PROTEST PRZECIW LIKWIDACJI PRZEDSZKOLA NR 63 BYTOM

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji PROTEST PRZECIW LIKWIDACJI PRZEDSZKOLA NR 63 BYTOM

gość

#1

2011-12-01 11:16

Jestem jednym z rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola. Po przeczytaniu artykułu na temat likwidacji ww. placówki jestem zaskoczony brakiem wiedzy naszych władz o warunkach jakie panują w podległych im placówkach.
PRZEDSZKOLE MA SUPER WARUNKI.
JEST DUŻO SAL, w której dzieci ćwiczą ,UCZĄ SIĘ JEZYKA ANGIELSKIEGO JUDO.Nawet toalety przystosowane są do ich wzrostu. Nie przeszkadza im miejsce lokalizacji przedszkola. Wewnątrz wcale nie słychać hałasów z ulicy. Przedszkole jest nadzorowane. Na czas zajęć zamykane są drzwi i nikt z zewnątrz do niego nie wejdzie.Czy zagwarantują  tym dzieciom takie luksusowe warunki w szkole.


Gość

#2

2011-12-01 11:47

Popieram by nie zamykać przedszkola .

Gość

#3

2011-12-01 21:57

Nie wolno likwidować tego przedszkola....

Gość

#4

2011-12-01 21:58

NIE! dla likwidacji przedszkol.

Gość

#5

2011-12-01 22:00

Przedszkole powinno zostać !
Zołza

#6 Re:

2011-12-01 23:11

#5: -

Myślę, że gdyby nasze władze miały dzieci w wieku przedszkolnym, na pewno nie likwidowałyby przedszkoli (nawet by im taka myśl nie zaświtała!)!!! "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"!!!


Gość

#7

2011-12-01 23:34

Podpisywac...

Gość

#8

2011-12-02 16:06

Pomysł LIKWIDACJI PRZEDSZKOLA NR.63 za chory i poroniony,z prostej przyczyny,bezpieczeństwa Naszych pociech na drodze.Warunków,wygodę dzieci,jak tego że obiekt jest do tego przystosowany.Z dala od ruchu drogowego,a przede wszystkim iż dzieci uczą się tolerancji przebywania z rówieśnikami nie pełno sprawnymi.Polityka Rządu prorodzinna,a Urzędu Miasta Bytomia anty rodzinna,wszystko przeciw rodzicom i Naszym pociechom.Wstyd mi za Pana Prezydenta też NAUCZYCIELA I PEDAGOGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Co dalej?????

Gość

#9

2011-12-02 16:09

Jestem mamą jednego z przedszkolaków. Jeżeli władze zamkną przedszkole i przeniosą tylko dzieci starsze to co stanie się z najmłodszymi. Według mnie ludzie nie wiedzą co robią. Jest to najlepsze przedszkole w okolicy. Duże przestronne i zadbane. Dzieci mają tam wiele sal w których odbywają się zajęcia. Nie gnieżdżą się. Jeżeli zamkną przedszkole to co stanie się z maluszkami. Czy nie lepiej jest rozwijać placówki, niż ją zamykać. Budynek ma wiele pomieszczeń które mogą być wykorzystane np na żłobek. Na pewno składane były wnioski o rozszerzenie działalność również o żłobek ale ktoś je zablokował chyba. Maluchy po zamknięciu placówki zostaną z rodzicami w domu. Nie każdy rodzić może sobie pozwolić na prywatną opiekę nad swoim dzieckiem, co może skończyć się zwolnieniami z pracy a w przyszłości patologią rodzin gdzie będzie brakowało środków do życia. Czy na takim scenariuszu zależy władzom miasta mam nadzieję że nie.

Gość

#10

2011-12-02 16:30

Jesteśmy rodzicami trzy latka ,który uczeszcza do Przedszkola nr 63 i jestesmy bardzo zadowoleni z warunków i opieki jaka zapewniają pracujacy tam nauczyciele i opiekunowie. Wiemy z własnego doswiadczenia , jaki problem mieliśmy z zapisaniem tak małego dziecka do przedszkola zwłaszcza ,gdy się nie jest rodzicem samowychowujacym, dlatego nie rozumiemy dlaczego likwidowane ma być przedszkole jeżeli tworzone są listy oczekujących na miejsca w przedszkolch na ternie Bytomia. czy Pan Prezydent jest mieszkańcem tegoż miasta a może tylko tutaj rezyduje?

Gość

#11

2011-12-02 16:52

Wspaniali opiekunowie i nauczyciele,czysta,zadbana i bezpieczna placówka,moje dzieciaczki bardzo zadowolone,jak się dowiedziały,że chcą zamknąć ich przedszkole,to były załamane,jak tak można,nie dość,że miejsc jest za mało w przedszkolach to jeszcze likwidują.
JA I MOJE POCIECHY NIE ZGADZAMY SIĘ NA ZAMKNIĘCIE PRZEDSZKOLA !!!!!!!

Gość

#12

2011-12-02 17:15

bezsensu?? przedszkole w szkole?? co to w ogóle za pomysł?? Gratuluję pomysłodawcy za bezmyślność....

Gość

#13

2011-12-02 17:49

Prezydent Bytomia Pan Piotr Koj i władze miasta nie przemyśleli swoich durnych decyzji.Traktują nasze dzieci jak rzeczy nie obchodzi ich co stanie się z tymi małymi dziećmi gdzie pracujący rodzice mają je dać jak są w pracy.Do tego przedszkola chodzą tez dzieci wychowywane przez samotnych rodziców gdzie Ci rodzice mają dać dzieci jeśli pracują a zarobek to ich jedyne źródło utrzymania i nie maja nikogo do opieki nad dziećmi.A co z nauczycielami przecież to też są ludzie którzy tam pracują nie można tak sobie postanowić ze zamknie się przedszkole i część dzieci się przeniesie do szkoły a reszta niech sobie sama radzi.W szkole gdzie maja zostać przeniesione 5-6 latki nie ma utworzonego bezpiecznego miejsca dla tych dzieci,wiem bo do tej szkoły chodzi moje starsze dziecko.Zrobimy wszystko żeby obronić nasze przedszkole przed likwidacją.Jak już Pan Prezydent Koj i rada miasta chcą coś likwidować to niech zlikwidują połowę swoich pensji.

Gość

#14

2011-12-02 18:12

Uważam ,że jest to wymuszenie na rodzicach posłanie dziecka do szkoły w wieku sześciu lat .Pomijam fakt zamknięcia przedszkola do którego uczęszcza tak dużo dzieci.Co władze miasta mają na swoje usprawiedliwienie po podjęciu tak nieodpowiedzialnej decyzji?

Gość

#15

2011-12-02 18:17

W ogóle nie rozumiem dlaczego władze naszego miasta chcą zamykać szkoły i przedszkola?? Dlaczego oni zamykają drzwi dla rozwoju ??

Gość

#16

2011-12-02 18:19

Ciekawe co zaproponuje rada miasta rodzicom którzy podejmują pracę a tym samym płacą podatki.
jaka jest polityka prorodzinna w naszym mieście ? Już po ustaleniu tak wysokich opłat za późniejsze odebranie dziecka z przedszkola urzędnicy opowiedzieli się po której stoją stronie .na pewno nie po stronie obywateli i ich rodzin. Chyba nie pamiętają komu mają służyć.

Gość

#17

2011-12-02 18:22

w zasadzie to jest mi brak słów na tak pochopne decyzje rady miasta.

Gość

#18

2011-12-02 18:24

może trzeba zlikwidować wydział edukacji w mieście .jak znikną szkoły i przedszkola to po co tylu tam pracowników.

Gość

#19

2011-12-02 18:56

Durny pomysł durnej władzy miasta...

Gość

#20

2011-12-02 19:38

To jakieś szaleństwo!
Dlaczego władze naszego miasta szukaja oszczędności uderzając w dzieci?
Przecież to nasza przyszłość!Kolejne kłamstwo naszego prezydenta dotyczące polityki prorodzinnej.
Wiele pieniedzy jest wydawanych na "Patologie" z tzw. chorobą alkoholową,którzy częto pijani chodzą po pieniądze z "opieki",ktora im sie należy,dla nich sie zawsze znajdą pieniążki,ale dla dzieci to nie ma?Najpierw dobito nas opłatami a ten chory pomysł to wyrok na nasze dzieci,które kochają to przedszkole.
Co wy robicie? Jak szukacie oszczędności to zacznijcie od siebie!

Gość

#21

2011-12-02 19:48

Mój wnuczek bardzo lubi to przedszkole,ma tam bardzo dobre warunki,przyjazną atmosferę a Panie wychowawczynie są wspaniałe !!!

Gość

#22 Re:

2011-12-02 20:01

#9: - "Według mnie ludzie nie wiedzą co robią. Jest to najlepsze przedszkole w okolicy. Duże przestronne i zadbane." ...
"Budynek ma wiele pomieszczeń które mogą być wykorzystane np na żłobek. Na pewno składane były wnioski o rozszerzenie działalność również o żłobek ale ktoś je zablokował chyba."

Władze znakomicie zdają sobie sprawę z zalet tego budynku/terenu (oraz jego wartości) i z pewnością mają już co do niego swoje plany (z którymi zapewne będzie się wiązała niemała korzyść majątkowa, o której Urząd Skarbowy raczej nie zostanie poinformowany).


Gość

#23

2011-12-02 21:19

Jestem Przeciwko Likwidacji Przedszkola Nr 63 Bytom.!

Gość

#24

2011-12-02 21:33

Skandal! RM powinna być dla ludzi a nie przeciwko nim!!!
Co Wy sobie wyobrażacie? Za parę lat w Bytomiu bedzie tylko patologia,bo normalnym ludziom trudno żyć! Mamy po jednym dziecku a patologia po 10!

Gość

#25

2011-12-02 22:00

Będziemy walczyć o nasze przedszkole nie pozwolimy wam go zamknąć!!!!!
Myślicie ze siedzicie tyłkami na krzesłach i kasa wam leci na konto ale z nami nie wygracie przed takimi jak wy obronimy nasze przedszkole!!!Władza miasta pokazuje ze jest do niczego i jak perfidnie kłamie ludzi!!!