PROTEST PRZECIW LIKWIDACJI PRZEDSZKOLA NR 63 BYTOM

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji PROTEST PRZECIW LIKWIDACJI PRZEDSZKOLA NR 63 BYTOM

TK

#276

2012-01-06 17:01

Pracownicy przedszkola robią to co najważniejsze czyli uczciwie i z poświęceniem wykonują swoją pracę. Bardzo proszę o wyrażanie przemyślanych opinii. Poza tym mam wrażenie, że to pracownicy BCR-u mają świadomość, że przebrała się miarka i należy zmienić kierownictwo ich instytucji, ponieważ mimo zaproszenia na spotkanie z Panią Prezydent Biedą nie pojawił się na nim żaden przedstawiciel ośrodka, co pozwala przypuszczać, że sami nie są zainteresowani uchronieniem swojej instytucji przed likwidacją.

Gość

#277 Re: Re: Ja tu czegoś nie rozumiem.

2012-01-06 17:28

#275: - Re: Ja tu czegoś nie rozumiem.

A MOŻE KTOŚ NAPISZE WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓ NA TEMAT PANI KIEROWNIK?

NIC W TEJ SPRAWIE NIE WIEM!

z chęcią wysłucham tych ciekawych historii na jej temat.


Gość

#278 Re: Re: Re: Ja tu czegoś nie rozumiem.

2012-01-06 17:41

#277: - Re: Re: Ja tu czegoś nie rozumiem.

o co chodzi z tym konfliktem pomiedzy przedszkolem a BCR ?

 

JH

#279 Re:

2012-01-06 18:00

#273: Gość -

Pan chyba nie wie o czym pisze.Kadra P 63 jest wspaniała z Panią dyrektor na czele i nie sądze by zależałoby im na konfliktach z BCR.Los dzieci nie jest im obojętny zarówno tych z P 63 jak i BCR.Zresztą co oni mogą zrobić jeżeli ich pracodawcą jest ten sam Pan który chce likwidacji .Czy Pan który niesłusznie oskarża PRACOWNIKÓW o nic nie robienie stawiałby się pracodawcy.NIE SĄDZĘ


Gość

#280 Re: Re: Re: Ja tu czegoś nie rozumiem.

2012-01-06 19:06

#277: - Re: Re: Ja tu czegoś nie rozumiem.

na ten temat najlepiej gdyby się wypowiedzieli byli pracownicy bcr-u i sąsiedzi p. kierownik


Gość

#281

2012-01-08 00:20

Przedszkole powinno być dla dobra dzieci i rodziców.

Gość

#282

2012-01-08 00:23

Dzieci powinny chować się w grupie to nie dobrze wpływa sa bardziej rozgarnięte.
Zołza

#283

2012-01-08 00:27

Robi się "ciekawie"... Wielu rodziców, interesujących się na co dzień "życiem przedszkola", zna realia - np. interwencje p. kierownik, że dzieci (przedszkolne) są za głośno na holu... To tylko "drobiazg".
Jeśli chodzi o personel - zawsze był i jest otwarty na wszelką współpracę ze środowiskiem - szkoła, biblioteka, policja, straż pożarna, poczta i...wiele innych. Samo słowo "współpraca" mówi, że musi być więcej stron (minimum dwie) zainteresowanych. Jeśli nie ma zainteresowania z drugiej strony - nie ma współpracy - i tyle na temat "konfliktów" z BCRem. Można przytaczać różne fakty, czy spostrzeżenia - obawiam się, że nie powinien być to "portal plotkarski" - nie o to przecież chodzi. Chodzi o pozostawienie naszych dzieci w TYM przedszkolu, a i personelu, co logiczne. Bo atmosferę tworzą ludzie w odpowiednim czasie i miejscu. Dwa lata "odroczenia" i tak nikogo nie satysfakcjonuje! Przestaną się martwić tylko rodzice obecnych 5-6latków, a co z resztą dzieci??? Gdzie pójdą maluszki, które mają teraz 1,2,3 latka??? Albo wkrótce pojawią się w "szczęśliwym" Bytomiu??? REFERENDUM!!! I jeszcze raz: REFERENDUM!!!
Ciekawią mnie życzenia noworoczne władzy naszego miasta..........

Gość

#284 Re:

2012-01-08 19:24

#273: Gość -

Ciekawa jestem, któż to napisał tak intrygującego maila, który co miał na celu?? Kadra p-63, to ludzie, którzy robią to co do nich należy!! Co do zmiany kierownictwa, to proszę raczej skupić się na kierowniczce BCR. Z tego co mi wiadomo to przez nią nie ma mowy o współpracy ośrodka z przedszkolem, które byłoby wskazane i dawałoby dużo dobrego zarówno przedszkolakom, jak i dzieciom z ośrodka. Wystarczy tylko trochę dobrej woli i serca do tego co się robi!! Dlaczego jej pracownicy/ byli pracownicy siedzą cicho??!!

rodzic

#285

2012-01-08 20:55

plotki mówią że przedszkole zostało już sprzedane ,właściel MUSTANGA je kupił , ponoć wygrał w lotto i teraz będzie to przedszkole prywatne . jak nie było wiadomo o co chodzi to o kase chodziło ...... bez komentarza
Zołza

#286 Re:

2012-01-08 21:33

#285: rodzic -

Słyszałam już wiele plotek o nowych właścicielach przedszkola... Ale jedno jest PEWNE - ktoś sobie ostrzy pazurki na ten budynek, a naszej władzy sie to musi opłacać... Nic, tylko "kasa, kasa, kasa...."


Gość

#287

2012-01-08 22:01

Takie glupoty ludzie wypisujecie ze nie wiadomo czy sie smiac czy plakac !!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

#288

2012-01-09 11:25

Oby temat pozostał w sferze śmiechu! Gorzej, jak zostanie "płacz i zgrzytanie zębów"!
A każdy chce wyrzucić emocje - po to jest forum, m.in.
....NA

#289 Źródło:http://www.bytom.pl/pl/10/1325509778/4 - AKTUALNOŚCI

2012-01-09 19:49

To nie jest sport dla elit (???????????)

".....Marek Szołdra jest trenerem golfa z uprawnieniami US Golf Teachers Federation. Przez rok uczył gry w golfa w Stanach Zjednoczonych. Jednak kiedy wrócił do kraju, chciał nauczyć tej gry Polaków. Dlaczego, choć pochodzi z Gliwic, zdecydował się na otwarcie klubu golfowego w Bytomiu? Szczerze? Przekonał mnie do tego prezydent Koj - odpowiada. Zobaczyłem w nim człowieka, który ma pomysł na wyciągnięcie tego miasta z totalnego dołu, w którym się znajdowało. W Bytomiu natomiast zobaczyłem potencjał. Wspólnie z Dominiką Grodowską zaadaptowaliśmy zrujnowany lokal na klub golfowy i szkołę golfa. Utwierdziłem się w swej decyzji jeszcze bardziej, kiedy dowiedziałem się, że w Szombierkach powstaje pole golfowe........"

I TO JEST ALTERNATYWA ZAMIAST DO PRZEDSZKOLA NASZE DZIECI NA POLE GOLFOWE! BRAWO PANIE PREZYDENCIE BĘDZIEMY WYCIĄGAĆ Z DOŁA NIE BYTOM A PIŁECZKI GOLFOWE!


Gość

#290

2012-01-09 19:50

plotki, ploteczki.... ja słyszalam, że elektronik pójdzie w rączki p. Stuhra - będzie sobie tam organizować warsztaty teatralne.... coraz lepsze plotki krążą wokół zamykanych placówek - lepiej, żeby ich nie było a budynki spokojnie sobie stały, a placówki w nich funkcjonowały.

Mendez

#291

2012-01-10 10:48

Ludzie przestańcie pisać głupoty i szerzyć plotki! Konkrety zapadają i będą zapadać tylko i wyłącznie na zebraniach i spotkaniach zainteresowanych w przedszkolu! Panie przedszkolanki i osoby wyznaczone do tego celu nie siedzą i nie czekają aż nam zlikwidują przedszkole! Pisanie wszystkiego na forum to jak zdradzanie tajemnicy i strategii - czekamy na kolejne spotkanie z władzami - ciekawe co nam zakomunikują i jakie wkońcu przedstawią argumenty, które wg nich przemawiają za możliwością likwidacji. Czekamy również na odpowiedź rzecznika praw dziecka, który skierował pismo do Pana Koja!
P.S. W dzisiejszym wydaniu brukowca Faktu jest artykuł w sprawie naszego przedszkola ;)

Gość

#292

2012-01-16 21:26

Skoro Prezydent Bytomia szuka oszczędności , to niech zajrzy do swojej kieszeni i do sześciu budynków Urzędu Miejskiego , a nie do szkół i przedszkoli !!!

Gość

#293 ŹRÓDŁO: "ŻYCIE BYTOMSKIE" z 16.01.2012r.

2012-01-17 21:06

Prezydencie, obetnij sobie pensję
Mogą pomóc. Prawo i Sprawiedliwość znalazło sposób na podreperowanie budżetu naszego miasta. [str. 5]..............

POLECAM RÓWNIEŻ ARTYKUŁ:

Prezydent Komorowski na ratunek naszym szkołom?
Radny zaprasza. Radny Bytomskiej Inicjatywy Społecznej Henryk Bonk chce, by sprawą likwidacji i łączenia naszych szkół zajął się... prezydent Bronisław Komorowski. [str. 3]
TK

#294 Spotkanie 24.01.2012

2012-01-19 21:02

Szanowni Państwo! 24.01.2012 Rada Rodziców organizuje kolejne spotkanie, na które została zaproszona Pani Bieda. Będzie miała szansę odpowiedzieć na wszystkie pytania, które jej zadaliśmy 21.12, a także odnieść się do koncepcji rozwoju przedszkola, którą jej przekazaliśmy. Bardzo proszę wszystkich o przybycie.

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2012-01-19 21:51



Gość

#296

2012-01-19 21:52

o której godzinie to zebranie ?
TK

#297

2012-01-19 23:17

Spotkanie jest o 16.30.

Gość

#298 Re:

2012-01-21 18:18

#297: TK -

myslicie że coś konkretnego nam powie? watpię......


Gość

#299

2012-01-22 10:37

Szanowni Rodzice! nie zakładajmy, że znowu zostaniemy potraktowani jak nierozgarnięta zgraja krzykaczy , którzy tylko utrudniają życie "naszej władzy". Bądźmy solidarni i pokażmy, że mamy pomysły i chcemy utrzymać nasze przedszkole teraz i w przyszłości nie tylko dla naszych dzieci ale i następnych pokoleń maluchów. Nasza bierność i pozostawienie problemu na barkach garstki rodziców, którzy zaangażowali się w obronę naszego przedszkola nie jest dobrym pomysłem. Musimy uczestniczyć wszyscy w rozmowach bo każdy z nas ma prawo do publicznego przedstawienia swojego zdania i swoich pomysłów na rozwiązanie niezbyt przemyślanych kroków bytomskiej władzy dotyczących reorganizacji naszej oświaty. Jeżeli teraz nie zrobimy nic to potem możemy już nie mieć takiej szansy i za rok znowu staniemy przed tym samym problemem.