Apel o zmniejszenie częstotliwości koszenia trawników na terenie Bydgoszczy.

Apel o zmniejszenie częstotliwości koszenia trawników na terenie Bydgoszczy. / Ogłoszenia / Bartodzieje - wczorajesze koszenie .... / Komentarze


Gość

#1

2020-07-17 16:38

mieszkam na tym osiedlu, sama pisałam pismo do administracji o koszenie trawy co 2 miesiące a nie co miesiąc, choćby w takich miejscach gdzie jest wydeptana, rewitalizację trawników choć raz na parę lat- jeśli już urośnie wyższa, to też będzie lepiej wyglądała,a jeśli skosi się nisko- tez lepiej:) informowanie kosiarzy by nie cięli krótko, jakiś nadzór na d tym( 2 miesiące temu przez 8 godzin 7 osób, w tym 3 na traktorkach kosiło traw wokół 2 bloków- szczerze? sama bym to zrobiła szybciej). proponowałam kilka rozwiązań, gdzie można by uwzględnić potrzeby tych co chcą krótko i często kosić oraz tych co chcą odwrotnie, jednak mimo mojego elaboratu i telefonów i prośby o odniesienie się do uwag nikt nie poświęcił czasu by odpowiedzieć choć 1 zdaniem, choćby z grzeczności, no i jest jak było- jak na zdjęciu. trudno się dziwić, gdy na inne uwagi dotyczące pielęgnacji zieleni na osiedlu otrzymałam odpowiedz,że nie będą obciążać tym finansowo mieszkańców ( jacy oni dobrzy..). szkoda,że obciążają płacąc ludziom, którzy tak oszpecają osiedle kosząc trawę tak nisko tam gdzie jest i tak zniszczona (albo oświetlając wieloma lampami miejsca gdzie starczyłaby jedna- kolejny absurd z inne beczki) . mam mnóstwo takich zdjęć i porównawcze- jak wyglądał trawnik parę minut prze skoszeniem i jak po. paranoja



Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...