że 152 wojskowych wypowiedziało mu posłuszeństwo, a w myśl konstytucji to oznaczało zdradę.
Dyktator wydał ultimatum:"Jeśli nie podporządkujecie się moim rozkazom, zostaniecie rozstrzelani"

Gdy po upływie 15 godzin buntownicy nadal trwali przy swoim,ich żony przyszły do mnie i poprosiły, żebym coś zrobił, bo jeśli nic się nie zmieni, to one zostaną wdowami.Wiedziałem, że podejmując kroki przeciwko Marcosowi mogę wywołać nie tylko jego wściekłość, ale też spowodować otwarty konflikt między nim a Kościołem.Co robić? Godziny mijały a wraz z nimi przybliżał się termin ultimatum.

Wówczas zadzwoniłem do trzech zakonów kontemplacyjnych w Manili powiedziałem:"Siostry,macie wszystkie opuścić swoje cele, iść do kaplicy,pościć(obiecałem,że ja też będę pościł) i modlić się, bo sytuacja jest bardzo niebezpieczna". W ciągu godziny siostry były w kaplicach z wyciągniętymi ramionami śpiewały "Kyrie elejson"(Panie zmiłuj się nad nami).

Pomyślałem:"Teraz pora zwrócić się do ludzi". Uczyniłem to za pośrednictwem katolickiego Radia Veritas.

Powiedziałem wówczas do mieszkańców Manili."Proszę, wyjdżcie z waszych domów bo musimy chronić życie tych żołnierzy". W ciągu niespełna pół godziny na ulicach były ponad dwa miliony ludzi.Otoczyli oni forty Aguinaldo i Crame, gdzie przebywali zbuntowani wojskowi.

Marcos nakazał wówczas generałowi Sutello wysłanie pięćdziesięciu helikopterów, które miały zrzucić bomby na ludzi i rozproszyć tłum.Gdy śmigłowce dotarły na miejsce, lotnicy przez chmury zobaczyli żywy krzyż.Zrezygnowali z bombardowania i wylądowali".

Dziś w miejscu lądowania helikopterów znajduje się kaplica zwana w Manili sanktuarium EDSA.To tutaj, na skrzyżowaniu zgromadziły się miliony ludzi, którzy z góry wyglądali jak żywy krzyż. EDSA to nazwa jednej ulic tworzących skrzyżowanie.Tworzą ją pierwsze litery słów."Epiphanio de Los Santos Avenue- Aleja Objawienia się świętych.

Marcos dowiedział się o niepowodzeniu lotnictwa i zdecydował się na wydanie rozkazu czołgom.Kardynał Sin opowiada dalej:"Gdy te dotarły do EDESA ukazała im się piękna kobieta, od której usłyszeli:"Zostawcie mój lud.Jestem królową ich serc"W tym czasie ludzie dookoła fortów Aguinaldo i Crame na klęczkach odmawiali różaniec"

Zamiast przelewu krwi na bulwarze EDESA coraz częściej dochodziło do bratania się mieszkańców Manili z żołnierzami.Na lufach ich karabinów Manilczycy wiązali żółte opaski, wyborczy znak Corazon Aquino,żony zastrzelonego 21 sierpnia 1983 roku Benigno Aquino, znanego działacza opozycji filipińskiej.


Po zabójstwie Benigno (nazywany przez Filipińczyków Ninoy) jego żona stanęła na czele opozycji.Wzięła ona udział w wyborach ogłoszonych przez Marcosa, których wyniki dyktator sfałszował.
Pani Aquino zakwestionowała wynik wyborów i rozpoczęła akcję bojkotu i demonstracji przeciw fałszerstwu.
Tydzień później, w sobotę 22 lutego Minister Obrony Ponce Enrile i zastępca szefa sztabu generalnego gen.Fidel Ramos wraz z garstką żołnierzy przejęli fort Aguinaldo, gdzie mieściło się Ministerstwo Obrony.Ramos i Enrile oskarżyli Marcosa o sfałszowanie wyborów i wieloletnie nadużywanie władzy.


Dalej relacjonuje kardynał Sin:

" W Manili pojawili się młodzi ludzie z czerwonymi flagami.Szli na Pałac Malacanang, aby zabić prezydent.Powiedziałem im: "Nie róbcie tego, bo rozpęta się wojna domowa."
To brzmiało jak rozkaz.(Rzeczywiście zachowywałem się wówczas trochę jak dowódca.Jeżdziłem moim jeepem po całym terenie).Więc oni się zatrzymali.

Wówczas zadzwoniliśmy do prezydenta Regana do Stanów Zjednoczonych.Powiedzieliśmy mu."Jeśli twój przyjaciel Marcos nie opuści Filipin w ciągu trzech godzin, to zostanie zabity". Regan odpowiedział,że Marcos może zostać przewieziony do Hondurasu.A ja na to:"Do Hondurasu nie, bo tam jest bardzo zły klimat, a Marcos jest chory i nie wytrzyma tego długo.On potrzebuje specjalnej opieki lekarskiej, a to może otrzymać tylko w Stanach Zjednoczonych". Odpowiedź Regana była krótka:"Okay". W ciągu trzydziestu minut amerykańskie helikoptery przetransportowały Marcosa i jego otoczenie do bazy Clark,a stamtąd samolot zawiózł go na Hawaje"

http://pl.wikipedia.org/wiki/Filipiny


W 1946 Filipiny uzyskały niepodległość. W 1965 prezydentem został Ferdinand Marcos. W 1986 w kraju dokonał się pokojowy przewrót, w wyniku którego obalona została dyktatura Marcosa, a władzę objęła Corazon Aquino, zwyciężczyni wyborów prezydenckich. W latach 1992-1998 na stanowisku szefa państwa zasiadał Fidel Ramos. W 1998 odbyły się kolejne wybory prezydenckie, wygrane przez Josepa Estradę. W styczniu 2001 Estrada został pozbawiony urzędu po oskarżeniu go o malwersacje finansowe. Jego miejsce zajęła wiceprezydent Gloria Macapagal-Arroyo, która wygrała również wybory w 2004. W 2010 na stanowisku zastąpił ją Benigno Aquino III.
ptasiek

#294 Re:

2011-11-15 20:06

#278: -

to po co im koncesje na poszukiwanie skoro zloza sa udokumentowane ??

pomysl zanim cos napiszesz chociaz chwile to nie boli


Gość

#295

2011-11-15 20:32

obywatele Polski zostali potraktowani jak nic nie znaczace kamienie we własnym państwie! precz z tą ustawą, zjednoczmy nasze głosy!

Gość

#296 ZA SZATAŃSKIE PRAWO NARÓD MA PRAWO DO BUNTU !!! ZA ZDRADĘ KULA W ŁEB !!!

2011-11-15 22:36

#259: - Toż to sami zdrajcy są w elitach w tym kraju ????

Jak mógł ktoś,taką ustawę zaproponować !! Jak ktoś mógł przegłosować ją w sejmie??
Jak mógł prezydent podpisać ?! Dlaczego wcześniej jej nikt nie zaskarżył?
Toż to sami zdrajcy są w elitach w tym kraju ????
Wszystkim pasowała? Nad czym czuwał rzecznik i czyich on praw broni,bo na pewno nie Polaków,skoro jak tu napisano nic nie zrobił ???
Naważyli piwa i każą by naród to ścierwo za nich poprawiał... NARÓD MA PRAWO DO Buntu za to zdradzieckie niby prawo ...

Szatanowi zawsze chodzi o mieszanie,o miatanie  szatańskim ogonem.

 


Gość

#297

2011-11-15 23:00

No jak można coś rozpoznawać czy poszukiwać jeśli to coś już zostało znalezione i oszacowane a do tego na STRONACH INTERNETOWYCH FIRM WYDOBYWCZYCH W J:ANGIELSKIM zostało to wyrażnie wyeksponowane.

Gość

#298 Koniecznie zobaczmy. Co za bezszczelność premiera Izraela .......

2011-11-15 23:05


Gość

#299 Z takim narodem POLACY słusznie nie chcą zaciesniać współpracy....

2011-11-15 23:12


Gość

#300

2011-11-15 23:21

popieram petycję