PROTEST PRZECIW LIKWIDACJI PRZEDSZKOLA NR 63 BYTOM

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji PROTEST PRZECIW LIKWIDACJI PRZEDSZKOLA NR 63 BYTOM


Gość

#26

2011-12-02 22:17

czyżby znowu szykuje się intratna inwestycja jak w stylu Agory? Sprzedano Plac Kościuszki a teraz może sprzedadzą przedszkole?

Gość

#27

2011-12-02 22:19

przecież oni chcą zamknąć największe przedszkole w okolicy! Dlaczego? ma świetna lokalizacje i wielu chętnych na kupno lub dzierżawę!

Gość

#28

2011-12-02 22:21

dla nich ważniejsze są pieniądze i ich posady a nie dzieci.

Gość

#29

2011-12-02 22:31

jak można być tak podłym człowiekiem i robić taka krzywdę tym małym dzieciom!Traktują nasze dzieci jak zabawki znudziło się przedszkole to lepiej wyrzucić dzieci.A czy pomyśleli o tych niepełnosprawnych dzieciach co będzie z nimi.Bezduszność władzy miasta nie zna granic!!!Szkoda słów dla nich!!!Durne obietnice i perfidne kłamstwa tylko na to stać Prezydenta!!!Niech przyjdzie we wtorek na spotkanie z rodzicami do przedszkola i powie tym dzieciom ze już nie będzie ich przedszkola a rodzicom ze ich dzieci go nie obchodzą.

Gość

#30

2011-12-02 22:34

dlaczego władza nie myśli o przyszłości miasta i ludzi w nim mieszkających? czy wszyscy porządni mieszkańcy Bytomia muszą wyemigrować bo w naszym mieście nie da się żyć i planować rozwoju młodych rodzin. protestuję przeciwko likwidacji przedszkola nr63, które jest oazą radości dla dzieci i spokoju dla rodziców!!!!
Ojciec i mieszkaniec Bytomia

#31 Zapiski odpowiednio uczesane...

2011-12-02 23:25

Mieszkam na Osiedlu Zietka, blisko mam do ulubionego przedszkola mojego syna, ktory ma zaledwie 3 latka i 4 miesiace ale w podskokach dziennie, wczesnie rano chodzi do niego. Kadra przedszkola jest pierwszej klasy - Panie znaja wszystkie dzieciaczki, opiekuja sie wszystkimi i dbaja o dobry wizerunek calego przedszkola. My jako rodzice staramy sie pomagac jak tylko mozemy aby wspomoc przedszkole w zabawki, kolorowanki, naklejki itp.
Informacje o zamknieciu przedszkola przyjalem jako kiepski i tani zart ktory zapoczatkowala nasza wladza checia likwidacji szkol w centrum Bytomia jednak po przeczytaniu informacji widze ze to powazna sprawa.
Drodzy rodzice Pan Prezydent - Piotr Koj stwierdzil, ze ustalone oplaty za spoznienie byly jego pomyslem. On to wymyslil (madry czlowiek i widac ze z kazdym kolejnym dniem coraz bardziej prorodzinny jak to zapewnial). Poddal pod obrady Rady Miejskiej, na ktorych pomysl przeszedl, podpisal uchwale i stosowne dokumenty no i mamy oplate za spoznienie odbioru naszych dzieci z przedszkola w kwocie 25zl. Oznajmil tez ze oplate wprowadzil aby zdyscyplinowac rodzicow - czyli nas!
Szkoda ze nie pamieta o kulawej komunikacji w miescie, dziurawych i remontowanych drogach naszego miasta przez ktore sa korki oraz upierdliwych szefow ktorzy czasami kaza siedziec w pracy po godzinach! Ale co to jego i spolke obchodzi?
Oznajmil rowniez ze my, czyli rodzice - nie zdajemy sobie sprawy z tego ze spozniajac sie po odbior naszych dzieci w przedszkolu On musi zatrudnic na dodatkowa godzine przedszkolanke, oplacic prad i wode na dodatkowa godzine itp.
W kazdym przedszkolu jest jakas grupa dzieciaczkow, ktore sa zostawiane na pelny dzien wiec przedszkole musi funkcjonowac, przedszkolanki musza pracowac i prad musi plynac! Smieszne argumenty.
Likwidacja przedszkola - najprostrze wyjscie. W ramach oszczednosci niech Pan prezydent sobie siegnie do swojej kieszeni. Niech poszuka oszczednosci w swojej 'zagrodzie' a nie u rodzicow. Taka jest polityka prorodzinna wladzy naszego miasta i calego kraju. Nie ma gdzie szukac kasy to zamknijmy przedszkola bo jest niz demograficzny a jak bedzie wyz to wybudujemy nowe za 10 razy tyle - to jest oszczednosc dopiero! Oplate karna ustalili a kasa trafia do UM latajac ich dziure budzetowa! Jesli by te 25zl trafialy na przedszkole to bysmy nie zalowali bo wiedzielibysmy ze dzieciaki beda mialy materialy do nauki, zabawki etc.
Zlikwiduja przedszkole i otworza punkt przedszkolny przy szkole. Czy chcemy aby nasze male dziaciaki chodzily i bawily sie obok mlodziezy szkolnej, ktora sami wiemy jaka teraz jest agresywna itd.? Ciekawe czy Pan prezydent i jego spolka (wszyscy ci madrzy doradcy prezydenta z Pania Bieda na czele) patrzy innymi kategoriami niz tylko oszczednosci i kasa?!
Przedszkole przyjmuje wiekszosc dzieci z Osiedla Zietka ale tez i pobliskich dzielnic, ktorych jest ponad program w przedszkolu! TO SA ARGUMENTY!
Kazda wladza kradla i zaciagala kredyty na miasto ale obecna jest tak szlachetna ze chce splacic dlugi wszelkimi sposobami i oszczednosciami - nawet kosztem malych dzieci! WSTYD!

Gość

#32

2011-12-03 08:32

Nie które dzieci,spędzają sporo godzin w tym przedszkolu,bo rodzice pracują,mało tego chodzą od np; 2 lat,jest to dla nich drugi dom,panie nauczycielki są naprawdę wspaniałe,znają każde dziecko i każdego rodzica bardzo dobrze,a ja mam do nich pełne zaufanie i jestem zadowolona kiedy widzę jakie moje dzieci są szczęśliwe i idą z uśmiechem do przedszkola,więc niech pan prezydent powie moim dzieciom osobiście,że zamyka ich przedszkole,nie zdaje sobie sprawy jak to wpłynie na psychikę dzieci,kiedy zburzy się ich szczęście i poczucie bezpieczeństwa.
NIE MOŻNA ZAMKNĄĆ PRZEDSZKOLA DLA WIELU DZIECI TO DRUGI DOM !!!!!!!!!!!

Gość

#33

2011-12-03 10:21

Jest to jedyne tak duże przedszkole Ma duże predyspozycje Bardzo fajny teren dla dziecie przed przedszkolem
Jest to wychodzenie na przeciw prorodzinnemu systemu posiadania dzieci Duże osiedle potrzebuje tego przedszkola bo nie będzie gdzie dać dzieci !!!!

Gość

#34

2011-12-03 10:23

To jest chore , że w momencie jak tak trudno zdobyć miejsce w przedszkolu dla dziecka rodzica który pracuje likwiduje się je . Mówimy o ułatwieniach , polityce prorodzinnej jak to w/w się ma do tego .

Gość

#35

2011-12-03 10:26

Proponuje przy następnych wyborach zmienić władzę Bytomia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

#36

2011-12-03 10:29

Rodzicę zrobimy zebranie i bardzo dobrze przygotujemy sie sprawę tę nagłośnimi do telewizji i w radiu i w gazetach Wszystkie te nośniki czekają na taką informację Uprzykrzymy zycie władzą Bytomia Trzeba porozmiawiac z dyrektorkami przedszkola i dowiedzieć sie czy nam pomoga i po czyjej są stronie Bo może być tak że dostały do kieszeni i jest im to na rękę !!!!

Gość

#37 Re:

2011-12-03 11:49

#36: -

Zrobimy zebranie, wezwiemy media. prasa nam pomoże. Nie sądzę, aby dyrekcji było to na rękę bo nie zapominajmy, że pani dyrektor prowadzi to przedszkole już kilkanaście lat, więc myślę, że tak łatwo nie będzie chciała go oddać! Po drugie oprócz dyrekcji jest tam wspaniała kadra, która pozostała by bez pracy. Sądzę, że one swoimi sposobami też będą walczyc, choć one chyba mają tu najmniej do gadania! To my rodzice musimy wlaczyc!!!


Gość

#38

2011-12-03 15:44

Rodzice we wtorek o godz 16.30 w naszym przedszkolu nr63 odbędzie się zebranie rodziców i nauczycieli z władzami miasta w sprawie likwidacji naszego przedszkola.Wiem że Pan Prezydent Koj nie chce przyjść bo nie ma nam nic do powiedzenia.Apeluje do wszystkich co są przeciwni likwidacji naszego przedszkola aby przyszli żeby było nas w tym dniu jak najwięcej zabierzcie ze sobą wasze dzieci niech władze miasta popatrzą na nasze dzieci i powiedzą im że zamykają ich ukochane przedszkole.Połączymy nasze siły i będziemy się wspierać nie pozwolimy im zamknąć naszego przedszkola.Telewizja TVN24 program"Prosto z Polski"zostały już poinformowane o spotkaniu i będą nas wspierać wiem ze przyjadą na to spotkanie pomogą nam uratować nasze przedszkole dlatego zabierzcie ze sobą dzieci niech zobaczą szczęście naszych dzieci w tym przedszkolu.Będziemy walczyć o nasze przedszkole!!!

Gość

#39

2011-12-03 16:21

ja też myślę, że to dobry pomysł wziąć ze sobą dzieci...

Gość

#40 Re:

2011-12-03 18:51

#38: -

nie wiem czy to dobry pomysł by mieszać w to dzieci,tam będzie gwarno, kłótliwie i dzieci mają na to patrzeć? Myślicie że w takiej chwili dzieci będą szczęśliwe patrzac na zdenerwowanych rodziców? Bedzie odwrotny efekt od zamierzonego. Ja przybędę na zebranie ale dziecku w tym nie pozwolę uczestniczyć


Gość

#41

2011-12-03 20:06

Uważam, że Pan Prezydent Bytomia i Rada Miasta mają źle ustawione priorytety w zarządzaniu finansami miasta. Na Operę pieniądze są, a rodzice niech sobie radzą. Przeciez KULTURA jest najważniejsza. Gatuluję. Panie Prezydencie w talim razie my Panu KULTURALNIE dziekujemy!!!


Gość

#42

2011-12-03 20:37

Bufonada i zarozumialstwo wladz miasta zupelny brak wyobrazni przenosic przedszkole do szkoly gdzie nasze maluchy beda narazone bliski kontakt ze starszymi dziecmi nie zawsze grzecznymi-w kazdej szkole ujawniaja sie zalazki patologi-narazac maluchy na to jeszcze za wczesnie.Co z pracownikami przedszkola- na bruk.DLACZEGO PAN KOJ NIE WPADL NA TEN KRETYNSKI POMYSL PRZED KAMPANIA W KTOREJ ZOSTAL WYBRANY PO RAZ DRUGI(zupelny brak wyobrzni wyborcow].Ta decyzja odbije mu sie czkawka - niekiedy cos co jest nawet ekonomicznie nieuzasadnione ale sluzy wyzszym celom pwinno byc kontynuowane.PANIE PREZYDENCIE NIECH PAN TO PRZEMYSLI

Gość

#43 Re:

2011-12-03 21:42

#42: -

Żeby przemyślec trzeba mysleć,widać Pan Prezydent ma z tym poważny problem może lepiej niech sam wróci do przedszkola!!!


Gość

#44 Re:

2011-12-03 21:47

#42: -

ja sie w ogóle zastanawiam, kto na  prezydenta głosował patrząc na tą piekną nietrafioną inwestycję jaką jest AGORA!!


Gość

#45

2011-12-03 22:34

chyba niezbyt przemyslana decyzja

Gość

#46 Re:

2011-12-03 22:35

#45: -

Pana Prezydenta i ludzi ktorymi sie otacza


Gość

#47

2011-12-03 22:37

drodzy rodzice powiadomcie rodziny i znajomych o naszej petycji potrzebujemy jak najwięcej podpisów

Gość

#48 Re:

2011-12-03 23:16

#47: -

ciekawe co zrobia z dziećmi niepełnosprawnymi które sa w tym budynku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Gość

#49

2011-12-03 23:58

CZY PAN PREZYDENT I WSZYSCY JEGO PRZYDUPASY WIEDZA CO Z NIMI ZROBIĄ ?

Gość

#50 Re:

2011-12-04 00:20

#49: -

a może maja zamiar otworzyc jakis duzy osrodek rehabilitacyjny za odpowiednią kwotę?