PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE


Gość

#326

2011-11-17 21:28

Boże, proszę Ciebie o mądrość i światło Ducha Świętego dla Polaków. Ty dałeś, my nie umiemy skorzystać. Uzdolnij nas do bycia gospodarzem u siebie.

Gość

#327

2011-11-17 22:23

Polska kolonią obcych korporacji i wasalem sąsiadów.

Gość

#328 Re:

2011-11-17 22:42

#326: -

Boże  Wszechmogący i Miłosierny daj nam siłę i moc jedności, oraz odwage bysmy stawili czoła ZŁU, przebudzili się z hipnozy społecznej HARRP-a, okrutnej niewidocznej broni skierowanej  na nas dla naszego zniewolenia.

 


Gość

#329 Siłę czerpmy nawet z "Międzynarodówki" i organizujmy się !!!!

2011-11-17 22:45

Wyklęty powstań, ludu ziemi,
Powstańcie, których dręczy głód!
Myśl nowa blaski promiennymi
Dziś wiedzie nas na bój, na trud.
Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata,
Przed ciosem niechaj tyran drży!
Ruszymy z posad bryłę świata,
Dziś niczym - jutro wszystkim my!

Ref.
Bój to jest nasz ostatni,
Krwawy skończy się trud,
Gdy Związek nasz bratni
Ogarnie ludzki ród!

Nie nam wyglądać zmiłowania
Z wyroków bożych, z pańskich spraw.
Z własnego prawa bierz nadania
I z własnej woli sam się zbaw!
Niech w kuźni naszej ogień bucha,
Zanim ostygnie - przekuj w stal,
By łańcuch spadł z wolnego ducha,
A dom niewoli zniszcz i spal!

Gość

#330

2011-11-17 22:58

Powariowali

Gość

#331

2011-11-18 00:49

W jakim państwie my żyjemy panie Tusk???? Obecny rząd nie odbiega od tego z przed 50 lat, rządu "zamordzia" i gwałcenia prawa przez I Sekretarza KC PZPR tow Gomółki. Czy o taką polskę walczyliśmy????? Napewno nie, towarzyszu TUSK!!!!!!!!!

Gość

#332

2011-11-18 02:10

Nareszcie ktoś mądry głośno sie wypowiedział w obronie naszej ojczyzny i jej obywateli. Brawo !!!

Gość

#333

2011-11-18 02:41

Wiadomość przekazałem dalej znajomym.

Gość

#334

2011-11-18 07:51

Rząd planuje podatek pogłówny – podatek od dzieci w rodzinie
Społeczeństwo - Gospodarka

CZWARTEK, 17 LISTOPADA 2011 06:18 ŹRÓDŁO/AUTOR STEFCZYK.INFO, DR CEZARY MECH
Share

źródło: Stefczyk.info

Polska w zapaści demograficznej, do przetrwania potrzebuje, aby starzejący się wyż solidarnościowy urodził „brakujące” miliony dzieci w ciągu najbliższych trzech lat, ponieważ jeśli nie będzie miał dzieci teraz, to już nie będzie miał ich nigdy.

W tak dramatycznej sytuacji rząd zamiast to umożliwić i zmniejszyć opodatkowanie dzieci na kwotę co najmniej 500 zł miesięcznie, sonduje czy opinia publiczna zgodzi się na LIKWIDACJĘ POLSKI (bo tak należy to nazwać) poprzez wprowadzenie podatku za wychowywanie dzieci w wysokości 100 zł miesięcznie. Gdyby tego było mało planuje się dodatkowe wprowadzenie podatków antyrodzinnych w postaci podatku od urodzenia dziecka, jak i podatku od niepracującego lub mało zarabiającego współmałżonka.

Jak podaje „Rzeczpospolita”, opatrując to komentarzem pod hasłem walki z kryzysem planowana jest likwidacja ulg podatkowych na pierwsze i drugie dziecko w rodzinie, możliwości wspólnego rozliczania się małżonków, jak i likwidacja becikowego co w praktyce oznacza dodatkowe opodatkowanie tych którzy założyli rodziny, urodzili dzieci, i płacą wysokie podatki przy zakupach na ich utrzymanie często przez 25 lat. Tylko po to, aby później płaciły one podatki/składki, nie tylko utrzymanie swoich rodziców, ale i tych którzy nie wykonali trudu posiadania potomstwa. Niestety, ale popierający propozycję komentarz traktuje opodatkowanie polskich rodzin jako „spóźnioną reformę” cynicznie zauważając, że w związku z tym że w Polsce kwota ulg jest niska, to nie wpływa na fakt posiadania potomstwa: „czy dodatkowe 1000 zł rocznie może zmienić decyzję kogokolwiek w sprawie posiadania dziecka?”. Tak więc zamiast apelować o zmniejszenie opodatkowania wychowania dzieci, traktuje się je jako produkt luksusowy – bo trzeba być naprawdę bogatym, aby je mieć i obciąża podatkiem od luksusu. Zapominając, że przez to obcina się gałąź na której się siedzi. I co z tego że przez chwilę komuś będzie cieplej, gdy ją wrzuci do ogniska? Proces depopulacji Polski oznacza zgodę na starzenie się społeczeństwa i utratę zabezpieczenia na starość, w połączeniu z ograniczeniem dostępności do służby medycznej. Niemcy zaniepokojeni kryzysem demograficznym łożą miliardy na rodziny, Polska wlicza 2 mln „martwych dusz” i ignoruje spadek swojego znaczenia w Europie.

W przeciwieństwie do polskiego niemiecki budżet na 2012 r. zawiera nowe wydatki prorodzinne w wysokości 100 euro miesięcznie na dziecko i w celu utrzymania kontroli nad przedsiębiorstwami strategicznymi przeznacza 1 mld euro na przejęcie udziałów od Daimler AG. Jak podaje The Wall Street Journal w artykule Williama Boston’a, Andreas’a Kissle’a i Matthias’a Rieker’a o jakże charakterystycznym tytule „Germany Resists Austerity in Budget” Niemcy wprowadzili bardzo silne zachęty prorodzinne, w postaci sfinansowania opiekunki dla dziecka w wysokości 100 euro miesięcznie. Jak podała Gazeta Prawna „W Europie niektórym krajom udało się przełamać fatalną prawidłowość, zgodnie z którą bogacące się państwa szykują sobie demograficzną zagładę. To przede wszystkim Francja, ale także Wielka Brytania, Holandia, Irlandia i kraje skandynawskie”. W Niemczech poczucie zagrożenia jest powszechne, gdyż nawet minister spraw wewnętrznych na początku miesiąca ostrzegł „że jeśli Niemcy nie przyłożą się do prokreacji, dług Republiki Federalnej urośnie do 200% PKB”. Innym działaniem odmiennym od zalecanych pozostałym krajom strefy euro wg WSJ to wprowadzenie obniżek podatków dla najuboższych na kwotę ok. 6 mld euro w 2013 r. jak i formy płacy minimalnej. Dla Polaków obytych z propagandą prywatyzacyjną szokujące mogą być doniesienia w cytowanym artykule o przeznaczeniu 1 mld euro na wykupienie udziału 7,5% w spółce EADS od firmy prywatnej Daimler AG. Pouczającą może być argumentacja tego kroku mówiąca o utrzymaniu wpływów niemieckich[!!!] w tej strategicznej korporacji w sytuacji kiedy Daimler AG planuje sprzedaż swoich udziałów: „in order to preserve Germany's influence on the board.” Otóż wyraźnie widać że interesy niemieckie może reprezentować jedynie państwo jak i przedsiębiorstwo niemieckie, a nie firmy zagraniczne.

Również Financial Times opisuje brak perspektyw gospodarczych krajów które dopuszczają do zapaści demograficznej. We wkładce Financial Times FTfm Rob Arnott w artykule „Some uncomfortable truths” podkreśla: „Wiele osób czeka aby nasze elity polityczne znalazły magiczny eliksir, który może ponownie wywołać wzrost, do poziomu z ostatnich dziesięcioleci. Czekają na próżno.” Podchodząc do kwestii opłacalności inwestycji po schodkowej analizie dochodzi do konkluzji, że ze względów demograficznych inwestorom nie opłaca się inwestować w krajach w których panuje zapaść demograficzna. Ponura perspektywa dla nas, ale zacznijmy od tyłu. Aby opłacało się inwestować konieczna jest perspektywa zysku a jego nie będzie jeśli nie będzie rynku i wzrostu gospodarczego. A przy konkluzji, że udział zysku w PKB był rekordowy pod koniec 2007 roku i obecnie należy się liczyć z jego spadkiem do poziomów przeciętnych, to suma zysku może wzrosnąć jedynie z powodu wzrostu gospodarczego, a jego nie będzie z powodu przelewarowania gospodarek i zapaści demograficznej. W przypadku zmniejszania zadłużenia budżetowego zmniejsza się równolegle wzrost PKB co w przypadku wysokich deficytów oznacza hamowanie wzrostu gospodarczego i zysków przez najbliższe dekady. Ponadto przyrost zadłużenia powoduje wzrost kosztów obsługi długu i w konsekwencji również wyhamowuje przyrost PKB. No i to co najważniejsze „truizmy” demograficzne. PKB jest wytwarzane przez ludzi. O ile w przeszłości ilość pracowników dynamicznie wzrastała, o tyle teraz nie tylko proces uległ spowolnieniu, ale ich ilość będzie ulegała zmniejszeniu. W tej samej skali należy oczekiwać wyhamowanie wzrostu PKB, ale i rynku na produkty i w konsekwencji zyskowności sprzedaży. Czarny scenariusz dla oczekujących na napływ nowych inwestycji. I ostatni „truizm” rzadko podnoszony w dyskusji na „naszym podwórku”. Wzrost PKB jest generowany przez młodą generację w wieku mobilnym, przez 20-to i 30-to latków. Kiedy następuje przesunięcie w kierunku 50-cio latków i starszych PKB spowalnia. Wg Arnott’a wkład młodej generacji jest największy, gdyż są one „silnikami wzrostu”. 50-cio i 60-cio latkowie pracując starają się utrzymać poziom PKB, a nie go powiększyć, podczas gdy 60-cio i 70-cio latkowie są tymi którzy konsumują PKB którzy generują młodsi. Konkludując dla krajów w których wzrasta liczba młodzieży czas ich „glorii nadchodzi”, dla krajów gdzie młodzieży będzie przybywało mało (USA i Zachodnia Europa), a zwłaszcza dla tych w który będzie ona malała – jak w Hiszpanii, Włoszech, Japonii, nie mówiąc o Polsce – nadejdą ciężkie dni. Gdyż jak podkreśla Rob Arnott w swoim artykule „polityka nie znajdzie recepty pozwalającej dostarczać ożywiającej energii i przedsiębiorczości, które mogą przywrócić poprzednie chwalebne wzrosty PKB.” Ot i cała „odrzucana prawda”.

Do nas ta prawda nie dociera teraz, a jak dotrze w chwili kiedy będziemy spadali wraz z obciętą przez nas samych gałęzią, to będzie już za późno.
Cezary Mech
Agencja Ratingu Społecznego

Gość

#335 Mafia rządowa razem z władzami miasta Warszawy chciała rozlewu krwi...

2011-11-18 08:24

Prowokacyjne działania policji miały spowodować śmierć dziesiątków, a może nawet i setek ofiar wśród mieszkańców Warszawy

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2011-11-16Na zjęciu: Bandyci z Antify przepuszczają policję.

Postbolszewicka mafia w rządzie Tuska chciała wywołać w czasie Marszu Niepodległości krwawe zamieszki w Warszawie! Działała wspólnie z władzami miasta Warszawy, które wyraziły zgodę na kontrmanifestacje w miejscach blokujących możliwość spokojnego przejścia uczestników Marszu Niepodległości po wcześniej zaplanowanej trasie przemarszu.

Warto przy tym zauważyć, że tegoroczny Marsz Niepodlegości był prawdopodobnie największą od 1918 roku polską manifestacją patriotyczną. Według ostrożnych szacunków, w tej pokojowej manifestacji protestującej m.in. przeciwko postsowieckiej mafii w III RP — wzięło udział około 100.000 osób.[i]

Znany polityk Romuald Szeremietiew, zacytował na swoim blogu list żołnierza do policjantów w Warszawie zatytułowany „Głos żołnierza”[ii]. W liście tym możemy m.in. przeczytać, że:

„Za burdel, jaki widziałem winiłbym tych, którzy zajmowali się dowodzeniem od szczebla drużyny i wyżej.

Dlaczego? Dlatego:

1. Brak jest JAKIEGOKOLWIEK pomysłu na PREWENCYJNE zachowania.

2. PROWOKUJECIE tłum, co jest taktycznie po prostu niedopuszczalne!”

Żołnierz ten napisał także:

„Gdybyśmy się zachowali wobec niego [tłumu — przyp Andy] tak, jak Policja blokująca wejście na Plac Konstytucji (potem też wyjścia), to pożylibyśmy może z godzinę.”

Te słowa żołnierza znającego z praktyki policyjne metody kontrolowania zachowania nieobliczalnych tłumów — znakomie pokazują to, że podstawowym zadaniem oraz zamiarem dowódców policji agenturalnego rządu w Warszawie, była jedynie prowokacja tłumu do ataków na policję. I wszystkie działania policji miały służyć wyłącznie temu jedynemu celowi.

Policyjne prowokacje w wielu miejscach Warszawy

To wyraźnie widać zarówno na szkicach pokazujących miejsca koncentracji policji oraz tych blokad jakie policja ustanowiła. Blokad powstrzymujących jedynie spokojnych uczestników Marszu — a nie zamaskowanych bandytów i policyjnych prowokatorów atakujących ludzi na ulicach.

Potwierdza to także inny znany polityk, Janusz Korwin-Mikke, który złożył nawet doniesienie do prokuratury w tej sprawie, pisząc w nim m.in.: „Jak jednak wytłumaczyć, że szpaler policjantów zablokował wylot z Placu na ul. Ludwika Waryńskiego nie dopuszczając do połączenia się odciętej na placu części grupy Nowej Prawicy z kolumna marszową?? Nie było to przypadkiem, bo gdy przebijałem się siłą (i skutecznie) przez ten szpaler, dyrygujący policjantami aspirant (twarz na konfrontacji rozpoznam) krzyknął do mnie niegrzecznie: ‘Na żaden marsz nie pójdziesz!’”.[iii]

Janusz Korwin-Mikke pisze także na tym blogu, że: „Policja w Warszawie odżegnuje się od tego zamieszania – twierdząc, że odebrano jej kompetencje i Marsz w centrum Warszawy był zabezpieczany przez policjantów z Bydgoszczy i z Płocka!!” W związku z tym Korwin-Mikke pyta: „Ciekawe: kto wydał takie polecenie – i z jakich powodów? Jakie instrukcje dostali policjanci z tych dwóch miast, których nie można było wydać policji warszawskiej?[iv]„

Lewaccy bandyci oraz zadymiarze w maskach — znakomicie współpracują z policją

Przy tym, na niektórych filmach [v] widać także i to, że policyjni i lewaccy bandyci oraz zadymiarze w maskach — znakomicie współpracują z policją… Bowiem, posługujący się językiem niemieckim, zamaskowani bandyci z Niemiec, bez żadnych problemów otwierają przejścia w swoich szeregach dla oddziałów policji…

Postbolszewicka banda w rządzie Tuska koniecznie chciała sprowokować tłum oraz wywołać krwawe zamieszki w Warszawie — co słusznie zauważył żołnierz, autor cytowanego przez Szeremietiewa listu. Zauważyło to także i paru innych komentatorów.

Działania policji w Warszawie miały posłużyć odniesieniu politycznych korzyści przez postbolszewicką mafię w PRL-bis

Za takie antypolskie, lecz przede wszystkim kryminalne działania, ci policyjni prowokatorzy, którzy zaplanowali te wszystkie akcje mające sprowokować uczestników Marszu w Warszawie do nieobliczalnych w skutkach ataków na policję — powinni być sądzeni jak za zbrodnię oraz zdradę interesów państwa polskiego!

Bo dla odniesienia politycznych korzyści przez postbolszewicką mafię w PRL-bis — dążyli oni do tego, by zginęły dziesiątki, a może nawet i setki niewinnych ofiar, mieszkańców Warszawy, a kolejne setki osób zostały ranne.

Żalicie się, że Wam zabronili lać z gładkiej lufy w taki tłum?

W liście tego żołnierza znajduje się także i poniższe przerażające stwierdzenie, mówiące o wręcz bandyckich nastrojach wśród policji mającej przecież w założeniach — w demokratycznym służyć zapewnieniu bezpieczeństwa na ulicach swojemu społeczeństwu oraz Narodowi. Tym razem, policja chciała setek ofiar. Lecz przeczytajmy co mówi Żołnierz:

„Trzecie pytanie. Żalicie się, że Wam zabronili lać z gładkiej lufy w taki tłum? Czy Wyście do reszty oszaleli? Widzieliście kiedyś, co się dzieje z kilkutysięcznym tłumem, który usłyszy strzały z broni palnej? Nie wiem, czy starczyłoby w Warszawie karetek, żeby wywieźć stamtąd wszystkich stratowanych. A jakby ruszyli np. w Waszą stronę, to wątpię żeby ktoś ‘brał jeńców‘”.

A na Marszu Niepodległości w Warszawie ten tłum liczył niemal 100 tysięcy osób, w tym rodziny z dziećmi! Policyjna banda postbolszewickich oprawców z PO — chciała setki z tych osób skazać na śmierć.


[i] Zob.: Romuald Szeremietiew „Ile nas było 11 listopada?”, http://szeremietiew.nowyekran.pl/post/37601,ile-nas-bylo-11-listopada.

[ii] Zob.: Romuald Szeremietiew „Głos żołnierza”, http://szeremietiew.nowyekran.pl/post/37759,glos-zolnierza.

[iii] Zob.: „Donosy do prokuratur”, http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/donosy_do_prokuratur/1136.

[iv] Zob.: „Donosy do prokuratur”, http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/donosy_do_prokuratur/1136.

[v] Zob. film „Jak NAPRAWDĘ wyglądała ‘Kolorowa niepodległa’”, http://www.youtube.com/watch?v=ee0_E4CxbSE&feature=player_embedded#!

//
Andy-aandy

- Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący..
Ekstraktem komunizmu i jego naturą, tak samo jak naturą każdego komunisty i lewaka są: nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos
Like
Be the first to like this post.
Ten wpis został dodany w 2011-11-16 @ 21:08 i znajduje się w kategorii Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 kanał. Możesz przeskoczyć na koniec i zostawić odpowiedź. Pingi w tej chwili nie są dozwolone.
Odpowiedzi: 6 to “Prowokacyjne działania policji miały spowodować śmierć dziesiątków, a może nawet i setek ofiar wśród mieszkańców Warszawy”


Andy powiedział/a

2011-11-17 @ 03:55
Bezpośrednim agitatorem na rzecz przyjazdu niemieckiej Antify prawdopodobnie był niejaki Jacek Purski — współracujący z MSWiA jako konsultant i prowadzący szkolenia „edukacyjne”.

Przynajmniej taka informacja padła w programie „Bliżej” J. Pospieszalskiego. Purski miał jeździć do Niemiec i namawiać bandytów z Antify do udziału w napaściach na Polaków.Jeżeli jest to prawdą, to byłby to koleny dowód na prowokacyjne działania policji koordynowane przez ludzi z MSWiA!

Purski jest działaczem organizacji „Nigdy Więcej” , która zajmuje się wyszukiwaniem oraz „zwalczaniem” przemocy, homofobii oraz rasizmu na polskich stadionach. Jest on koordynatorem akcji ” Wykopmy rasizm ze stadionów” oraz współpracownikiem PZPN, UEFA, FIFA.

Co ciekawsze ten człowiek w Polsce ustala jakie znaki są zakazane a jakie nie.

Współpracuje on z MSWiA jako konsultant i prowadzi szkolenia „edukacyjne”.

Jeżeli to prawda — to okazałoby się, że policja w PRL-bis zatrudnia ludzi łamiących prawo — poprzez podżeganie do czynów przestępczych…
ptasiek

#336 Re: Re: Re: same pierdoly

2011-11-18 09:13

#314: nadzieja - Re: Re: same pierdoly

pani droga pisza pani pierdoly -  po pierwsze odwadnianie kopalń jest przy odkrywkach- gaz łupkowy odwierty

to po pierwsze, po drugie juz pisalem ze na wiertni wierci sie/kopie studnie i zaklada licznik i placi sie za kazdy metr szescienny pobranej wody

TO NIE JEST WODA KOPALNIANA

PO TRZECIE art20 NOWEGO PRAWA TO art 89 STAREGO PRAWA MAJA IDENTYCZNE BRZMIENIE WIEC JA SIE PYTAM SKORO STARE PRAWO OBOWIAZUJE OD 1994 ROKU DLACZEGO WTEDY LUB POZNIEJ NIKT NIE PROTESTOWAL

ptasiek

#337 Re: Re: Polka

2011-11-18 09:20

#313: nadzieja - Re: Polka

wracajac do tematu art 10 zostaje ten sam i nic nie zmienia do tej pory na drodze sadowej w momencie kiedy wlasciciel terenu nie dogadal sie z przedsiebiarca byl wywlaszczny z odszkodowaniem na drodze sadowej - nie protestowaliscie wczesniej ale teraz tak

art 42 1....

2. przepis ust 1 nie uchybia obowiazku naprawienia szkody

dalej komentarz autora ze koncesji nie mozna cofnac albo odebrac znowu wyssane z palca bo co w takim razie znaczy art 37 w PGiG (komentarz autora #191 jest klamstwem i wprowadzaniem ludzi w blad)

art 37.1 Jezeli przedsiebiorca narusza wymagania ustawy, w szczegolnosci dotyczace ochrony srodowiska ........organ koncesyjny wzywa do niezwlocznego usuniecia naruszen.....

2. Jezeli przedsiebiorca nie usunal stwierdzonych naruszen lub nie wykonal decyzji o ktorej mowa w ust.1, organ koncesyjny moze cofnac koncesje lub ograniczyc jej zakres bez odszkodowania.

nastepne klamstwo wody za darmo wody kopalniane jak juz pisalem to odpad trudno wymagac zeby ktos placil za odpad wymagane jest by woda kopalniana zostala zutylizowana lub zatloczona w gorotwor

chyba sie pani skumala z pania kasia apropos wody w egipcie tak moze maja wiecej niech pani porowna tylko obszar jaki ma polska a jaki ma egipt

brawo gratuluje "prawdziwym polakom" ze tak sie daja manipulowac ruskiemu biznesowi

wiecej takich jak wy a Polska bedzie zawsze tylko polska

ptasiek

#338 Re: Re: Re: same pierdoly

2011-11-18 09:26

#314: nadzieja - Re: Re: same pierdoly

takiej wody sie nie pije to jest woda technologiczna ktora trafia do odwiertu a nie do twojej studni,

pani nie potrafi rozroznic wody kopalnianej od wody z ujecia - jezeli na wiertni jest studnia czyli ujecie wody to za ta wode wnosi sie oplaty-sa oddzielne przepisy rolnicy wiedza ile sie placi- miesza pani typy kopalni odkrywkowe z kopalniami wydobywajacymi surowce otworami wiertniczymi- jest pani zaslepionym nieukiem NAWET NIE PRUBUJACYM POZNAC PRAWDY dajacym sie zmanipulowac nie majacym nic wspolnego wpisem pogrubiona czcionka jakiejs pani, ktora napisala ze polske wyprzedaja i wpisala kilkanascie art z prawa gorniczego nie majacymi nic wspolnego z petycja.

na stronie WUG znajdzie pani nowe prawo i stare obowiazujace od 17 lat wiekszosc sie nie zmienila a wy sie przyczepiliscie art 20 ktory wprawie istnieje od 17 lat!!!!!! JAKO ART 89!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111

ptasiek

#339 Re:

2011-11-18 09:33

#330: -

GORZEJ ZBIOROWE ZASLEPIENIE I NIC DO NICH NIE DOCIERA SZKODA PISAC

ptasiek

#340 Re: Re: Re: same pierdoly

2011-11-18 09:35

#314: nadzieja - Re: Re: same pierdoly

CZY JA tobie proponuje picie wody z domestosem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ptasiek

#341 Re: Re: Re: same pierdoly

2011-11-18 09:44

#314: nadzieja - Re: Re: same pierdoly

sami powiedzieli - a dlaczego by mieli nie mowic skoro za nia placa - tak samo jak inne firmy ktore wywiercily studnie i pobieraja wode ze studni maja założone liczniki i placa za tą polska wode, a woda kopalniana to odpad ktory trzeba utylizowac pojela szanowna pani czy tez jeszcze prosciej mam tlumaczyc

i prosze porownac art 20 nowe prawo z art 89 starego prawa - tak bylo od dawna przynajmniej od 1994roku

A PANI SIE OBUDZILA W NICZYM NIE ORIENTUJE I ZACZYNA WRZESZCZEC

doradzam lekarza albo mocna kawe i troche checi do poznania polskiego prawa "PATRIOCI"


Gość

#342

2011-11-18 11:04

Zawsze się zastanawiałem gdzie u naszych polityków jest granica chciwości....teraz myślę, że nie ma takiej granicy. W poważaniu mają przyszłe pokolenia, "byle mi było dobrze w tym życiu reszta niech się martwi sama o siebie" a wasze wnuczki i ich dzieci będą niewolnikami - nad tym się zastanówcie.
ptasiek

#343 Re:

2011-11-18 11:38

#342: -

DLACZEGO NIBY MAJA BYC NIEWOLNIKAMI

prosze o jeden konkret a nie pisanie bzdur bez sensu


Gość

#344 Po trupach do celu...

2011-11-18 11:45

Nie chcemy aby obce firmy wyczerpały i zatruły nasze zasoby wodne!
Nie chcemy aby nasz kraj stał się pustynią i śmietniskiem Europy!
Nikt nie jest w stanie skontrolować tych firm, które rabują naszą polską ziemię.
Istnieje mafijny układ,który nie dopuszcza obywateli do kontroli zagospodarowania odpadów firm wydobywczych.Inspekcja ochrony środowiska nie jest w stanie mieć to wszystko pod kontrolą ze względu na masowość zjawiska.
Państwowe służby ochrony środowiska zamiast regularnie kontrolować,każdy nowy odwiert czekają na zgłoszenia od obywateli, bo informacji od miejscowych władz o rozpoczęciu odwiertu w okolicy Kutna nie doczekaliby się.Władze gminne, miejskie i powiatowe Kutna nie raczyły do tej pory powiadomić o tym Inspektorat Ochrony Środowiska w Łodzi, chociaż od 25 sierpnia 2011r. minęło dość czasu. A swoją drogą truciciele mają dość pieniędzy aby sobie wszystko po swojej myśli załatwić a nasze zdrowie, nasze bezpieczeństwo czy nasza przyszłość nie ma dla nich żadnego znaczenia.Dla tej całej machiny urzędniczo wydobywczej liczy się tylko pieniądz.


Gość

#345

2011-11-18 11:50

Powariowali ci co wydali tyle koncesji prawie za darmo i to w obce ręce a nam zostawią spustoszenie.To jest zamach na naród polski!

Gość

#346

2011-11-18 12:01

Ale chciwi są ci geolodzy kraju co wydali aż tyle koncesji.
Ciekawe ile oni na tym wszystkim zyskali dla siebie.
Warto to sprawdzić a nie zarzucać mieszkańcom z terenów objętych koncesjami powiązania z Gazpromem.
Gość

#347

2011-11-18 12:07

Tak do geologów, do ministrów do rzecznika nic nie dociera.Są głusi na wołanie narodu.Dość okradania Polski i Polaków!

Gość

#348 POLSKIE PRAWO JEST TOTALNYM BEZPRAWIEM !!!!!

2011-11-18 12:39

dowodem np: nowe prawo geologiczne !!!!!

Gość

#349

2011-11-18 12:40

POLSKIE PRAWO powinno byc prawem nie łamiacycm praw POLAKÓW !!!

Gość

#350 NIE CHCEMY ŻYDOWSKIEJ niby prawdy !!!

2011-11-18 12:54

NIE CHCEMY