Petycja w sprawie przywrócenia pani Rędzioch posady polonistki


Gość

#26

2013-05-26 18:54

Popieram w 100%

Gość

#27

2013-05-26 19:30

Pani Rędzioch, to jeden z lepszych pedagogów, którzy uczyli mojego syna.

Gość

#28

2013-05-26 20:23

Jak można nie doceniać takiego skarbu jak Pani eR?!
Jest bardzo wymagającą, niezwykle serdeczną, kompetentną, życzliwą nauczycielką z sukcesami!

Gość

#29

2013-05-26 20:33

Bardzo dobra inicjatywa, popieram w 100%. Warto "walczyć" w takich sprawach, gdzie ludzie stawiają na nauczycieli z pasją.

Gość

#30

2013-05-26 20:35

jaza

Gość

#31

2013-05-26 20:46

ta wspaniała pani nauczyła moje córki tak dobrze j.polskiego,że obie bez najmniejszych problemów skonczyły licea,zdały b.dobrze maturę i pomimo upływu czasu wspominają ją ciepło i serdecznie .Ja również wspominam miło wywiadówki i spotkania z p. Rędzioch-ODDANY NAUCZYCIEL ,PEDAGOG I CZŁOWIEK.

Gość

#32 Pani Rędzioch

2013-05-26 21:05

To fantastyczny nauczyciel z charyzmą. Ta pani zawsze miała swoje zdanie i głośno je wyrażała, teraz za to płaci. Dyrektor pozbywa się ludzi, którzy mają coś do powiedzenia...

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2013-05-26 21:40


zniesmaczony

#34 Re:

2013-05-26 21:52

Ta pani powinna trzymać sie jak najdalej od dzieci, zwłaszcza w wieku, kiedy same jeszcze nie potrafią sie słownie obronic i kiedy to nauczyciel ma wpływ na ich samoocenę i decyzje. Pomylona i sfrustrowana, taką ją zawsze będę wspominać!

 

zniesmaczony zniesmaczonym

#35 Re: Re:

2013-05-26 22:13

#34: zniesmaczony - Re:

Zawsze znajdzie się ktoś kto za wszelką cenę będzie chciał zniszczyć człowieka, któremu inni tyle zawdzięczają.

Zniesmaczony

#36 Re: Re: Re:

2013-05-26 23:45

#35: zniesmaczony zniesmaczonym - Re: Re:

Z czystej przyzwoitości nie będę przytaczał przykładów, które postawiłyby panią eR w złym świetle. Życzę pani Rędzioch dużo spokoju i mam nadzieję, że jest tego świadoma, że nie zawsze była fair wobec swoich uczniów. Pozdrawiam wszystkich hejterów, którzy wydrapaliby oczy tym, którzy osmielą się powiedziec złe słowo na pania Rędzioch :)

Uczennica

#37 Re: Re: Re: Re:

2013-05-27 13:25

#36: Zniesmaczony - Re: Re: Re:

Pani Rędzioch zawsze zdawała sobie sprawę z popełnionych błędów, poza tym jest człowiekiem, który zawsze przyjmuje krytykę i nie obraża sie na kogoś, kto ma inne zdanie. Ale tym, ktorzy teraz ją tutaj oceniają w ten okropny sposób, poleciłabym zastanowić się, jakimi oni byliby pedagogami, nauczycielami, czy potrafiliby wynieść na wyżyny tylu uczniow, pomagać im w odnoszeniu sukcesów? Czy nigdy nie popełnili błedów? Czy mieli do czynienia z (przecież tak rożnorodną) młodzieżą przez tyle lat? Czy umieliby sobie z nimi poradzić, nakłonić do nauki, zorganizować tyle akademii, apeli, rozwiązać wszelakie konflikty? Przywrócić gronie osob wiarę w siebie i nauczyć poczucia wartości? Czy w podobnej sytuacji stanęło by za nimi tyle osób? Jeżeli tak, proszę oceniać.

Matka ucznia

#38

2013-05-27 18:20

Dyrektor na portalu „Blubry” podał rzekomy powód zwolnienia Pani R: „W gimnazjum było 6 klas, a będzie 5”. Tylko że zapomniał dodać, że w podstawówce było 5 klas, a będzie od nowego roku 6. To oznacza, że obecnie w szkole jest 11 klas i w nowym roku szkolnym też będzie 11 klas. Polonistki będą miały tyle samo pracy. A więc powód zwolnienia Pani R podany przez dyrektora nie jest prawdziwy.
Matka ucznia

#39

2013-05-27 18:25

Zapomniałam dodać, że dziś uczennica Pani Edyty, która według dyrektora ma mniejsze kompetencje, zdobyła I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Teatrze. Gratulacje Pani Edyto!
przyjaciółka 68

#40

2013-05-27 18:38

I to już nie pierwsza uczennica, ponieważ przez ostatnie 3 lata Konkurs Wiedzy o Teatrze obstawiły dziewczęta z 68, przygotowywane przez Panią Edytę. Adrianna 2 msc, Tosia 1 msc i teraz również Ola. Pani Edyto, brawo!
A.

#41 Re:

2013-05-27 18:59

#40: przyjaciółka 68 -

Nie zapominajmy, że w zeszłym roku był pdwójny triumf. Tosia zajęła miejsce 1, a Klaudia miejsce 3!  I to wszystko uczenniece naszej kochanej pani ER : ) To mowi samo za siebie.

przyjaciółka 68

#42

2013-05-27 19:19

Ale oczywiście, Klaudia (jak mogłam zapomnieć o tej istotce z fenomenalnym rockowym głosem! ) również na podium!

To tylko kolejny przykład na to, że Pani Rędzioch jest wspaniałym pedagogiem!
matka absolwentki

#43 ...

2013-05-27 19:29

Jak ktoś wyżej wspomniał nieszczęściem tej szkoły jest jej dyrektor -Pan Jarosław Haładuda.
Jako rodzic obserwuję poczynania tego pana od początku jego pracy w tej placówce.
Pan ten zachowuje się dość( delikatnie ujmując) nieracjonalnie. Torpeduje działania wielu nauczycieli, którzy cieszą się sympatią uczniów, nauczycieli, którzy osiągają sukcesy w pracy dydaktycznej i wychowawczej.
Co więcej- uczniowie, którzy pod kierownictwem nielubianych przed dyrektora pedagogów zdobywali i zdobywają jakieś laury( wygrane konkursy, udział w sejmie młodzieżowym) również spotkali i nadal spotykają się z jawną wrogością pana Haładudy. Szkoła, która przez lata była miejscem, gdzie dzieci naprawdę czuły się jak w domu stała się, rzecz by można prywatnym folwarkiem dyrektora. Niestety - dyrektora, który sprawia wrażenie, że nie o dobro mu dzieci chodzi, ale o jakieś prywatne ambicje i animozje. Jest to po prostu skandal. Mam nadzieję, że Kuratorium przyjrzy się działalności owego "pedagoga" ( cudzysłów zamierzony). Mam nadzieję, że nauczyciele mimo lęku o pracę też znajdą odwagę, by przyłączyć się do tego protestu. Z dumą patrzę na zaangażowanie dzieci i młodzieży w obronę wspaniałego pedagoga jakim jest pani Edyta Rędzioch.
Ci młodzi ludzie mają w sobie poczucie sprawiedliwości, wierzą w ideały i mają siłę oraz odwagę o nie walczyć. Jaki będą mieli obraz świata, gdy u progu dorosłości przegrają walkę w tak słusznej sprawie?
Uczennica

#44 Re: ...

2013-05-27 19:32

#43: matka absolwentki - ...

Nie przegramy! Na pewno : )


Gość

#45 #45

2013-05-27 20:05

Przywrócić!!
lac

#46 #45

2013-05-27 20:05

Przywrócić!!

Gość

#47

2013-05-27 20:51

Koleżanka kazała. xD
Gość

#48

2013-05-27 20:59

Gimnazjum i zajęcia języka polskiego z Panią Rędzioch zakończyłam dokładnie 10 lat temu. Ani w liceum, ani też na studiach nie poznałam drugiego takiego nauczyciela, któremu poza merytorycznym przekazem zależało na człowieku. Jedyny raz w historii naukowej, kończąc właśnie naukę w gimnazjum, nauczyciel wręczył każdemu z nas kartę z życzeniami na dalsze życie. Nie były to standardowe, bezosobowe zwroty a szczere słowa, zindywidualizowane dla każdego z nas. Znała nas, jak nikt inny, pomagała odkryć zamiłowanie i zdolności pisarskie u osób, które same siebie o to nie podejrzewały.
Pani Edyta Rędzioch, z pozoru bezkompromisowa, w rzeczywistości bardzo wrażliwy nauczyciel. Może zabrzmi to bardzo patetycznie, ale to wyjątkowy nauczyciel z misją pedagogiczno-polonistyczną. Uważam, że podtrzymanie decyzji dyrekcji odsuwającej nauczycielkę do jej podstawowego zadania jakim jest nauka języka polskiego, realnie "skrzywdzi" młode pokolenie tego gimnazjum. Mimo upływu lat, wciąż bliskie są mi losy szkoły, która dotychczas wypuszczała w świat młodzież z ponadprzeciętną znajomością języka polskiego i odkrytymi zdolnościami polonistycznymi.
gośka

#49

2013-05-28 11:39

a mojemu synkowi wpoiła że nie mowi się tu pisze tylko jest napisane...pozdrowienia dla pani rędzioch
ja

#50 Samozaangażowanie

2013-05-29 19:45

Jestem jak najbardziej za tym, by pani Edyta Rędzioch została na swoim stanowisku, ale zastanawia mnie jedno: DLACZEGO ONA SAMA NIE WEŹMIE SPRAWY W SWOJE RĘCE I NIE PÓJDZIE DO SĄDU PRACY??? Ta cała sprawa jest dziwna i zagmatwana, a wszystko co wiemy opieramy na pogłoskach.