Petycja w sprawie przywrócenia pani Rędzioch posady polonistki

Jako rodzice, absolwenci i uczniowie domagamy się natychmiastowego przywrócenia pani Edyty Rędzioch na stanowisko nauczyciela języka polskiego oraz wychowawcę klasy II a w Gimnazjum nr 68 w Poznaniu.

Pani Rędzioch to pedagog z ponad 25 - letnim stażem pracy, nauczyciel pełen pasji, przyjaciel uczniów, człowiek pobudzający inspirację i siłę do działania. Jej uczniowie stawali się laureatami i finalistami Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, Konkursu Wiedzy o Teatrze, licznych konkursów recytatorskich. Pani Rędzioch od lat prowadzi koło teatralna "U Tytusa", którego członkowie biorą udział w prestiżowym konkursie organizowanym przez Teatr Animacji - Potyczki Teatralne. W latach 2007 i 2009 uczniowie Gimnazjum zajęli III miejsce, zaś w roku 2011 wywalczyli drugi stopień podium. Pani Rędzioch organizuje nie tylko szkolne uroczystości, przedstawienia i wydarzenia, ale pracuje też z uczniami indywidualnie, pomaga im wybrać dalszą drogę edukacji oraz rozwiązywać wszelkie problemy. Jej pomoc nie kończy się tylko w murach szkoły - każdy absolwent znajduje u niej wsparcie. Tych działań nie da się zmierzyć, zliczyć, czy obiektywnie ocenić. Budując w uczniach ambicję, udzielając rad przygotowuje ich do wejścia w dorosłość.

Pani Rędzioch to jedna z wyjątkowych osób tworzących atmosferę szkoły. Bez takiej polonistki nasze Gimnazjum nie będzie już takie samo. Nie zgadzamy się z decyzją dotyczącą jej osoby. Jako rodzice chcemy, by dalej uczyła młodzież języka polskiego. Jako absolwenci życzymy wszystkim obecnym i przyszłym uczniom Gimnazjum, by pani Rędzioch stała się ich autorytetem. Jako uczniowie chcemy dalej mieć zajęcia z jednym z najlepszych pedagogów. Jako przyjaciele i znajomi, pragniemy by osoba o którą dziś walczymy dalej mogła realizować swoje cele i zarażać młodzież pasją.

Sprawa nie jest dla nas obojętna, dlatego zrobimy wszystko co w naszej mocy aby ją nagłośnić. Informacje trafiają zarówno do mediów jak i władz lokalnych. Zrobimy wszystko, by uchronić panią Edytę Rędzioch, wspaniałą polonistkę i świetnego wychowawcę.

 

 

Jako rodzice, absolwenci i uczniowie domagamy się natychmiastowego przywrócenia pani Edyty Rędzioch na stanowisko nauczyciela języka polskiego oraz wychowawcę klasy II a w  Gimnazjum nr 68 w Poznaniu.

Pani Rędziech to pedagog z ponad 25 - letnim stażem pracy, nauczyciel pełen pasji, przyjaciel uczniów, człowiek pobudzający inspirację i siłę do działania. Jej uczniowie stawali się laureatami i finalistami Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, Konkursu Wiedzy o Teatrze, licznych konkursów recytatorskich. Pani Rędzioch od lat prowadzi koło teatralna "U Tytusa", którego członkowie biorą udział w prestiżowym konkursie organizowanym przez Teatr Animacji - Potyczki Teatralne. W latach 2007 i 2009 uczniowie Gimnazjum zajęli III miejsce, zaś w roku 2011 wywalczyli drugi stopień podium. Pani Rędzioch organizuje nie tylko szkolne uroczystości, przedstawienia i wydarzenia, ale  pracuje też z uczniami indywidualnie, pomaga im wybrać dalszą drogę edukacji oraz rozwązywać wszelkie problemy. Jej pomoc nie kończy się tylko w murach szkoły - każdy absolwent znajduje u niej wsparcie. Tych działań nie da się zmierzyć, zliczyć, czy obiektywnie ocenić. Budując w uczniach ambicję, udzielając rad przygotowuje ich do wejścia w dorosłość.

Pani Rędzioch to jedna z wyjątkowych osób tworzących atmosferę szkoły. Bez takiej polonistki nasze Gimnazjum nie będzie już takie samo. Nie zgadzamy się z decyzją dotyczącą jej osoby.  Jako rodzice chcemy, by dalej uczyła młodzież języka polskiego. Jako absolwenci życzymy wszystkim obecnym i przyszłym uczniom Gimnazjum, by pani Rędzioch stała się ich autorytetem. Jako uczniowie chcemy dalej mieć zajęcia z jednym z najlepszych pegadogów.

Sprawa nie jest dla nas obojętna, dlatego zrobimy wszystko co w naszej mocy aby ją nagłośnić. Informacje trafiają zarówno do mediów jak i władz lokalnych. Zrobimy wszystko, by uchronić panią Edytę Rędzioch, wspaniałą polonistkę i świetną wychowawczynię.


Przyjaciele Gimnazjum nr 68 w Poznaniu    Skontaktuj się z autorem petycji