PETYCJA O UŁASKAWIENIE NIEWINNIE SKAZANEGO JANA PTASZYŃSKIEGO


Gość

#176

2014-01-18 18:11

Sąd skazał Pana Jana, nie mając żadnych dowodów na Jego winę.

Gość

#177

2014-01-20 20:27

Wierze że sie uda, moim zdaniem bardzo potrzebna inicjetywa

Gość

#178

2014-01-26 01:37

Każdy,kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu,ponosi odpowiedzialność za to wszystko,co jest jego konsekwencją.Toteż,jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie,musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa.
M.K.Gandhi

Gość

#179

2014-01-27 01:51

życzę aby ta jak najbardziej zasadna petycja dotarła do sumienia milionów Polaków,"sumienia" którego już większość sędziów nie posiada,a chroniący ich immunitet,brak ponoszenia odpowiedzialności i konsekwencji finansowych za niesłuszne skazania pozwala im bezkarnie decydować o ludzkim życiu.
Sposób procedowania w tej sprawie to już nie tylko łamanie praw konstytucyjnych z art.32,art.45ust1 Konstytucji RP,
łamanie Europejskiej Konwencji Praw Człowieka art.6 ust1i2,ale jest dowodem na totalny upadek praworządności w "demokratycznym" ponoć państwie.
Dla tych którzy twierdzą że to nie jest ich problem, i widzą tylko koniec własnego nosa zacytuję tekst Martina Niemöllera
"Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było."
-wklejam linki dotyczące sprawy Jana Ptaszyńskiego
http://www.youtube.com/user/przeciwbezprawiu?feature=watch
http://www.youtube.com/watch?v=C-4W7Gg-3hg

Gość

#180

2014-01-31 18:41

Sama zbieram dowody na niewinne skazanie kuzyna ktory juz 17 lat spedza w Zakladzie Karnym, a jest niewinny, wiem, ze to trudna i ciezka droga, ale prawdy trzeba sie domagac

Gość

#181

2014-02-04 08:17

Mam 66 lat i widzę doskonale upadek państwa po przez nie kompetętne
Sądy sędziów urzędników posłów i ogólnej władzy

Gość

#182

2014-02-09 11:39

Trybunał Sprawiedliwości RP ma brudne ręce! Jeżeli nadal sędziowie orzekają - w RP dopuszcza się do zbrodni w imię prawa dokonywanej przez sędziów sądów powszechnych.

Gość

#183

2014-02-13 00:11

mysile ze iest niewinny, niema dowoduw ze to on zrobil,,,,,te bastardy powinni mu zaplacic miliony odszkodowania za pobyt w wiezieniu wyiechalem z polski jak mialem 25 lat ,moglo to spotkac i mnie albo wielu innych ludzi ,czlowiek iest niewinny dopuki nie ma dowoduw u nas iest ,besprawie .............nie poddawai sie , samobuistwo to nie wyiscie

Gość

#184

2014-02-16 10:05

Wymiar sprawiedliwości w Polsce jest niestety wymiarem patologicznym i bardzo często daje poczucie niesprawiedliwości. Temida jest ślepa ale nie głucha. Wierzę, że usłyszy nasze wołanie i doprowadzi sprawe pana Ptaszyńskiego do sprawiedliwego, choć spóźnionego finału - do ułaskawienia jako niewinnego w sprawie.

Gość

#185

2014-02-17 05:29

Najwyższy czas aby, bandyci w togach ponosili odpowiedzialność karną za swoje czyny. Nie może być tak, że w Państwie prawa zamyka się ludzi bezprawnie na najwyższy wymiar kary tylko dla tego, że jakiemuś przestępcy w todze tak się właśnie wydawało. Gdzie jest w tym kraju Prezydent ze swoim prawem łaski dla niewinnego człowieka, odpowiem. Żeby skorzystać z Prezydenckiej łaski trzeba być dobrym jego znajomym, tak jak pan Sobotko ten od afery starachowickiej, którego ułaskawił bez mrugnięcia okien jego dobry kolega partyjny, a jednocześnie prezydent Kwaśniewski.Najwyższy czas aby w akcie obywatelskiego nieposłuszeństwa wystawić rachunek i spowodować,aby to oni , a nie nie winni ludzie byli zamykanie do końca życia w więzieniu. Przecież Polska to jest kraj w którym jego urzędnicy niszczą swoich obywateli, dręczą ich i ich rodziny, doprowadzają do bankructw i zmuszają do samobójstw. Przecież to jest chory kraj w którym urzędnik za łamanie prawa zamiast znależć się w więzieniu jest nagradzany i awansowany na wyższe stanowisko służbowe (prokurator Pietrzak) tej od afery z amfetaminą w ośrodku wczasowym Kormoran, czy inny przestępca w todze prokuratora. Ten który nazwał gdańskiego biznesmena królikiem doświadczalnym na którym to on uczył się jak zamykać niewinnych ludzi. Może warto właśnie w akcie obywatelskiego nieposłuszeństwa, tak jak zrobił naród ukraiński wywalić tam gdzie jest ich miejsce wszystkich polskich przestępców w togach.
Anna i Grzegorz Galińscy z Łodzi

Gość

#186 Re: Ludzie nie dajcie sie oszukać!

2014-02-17 05:35

#153: PRAWDAzaPRAWDĘ - Ludzie nie dajcie sie oszukać!

Jestem ciekaw co ci obiecali za ten wpis ?


Gość

#187

2014-03-05 14:26

sam byłem niewinnie skazany i wiem jak to boli zachęcam do pomocy ten człowiek jest niewinny i wszyscy którzy się pod tym podpisali powinni zostać skazani na kare bezwzględnego pozbawienia wolności , skoro zwykły obywatel ma płacić za swoje błędy to dlaczego nie oni przecież nie są nadludźmi.

Gość

#188

2014-03-08 09:34

Oglądałem program o tym biednym człowieku. Warto zagłosować w sprawie jego ułaskawienia!!!

Gość

#189

2014-03-08 21:00

Ten człowiek jest nie winny nie winny powinniście go wypuścić i przeprosić a ten co wsadził go to sam powinien siedzieć
Gość

#190

2014-03-08 21:10

On jest nie winny
Gość

#191

2014-03-08 21:27

Podpisuję się pod petycją o ułaskawienie niewinnie skazanego Jana Ptaszyńskiego
Gość

#192

2014-03-08 21:28

Podpisuję się pod petycją o uniewinnienie skazanego Jana Ptaszyńskiego

Gość

#193

2014-03-23 14:59

Janka spotkalo to samo co setki innych niewinnie skazanych przez Polskie sady.Ofiara korupcji. Wazne ze sie trzyma po takim ciosie.

Gość

#194

2014-04-23 06:22

Bezprawie w Polsce siega zenitu.. W tym miedzy innymi celu powołujemy : https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Spo%C5%82eczne-Ojczyzna/549724311792095?fref=ts
procurator

#195 Re: procurator

2014-05-16 13:39

#15: -

zeby  cie  szlag  trafil   mam  nadzieje  ze auto  ci  ryj  rozjebie jak bedziesz  przez  ulice  przechodzic   rzygac  sie  cche na  takie  gown jak  TY   zdychaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZUK

#196 Re: Ludzie nie dajcie sie oszukać!

2014-05-16 13:44

#153: PRAWDAzaPRAWDĘ - Ludzie nie dajcie sie oszukać!

SLUCHAJ  MENCIE   ASPOLECZNY....jestes  takim  samym  gownem  jak   ci  sedziowie....jak nie ma na niego  dowodow   to  se  mozesz   konia  zwalic  albo   pod  cela   mozesz  komus  laske  zrobic  a  sie nie  wypowiadac   szmato  bo   kazdy ma  w  dupie  co o kim  sadzisz   dla mnie  to  Ty jestes   gownem nie on!!!!

motor

#197 Re:

2014-05-16 14:39

#10: bla -

My  ludzie mamy  mózgi   dzieki ktorym myslimy a nie  wierzymy  slepo  jak  Ty   bo  Ci  tak napisali a  ty  to  łykłes  jak baran  bo jakze sad   moze sie  mylic  coo nie?;-)  przeciez  tam  bogowie  siedza   na   czele   z peremierem  donaldem   glownym   mistrzem  wyznajacym  dogmat  nieomylnosci...jak  lekarz   wytnie  ci   zoładek  zamiast  nerki  to   ma  przesrane  a  jak  sad    wsadzi  kogos  niewinnie  to  go moga w  dupe  ucalowac   konowal  bez  odpowiedzialnosci z  reszta  najebani jezdza   i  sie kryja  sami nawzajem


Gość

#198

2014-06-24 02:20

Ten kraj jest chory - tak jak wymiar sprawiedliwości w nim!!!!!!!!
Monika Chełminiak

#199 Co z Panem Janem ?

2014-07-03 21:20

Nie potrafię znaleźć informacji na jakim obecnie etapie jest sprawa Pana Jana. Czy jest jeszcze szansa? Jakie działania się przewiduje w sprawie oddania jemu prawa do wolności?
Petycję podpisałam oczywiście.
Monika Chełminiak

#200 Co z Panem Janem ?

2014-07-03 21:24

Podpisałam się jako 1570 osoba, ile podpisów trzeba?